Keystone logo
Campus Training

Campus Training

Campus Training

Įvadas

Campus Training kreipiamės tiek į jaunus žmones, ieškančius pirmosios darbo patirties, tiek į specialistus, ieškančius darbo pakeitimo ar tobulėjimo. Norėdami tai padaryti, mūsų kursai siūlo jums mokymus:

 • techninės profesijos

Suteikiame jums teorinį-praktinį mokymą, reikalingą dirbant sektoriuje nuo pirmos dienos

 • FP testai nemokamai

Ruošiame nemokamiems FP testams

 • Opozicijos

Sudarome pagal jūsų poreikius pritaikytą studijų planą, kad galėtumėte gauti savo vietą

Pasirinkite savo profesinį tikslą

Suteikiame visas priemones tam pasiekti

 • asmeninis dėstytojas

Ji yra pedagogikos ir talentų valdymo specialistė. Jos misija – parengti strateginį studijų planą, atitinkantį Jūsų studijų poreikius ir galimybes, kad kuo greičiau pasiektumėte savo tikslą. Sutiksite ją asmeninėse pamokose ir ji visada bus šalia jūsų, motyvuos ir visada padės.

 • Mokytojas specialistas

Turime specializuotus įvairių sričių mokytojus, kurie išspręs jūsų konkrečias abejones dėl turinio. Per savo virtualų miestelį galite susisiekti su jais, kai tik prireiks. Jie jums atsakys per mažiau nei 48 darbo valandas.

Be to, mūsų dėstytojų komanda reguliariai veda internetines pamokas apie žinių sritis, susijusias su jūsų mokymu. Juose turite galimybę paklausti mokytojo savo abejonių ir jas išspręsti individualiai. Galite dalyvauti nuotolinėse pamokose tiesiogiai arba pasiekti jas vėliau, kada tik panorėsite per savo virtualų miestelį.

 • Pritaikytas studijų metodas

„ Campus Training “ nuolat diegiame naujas švietimo technologijas, todėl sukūrėme el. mokymosi metodą, visiškai pritaikytą jūsų poreikiams.

Galite mokytis bet kur ir pasirinktu laiku naudodami mūsų virtualią platformą, pasiekiamą 24 valandas per parą, 365 dienas per metus. Vienu paspaudimu iš savo kompiuterio, planšetinio kompiuterio ar išmaniojo telefono galite išplėsti turinį, pamatyti praktinius seminarus, atnaujinti mokymo medžiagą, peržiūrėti skelbimų lentą, atsisiųsti egzaminus ar užduoti klausimus savo mokytojams. Kada ir kur tik norite!

 • Seminarai ir seminarai

„ Campus Training “ esame įsipareigoję vykdyti teorinį-praktinį mokymą, tiesiogiai susijusį su profesine realybe. Mūsų mokymo seminaruose sužinosite apie naujausias kiekvieno sektoriaus tendencijas ir sužinosite visas paslaptis, kaip tapti tikru profesionalu. Mūsų tiesioginiuose seminaruose jūsų mokytojas suteikia jums galimybę įsigilinti į svarbiausius jūsų mokymo atvejų tyrimus.

 • profesinės praktikos

Dauguma mūsų mokymų apima nuo 60 iki 300 valandų profesinės praktikos sektoriaus įmonėse. Tai geriausia galimybė pritaikyti įgytas žinias, išmokti amato, į savo CV įtraukti pirmąją darbo patirtį ir plėsti profesinių kontaktų tinklą.

 • Mokymai akredituoti Nebrijos universiteto

Campus Training yra Nebrijos universiteto bendradarbiaujantis centras – tai yra, šis universitetas kuravo kurso turinį ir metodiką, garantuoja puikią jo kokybę. Vadinasi, visi studentai, studijuojantys Nebrijos universiteto akredituotus kursus, turi teisę gauti atitinkamą to paties universiteto išduotą mokymo pažymėjimą.

 • Orientacija į darbą

Mūsų darbo orientavimo skyrius suteiks jums visus raktus, kad būtumėte sėkmingi bet kuriame atrankos procese. Jis jums pasakys, kaip padaryti gyvenimo aprašymą patrauklų, kaip pasiruošti darbo pokalbiui jus dominančiai pozicijai, kaip pagerinti darbą... ir dar daugiau!

 • Užimtumo observatorija

Su jūsų profiliu susisiekiame su įmonėmis, kurios ieško kandidatų. Išnagrinėsime jūsų CV ir darbo poreikius bei informuosime apie jums tinkamiausius darbo pasiūlymus.

Vietos

 • C/Comandante Fontanes 1, 1º 15003, , A Coruña

Klausimai