Keystone logo
Carey Theological College

Carey Theological College

Carey Theological College

Įvadas

Carey Theological College

Kanados internetinė evangelikų seminarija

Carey Theological College teikia teologinį išsilavinimą per akredituotas programas, pradedant diplomu ir baigiant daktaro laipsniu; aprūpinti vietos bažnyčią internetiniais ištekliais, seminarais, seminarais, rekolekcijomis ir konferencijomis; ir mokiniai iš Britų Kolumbijos universiteto per mūsų unikalią krikščionių bendruomenės ir gyvenamosios vietos programą.

Carey Theological College mūsų tikslas yra pasiūlyti išmonę kiekvienam gyvenimo sezonui. Carey mano, kad mokinys turėtų būti praktiškai pasiekiamas, asmeniškas ir prieinamas kiekvienam. Mes suprantame, kad pasauliui reikia krikščionių lyderių, turinčių įtakos mūsų pasaulinėms bendruomenėms, kad jie galėtų dalyvauti tai, ką Dievas jau daro pasaulyje. Carey patenkina šį poreikį sutelkdama dėmesį į dvi pagrindines sritis:

Formuoti klebonus: Visi Carey universiteto absolventų kursai ir akredituotos programos yra siūlomi internetu, kad mūsų studentai galėtų mokytis ir ugdyti savo tikėjimą bet kur ir bet kada. Turėdami unikalų finansinį modelį, mūsų absolventai patiria aukščiausius akademinės kompetencijos standartus, kurie efektyviai paruošia juos ministerijai, turėdami mažai skolų ar be jų. Mūsų interaktyvi mokymosi platforma skatina aktyvų mokymąsi ir gilų įsitraukimą tiek iš studentų, tiek iš instruktorių.

UBC studentų diskrecija: Carey rezidencija yra saugūs namai studentams, siekiantiems sustiprinti savo tikėjimą mūsų krikščionių bendruomene studijų metu UBC. Mes mokame už prieinamą kainą už privatų kambarį su vonios kambariu ir maitinimu, taip pat už mūsų unikalią studentų mokinių patirtį. Kapelionas veda šiuos studentus į Biblijos studijas, mentorystę, dvasines rekolekcijas ir socialinę veiklą. Baigę UBC, jie tampa krikščionių lyderiais pagal savo pasirinktas profesijas.

PRIEŽIŪROS AKADEMINĖS PROGRAMOS

CAREY siūlo devynias skirtingas studijų programas. Kiekviena programa skirta skirtingiems tikslams pasiekti, atitikti skirtingus interesus ir pažangiai įgyvendinti jūsų kelionę.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie mūsų studijų programas:

KODĖL RINKTIS CAREY?

Šiandienos krikščionių tarnystėje sumažėjo kvalifikuotų ir pajėgių lyderių. Tačiau Carey netiki, kad Dievas nustojo kviesti moteris ir vyrus tarnauti. Seminarija dažnai yra toli nuo namų, todėl potencialūs studentai turėtų apsvarstyti galimybę išnaikinti savo gyvenimą, kad galėtų patekti į mokyklą, siūlančią teologinį išsilavinimą. Be to, magistrantūros studijos gali būti brangios. Studentai, baigę studijas, dažnai yra apsiriboję, kur ir kaip jie gali tarnauti mokėdami skolą.

KAIP „CAREY“ SPRENDA PRIEINAMO TEOLOGINIO UGDYMO PROBLEMĄ?

modular-icon_100px.png online-icon_100px.png tuition-icon_100px.png
MODULAR PROGRAM Pathways ONLINE LEARNING
MODEL
TUITION & FINANCIAL
AID

MODULINĖ PROGRAMA Pathways

Mūsų programos yra pagrįstos moduliniu kreditų modeliu, kuriame vienas lygis gali būti grindžiamas kitu, o tai leidžia besimokančiajam tobulėti aukštesniu laipsniu savo tempu. Šis modelis suteikia mūsų studentams galimybę lanksčiai pasirinkti pagrindinius kursus, programos reikalavimų kursus ir pasirenkamuosius kursus, kad gautų diplomą arba parengtų aukštesnio akademinio laipsnio Pathway

Visi Carey pagrindiniai kursai vyksta kartą per metus, o mūsų programos reikalavimai ir pasirenkamieji kursai keičiami kas 3-4 metus, atsižvelgiant į instruktorių prieinamumą. Tai reiškia, kad galite užsiregistruoti į kursus bet kuriuo metų laiku ir jūsų programa „ Pathway “ vis tiek bus vykdoma. Apskritai, išmintinga planuoti būtinus kursus programos pradžioje, kad pasirinkimo dalykai ir specializacija būtų kuo lankstesni.

Norėdami gauti išsamią mūsų modulinės programos „ Pathways apžvalgą, spustelėkite čia .

INTERNETINIO MOKYMOSI MODELIS

Carey priklausymas Britų Kolumbijos universitetui leidžia mums siekti mokymosi technologijų naujovių ir užtikrinti, kad studentai galėtų supaprastinti prieigą prie įvairių platformų, kad pagerintų savo mokymosi patirtį.

Untitled-1.pngZOOM
Zoom is a video/audio web-conferencing and collaboration tool that allows for real-time meetings and discussions with your fellow students and faculty alike. Rather than being a platform solely for lectures, we use Zoom to facilitate peer-to-peer learning experiences and community growth.
Untitled-12.pngPOPULI
Populi is one of the central platforms you will use for registration, payment, community engagement, and even courses. Populi can easily handle videos, group discussions, file sharing, and integrations with many populi LTIs (Learning Tools Operability) available today.
Untitled-13.pngEBSCO
To help you gain access to resources for courses and research, Carey has an ever growing digital library through our EBSCO collection. We believe students should not miss out on their learning because they cannot afford books, or have difficulty finding a copy; we’re dedicated to making all necessary resources for classes as close to 100% free for any students in our programs.

KURSAI „CAREY“

Carey kursai paprastai apima šiuos segmentus; Skaitymas, forumo diskusija, užduotys ir internetinė klasė.

MOKYMASI IR FINANSINIAI

Carey misija yra suteikti ištikimus krikščionių lyderius kiekvienai kartai, kiekvienai kultūrai ir kiekvienai bendruomenei.

Siekdami savo misijų, mes išlaikome savo studijų mokesčius konkurencingus, kad teologinis išsilavinimas būtų kuo prieinamesnis. Be to, Carey taip pat džiaugiasi galėdama pasiūlyti įvairių finansinės pagalbos išteklių, padedančių sumažinti su studijomis susijusias išlaidas. Prašome susisiekti su mumis arba apsilankyti mūsų svetainėje, kad sužinotumėte daugiau apie mokslą ir finansinę pagalbą .

keystone-quicklinks_V2.pngkeystone-quicklinks_V23.png
keystone-quicklinks_V24.pngkeystone-quicklinks_V22.png

Priėmimai

Studentų atsiliepimai

Vietos

  • Iona Drive,5920, V6T 1J6, Vancouver

Klausimai