Keystone logo
Carlow University Online

Carlow University Online

Carlow University Online

Įvadas

Karlovo universitete viskas, ką darome, įkūnija Gailestingumo seserų paveldą ir vertybes. Mes atveriame savo širdis savo studentams, kolegoms ir pasauliui ir ieškome praktinių būdų, kaip patenkinti neatidėliotinus ir ilgalaikius mūsų bendruomenių poreikius.

Mūsų etika pagrįsta internetinė mokymo programa paruošia studentus veiksmingai vadovauti pasirinktoms profesijoms ir skatinti teisingą bei gailestingą pasaulį. Carlow tiki švietimu ir augimu klasėje ir už jos ribų. Skatiname studentus ugdyti sprendimo, lyderystės, analizės, sprendimų priėmimo ir bendravimo įgūdžius. Permaininga mokymosi patirtis ir įvairi Carlow bendruomenė padeda besimokantiesiems realizuoti visą savo potencialą ir tapti karjerai pasiruošusiais, užjaučiančiais profesionalais.

Dėstytojai visapusiškai investavo į darbą su studentais, kad padėtų jiems pasiekti sėkmės ir išlaikyti pusiausvyrą tarp darbo ir mokyklos įsipareigojimų. Kiekvienas dėstytojas į klasę įneša įvairios patirties, kad galėtų susidaryti visapusiškesnį, įvairiapusiškesnį, etiškesnį pasaulio vaizdą, iš kurio mokiniai galėtų mokytis ir pritaikyti savo išsilavinimą, profesijas ir kasdienį gyvenimą.

Mūsų dosni finansinė pagalba ir kreditų pervedimo programos kartu su mažomis klasėmis užtikrina besimokančiųjų sėkmę. Mūsų programos siūlo maksimalų lankstumą ir išlieka ištikimi mūsų įsipareigojimui siekti socialinio teisingumo ir akademinės kompetencijos. Mes siūlome daugybę sveikatos priežiūros, verslo ir švietimo laipsnių internete.

Vietos

  • Fifth Avenue,3333, 15213, Pittsburgh

Klausimai