Keystone logo
CALIMT

CALIMT

CALIMT

Įvadas

Įperkamas švietimas visiems

Manome, kad kokybiškas švietimas turėtų būti prieinamas ir prieinamas. Laikoma, kad universitetas tiems, kurie nori užsiimti savo interneto studijomis tarptautinėje veikloje , yra CALIMT , CALIMT tikslas - aptarnauti mūsų tarptautinius studentus, siūlant novatorišką mokymosi platformą ir kuriant kitą verslo lyderių bangą! Mūsų unikalus MBA

rawpixel.com / Pexels

115929_pexels-photo-1643323.jpeg

Kas mes esame

Kalifornijos vadybos institutas

Kalifornijos vadybos ir technologijų institutas siūlo internetines studijų programas verslo srityje, apimančioje įvairias pramonės šakas, pavyzdžiui, gamybą, inžineriją, švietimą ir vyriausybę.

Siūlydami savo programas internete, mes galime perduoti sutaupytas lėšas mūsų studentams, sukurdami novatorišką mokymosi platformą, kuri atspindi klasės aplinką, o mūsų studentams suteiks galimybę mokytis klasėje patogiai savo namuose ar visur, kur jie yra aplink gaublys.

Kodėl CALIMT ?

 • Lankstus mokymo planas - sukurtas užimtas darbininkams
 • Akredituotas JAV laipsnis - išsiskirkite tarp savo bendraamžių ir skatinkite savo karjerą.
 • Sužinokite, kaip tapti lyderiu - tai trunka visą gyvenimą!
 • Įperkamos - mažiausios JAV akredituotų universitetų studijų kainos
  • Nemokami mokėjimo planai.
  • Stipendijos.
  • Baigęs skolą be skolų
 • Neprilygstama studentų parama - mokymasis sau, bet niekada pats. CALIMT rūpinasi!

Kodėl CALIMT ? Mes siekiame padėti jums pasiekti savo švietimo ir karjeros tikslus. Paklauskite savęs to… Kodėl gi ne CALIMT ?

Kampanijos kūrėjai / Unsplash

115930_photo-1542744095-0d53267d353e.jpg

Mūsų misija

Kalifornijos vadybos ir technologijos instituto misija yra pasiūlyti dinamišką nuotolinio mokymosi aplinką, kurioje būtų sprendžiami verslo, ekonomikos ir socialiniai pasaulinio valdymo ir karjeros mokymo klausimai, akcentuojant kultūrų sąmoningumą.

Mūsų tikslai

 1. Skatinti kultūrinį jautrumą ir supratimą apie kultūrinius skirtumus, padedančius žmonėms verstis verslu skirtingose ​​kultūrose.
 2. Mokyti verslo specialistus būti etiškai ir socialiai atsakingais lyderiais.
 3. Išmokyti studentus įgyti geresnį supratimą apie pagrindines verslo funkcijas, tokias kaip apskaita, finansai, žmogiškųjų išteklių valdymas, rinkodara ir operacijos.

Mūsų tikslai

 1. Pateikite pagrindinius verslo kursus, kurie yra labai svarbūs sėkmei labai konkurencingoje pasaulinėje rinkoje.
 2. Naudokitės unikaliu tradicinio vadybinio ugdymo, kultūros studijų ir galimybių bendradarbiauti su kitomis kultūromis.
 3. Įtraukti kiekvieno kurso kultūrinius aspektus, kad studentai galėtų pritaikyti kurso turinį keliose kultūros vietose.
 4. Visą mokymo programą pabrėžti įmonių socialinę atsakomybę (ĮSA) ir verslo etiką.
 5. Sutelkite dėmesį į lyderystę organizacijose ir ugdydami efektyvius pasaulinius verslo bendravimo įgūdžius studentams.

Kontaktiniai duomenys:Tel: 1 949-872-2224www. CALIMT .edu Taip, turiu draugą! Patikrinkite mus „ Facebook“ !WhatsApp numeris:href = "https://wa.me/19498722224

Vietos

 • USA Online

  USA Online, Jungtinės Amerikos Valstijos

 • Irvine

  2361 Campus Dr., Suite 180, CA 92612, Irvine

Klausimai