Keystone logo
Campbellsville University Online

Campbellsville University Online

Campbellsville University Online

Įvadas

Apie Campbellsville

„Campbellsville“ siūlo daugybę dinamiškų internetinių laipsnių, suteikiančių studentams prieinamas galimybes tęsti mokslą. Internetinės studijų programos siūlomos bendrųjų studijų, verslo administravimo, baudžiamosios justicijos, švietimo, ministerijos ir teologijos, slaugos ir socialinio darbo srityse. „Campbellsville“ profesoriai užtikrina, kad studentai gautų atitinkamą išsilavinimą, kurį būtų galima pritaikyti jų karjerai. Be to, mūsų prieinamos internetinės programos yra idealios studentams, kurie tiesiog nori lankstumo mokydamiesi arba turi suderinti darbo ir šeimos pareigas.

Campbellsville universiteto misija

Campbellsville universitetas yra išsami krikščioniška institucija, siūlanti ne kreditines technines programas, kartu su pažymėjimais, bakalauro ir magistro laipsnio programomis. Universitetas yra atsidavęs akademiniam tobulumui, tvirtai pagrįstam laisviesiems menams, kurie skatina asmenybės augimą, sąžiningumą ir profesinį pasirengimą rūpestingoje aplinkoje. Universitetas rengia studentus kaip krikščionių tarnų lyderius mokymuisi visą gyvenimą, tęsia stipendijas, naudodamas pažangius tyrimus praktikai doktorantūros lygmeniu ir aktyviai dalyvaudamas įvairioje, globalioje visuomenėje.

Internetiniai bakalauro laipsniai

Verslo administravimo BS

Švietimo ir mokymosi bakalauro laipsniai

Kiti internetiniai bakalauro laipsniai

Pagrindinės vertybės

      • Skatinti akademinį meistriškumą suteikiant ikiprofesinius pažymėjimus, asocijuotas, bakalaureato ir magistrantūros programas per tradicines, technines ir internetines sistemas.
      • Pasiekti akademinį meistriškumą per griežtumą ir tinkamumą bakalauro, magistro ir doktorantūros programose.
      • Suteikti studentams sėkmingai palankią aplinką.
      • Įvertinkite įvairias Kristaus centre esančios bendruomenės perspektyvas.
      • Modeliuoti tarnybos lyderystę ir veiksmingą valdymą.

Kodėl CU Online?

Sutelktas į jūsų augimą

Mūsų išsamus menų ir mokslų išsilavinimas yra pagrindinis tikslas siekiant skatinti jūsų asmeninį ir profesinį augimą.

Tikėjimu grįstas švietimas

Įkurtas 1906 m. Kaip krikščioniškas universitetas, mes sveikiname įvairias perspektyvas ir rengiame studentus tapti krikščionių tarnų lyderiais.

Įperkamos ir patogios

„Campbellsville“ siekia suteikti prieinamą švietimą savo studentams. Mūsų internetinės studijų programos yra patogaus formato, todėl galite mokytis bet kada ir kur norite.

Akreditacijos ir pagyrimai

Kartu su mūsų regionine ir pažangia akreditacija taip pat mus pripažino šios organizacijos už mūsų meistriškumą švietimo srityje.

Vietos

 • Campbellsville

  University Drive, 42718, Campbellsville

  Klausimai