Keystone logo
Carey Theological College

Carey Theological College

Carey Theological College

Įvadas

Carey Theological College

Kanados internetinė evangelikų seminarija

Carey Theological College teikia teologinį išsilavinimą pagal akredituotas programas nuo diplomo iki daktaro laipsnio; aprūpinti vietinę bažnyčią internetiniais ištekliais, seminarais, seminarais, rekolekcijomis ir konferencijomis; ir Britų Kolumbijos universiteto studentai per mūsų unikalią krikščionių bendruomenės ir rezidencijos programą.

Carey Theological College mūsų tikslas yra pasiūlyti mokinius kiekvienam gyvenimo sezonui. Carey mano, kad mokinystė turėtų būti praktiškai pasiekiama, asmeninė ir prieinama kiekvienam. Pripažįstame, kad pasauliui reikia krikščionių lyderių, kurie įtakotų mūsų pasaulines bendruomenes, kad dalyvautų tame, ką Dievas jau daro pasaulyje. Carey patenkina šį poreikį sutelkdamas dėmesį į dvi pagrindines sritis:

Formuojantys pastorius: visi Carey absolventų tarnybos kursai ir akredituotos programos yra siūlomi internete, kad mūsų studentai galėtų mokytis ir plėtoti savo tikėjimą bet kur ir bet kada. Su mūsų unikaliu finansiniu modeliu mūsų absolventai patiria aukščiausius akademinės kompetencijos standartus, kurie veiksmingai paruošia juos tarnybai be jokių skolų. Mūsų interaktyvi mokymosi platforma skatina aktyvų mokymąsi ir gilų studentų bei dėstytojų įsitraukimą.

UBC studentai: Carey rezidencija yra saugūs namai studentams, norintiems sustiprinti tikėjimą mūsų krikščionių bendruomene studijų UBC metu. Taikome prieinamas kainas už privatų kambarį su vonios kambariu ir maitinimu bei unikalią studentų mokinių patirtį. Kapelionas vadovauja šiems studentams Biblijos studijoms, kuruoja, dvasinėms rekolekcijoms ir socialinei veiklai. Baigę UBC, jie tampa krikščionių lyderiais pasirinktose profesijose.

CAREY AKADEMINĖS PROGRAMOS

CAREY siūlo devynias skirtingas studijų programas. Kiekviena programa sukurta siekiant skirtingų tikslų, atitikti skirtingus pomėgius ir tobulinti savo kelionę tikint.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie mūsų studijų programas:

KODĖL RINKOTI CAREY?

Šiandieninėje krikščionių tarnyboje sumažėjo kvalifikuotų ir pajėgių vadovų. Tačiau Carey netiki, kad Dievas nustojo kviesti moteris ir vyrus į tarnystę. Seminarijos dažnai būna toli nuo namų, o potencialūs studentai turėtų apsvarstyti galimybę išrauti savo gyvenimą, kad galėtų patekti į mokyklą, kurioje teikiamas teologinis išsilavinimas. Be to, magistrantūros studijos gali būti brangios. Studentai, baigę mokslus turėdami skolą, dažnai riboja, kur ir kaip gali dirbti, kol grąžina savo skolą.

KAIP CAREY sprendžia PRIEINAMO TEOLOGINIO UGDYMO PROBLEMĄ?

MODULINĖ PROGRAMA Pathways MOKYMASIS INTERNETU
MODELIS
MOKYMAS IR FINANSAI
PAGALBA

MODULINĖ PROGRAMA Pathways

Mūsų programos yra sukurtos remiantis moduliniu kreditų modeliu, pagal kurį vienas lygis gali būti grindžiamas kitu, o tai leidžia besimokančiajam savo tempu siekti aukštesnio laipsnio. Šis modelis suteikia mūsų studentams lankstumo pasirinkti pagrindinius kursus, programos reikalavimų kursus ir pasirenkamuosius kursus, kad gautų diplomą arba paruoštų Pathway aukštesniam akademiniam laipsniui.

Visi Carey pagrindiniai kursai vyksta kartą per metus, o mūsų programos reikalavimai ir pasirenkamieji kursai keičiasi kas 3–4 metus, atsižvelgiant į instruktorių prieinamumą. Tai reiškia, kad galite registruotis į kursus bet kuriuo metų laiku ir jūsų programa Pathway vis tiek vyks. Apskritai, protinga planuoti reikalingus kursus išklausyti programos pradžioje, kad būtų kuo daugiau lankstumo pasirenkant dalykus ir specializaciją.

Norėdami peržiūrėti visą mūsų modulinės programos Pathways apžvalgą, spustelėkite čia.

MOKYMOSI INTERNETU MODELIS

Carey ryšys su Britų Kolumbijos universitetu leidžia mums diegti mokymosi technologijų naujoves ir užtikrinti, kad studentai supaprastintų prieigą prie įvairių platformų, kad pagerintų savo mokymosi patirtį.

MODYTI
Zoom yra vaizdo / garso žiniatinklio konferencijų ir bendradarbiavimo įrankis, leidžiantis susitikti ir diskutuoti realiuoju laiku su kolegomis studentais ir dėstytojais. Užuot buvę tik paskaitų platforma, naudojame „Zoom“, kad palengvintume mokymąsi tarp kolegų ir bendruomenės augimą.
POPULI
„Populi“ yra viena iš pagrindinių platformų, kurią naudosite registruodamiesi, mokėdami, įsitraukdami į bendruomenę ir net kurdami. „Populi“ gali lengvai tvarkyti vaizdo įrašus, grupines diskusijas, dalytis failais ir integruoti su daugeliu šiandien prieinamų populi LTI (mokymosi įrankių veikimo).
EBSCO
Kad padėtų jums gauti prieigą prie kursų ir tyrimų išteklių, Carey turi nuolat augančią skaitmeninę biblioteką per mūsų EBSCO kolekciją. Manome, kad mokiniai neturėtų praleisti mokymosi, nes negali sau leisti knygų arba jiems sunku rasti kopiją; stengiamės, kad visi pamokų ištekliai būtų beveik 100 % nemokami visiems mūsų programų mokiniams.

KURSAI CAREY

Carey kursai paprastai apima šiuos segmentus; Skaitymas, diskusijos forume, užduotys ir internetinė klasė.

MOKESTIS IR FINANSINIAI

Carey misija – įgalinti ištikimus krikščionių lyderius kiekvienai kartai, kiekvienai kultūrai ir kiekvienai bendruomenei.

Siekdami įgyvendinti savo misijas, išlaikome konkurencingą studijų mokestį, kad teologinis išsilavinimas būtų kuo prieinamesnis. Be to, Carey taip pat džiaugiasi galėdamas pasiūlyti įvairių finansinės pagalbos išteklių, kurie padėtų sumažinti su studijomis susijusias išlaidas. Norėdami sužinoti daugiau apie mokslą ir finansinę pagalbą,susisiekite su mumis arba apsilankykite mūsų svetainėje.

Statistika

 • Tarptautiniai studentai:

  95%

 • 0
 • Studentų ir dėstytojų santykis:

  12 iki 1

Priėmimai

Studentų atsiliepimai

Vietos

 • Vancouver

  Iona Drive,5920, V6T 1J6, Vancouver

  Klausimai