Keystone logo
California School of Law

California School of Law

California School of Law

Įvadas

California teisės mokykla

California teisės mokykla yra internetinė teisės mokyklos su teikiant mokymosi patirtį, kuri yra taip arti, kaip įmanoma, kad tradicinis gyvenamasis teisės mokykloje tikslo. Studentai LMT galite pamatyti ir pasikalbėti su dėstytojais ir klasiokais, prisijungdami prie gyvų Video conferencing klasėje iš savo kompiuterio namie ar darbe.

Visi užsiėmimai vyksta patyrusių dėstytojų, visi jie išlaikė Kalifornijos valstijos Baras egzamino ar baras egzaminą kitoje valstybėje.

Kaip internetu Law School Klasės darbas

Studentai pasirenka Kalifornijos teisės mokykla "internetiniame Law School gauti JD laipsnį, nes jie negali dalyvauti gyvenamasis Law School dėl darbo ar šeimos įsipareigojimus, nekalbant apie didžiulę finansinę naštą mokslą ir kelionės dalyvauja lankyti gyvenamasis teisės mokyklą.

Klasės Kalifornijos teisės mokyklos suteikia tikrą Law School patirties tokiu tempu, ir kaina, kuri yra valdoma su darbo suaugusiųjų.

Klasės susitikti kiekvieną savaitę antradienį ir ketvirtadienį vakarais, su studentais ir dėstytojais, dalyvaujančių gyvų vaizdo konferencijas. Į klases, jie aptarti ir diskutuoti įstatymą, jei jie buvo fiziškai tame pačiame kambaryje. Be šių klasių profesoriai naudoja tradicinį Sokrato metodas teisinį išsilavinimą, studentai Markė Case pristatymus ir apklausiamas apie profesoriaus atveju.

Modernus technologija leidžia studentams pateikti tyrimai, esė ir memorandumus teisę, profesoriai peržiūrėti, aptarti ir kokybės. Ši technologija taip pat leidžia studentams suformuoti tyrimo grupes, kuriose jie aptarti atvejai, prekyba klasės kontūrus, prep tyrimams ir susirasti naujų draugų ir kontaktų užmezgimo jungtis, kurios gali trukti visą gyvenimą.

Priėmimo standartai California teisės mokykla yra suinteresuota studentams, kurie nori tapti sėkmingu teisininkai ir yra pasirengę sunkiai dirbti, kad pasiekti Juris Doctor laipsnį. Jei turite bakalaurą turite teisę Law School priėmimo.

Pareiškėjai, kurių bakalauro laipsnį

Pareiškėjai kartu su bakalauro laipsnį iš akredituotos kolegijos arba universiteto, kurių minimalus VPS 2,0 patenkinti internetinių teisės mokyklos priėmimo standartus ir yra tinkamos teisės mokyklos priėmimo.

Išimtys dėl pareiškėjams be bakalauro laipsnį

Pareiškėjai su 100 kolegijų paketai laikomi už priėmimo, išskyrus įstatymo mokykloje. Pareiškėjai, kurių minimalus VPS 2,0 patenkinti internetinių teisės mokyklos priėmimo standartus ir yra tinkamos teisės mokyklos priėmimo.

Pareiškėjai magistro laipsnis (bet be bakalauro laipsnį) yra laikomas už priėmimo, išskyrus įstatymo mokykloje.

Paskolos

California teisės mokykla suteikia studentams su keliais prieinamą ir patrauklią įmoka paskolų planus. Kiekvienas studentas įstojo į Kalifornijos mokyklos įstatymas bus patvirtintas už įmoka paskolos. Mokestis imamas pagal semestro, o ne metų, išlaikant tiek pagrindinės sumos ir palūkanų žemumą.

Barai patvirtinimas Kalifornijos valstijos Baras

California teisės mokykla yra įregistruota kaip nuotolinio mokymosi Law School su brūkšninių Ekspertai Valstybinės Bar Kalifornijos komitetas.

2009 metų balandžio mėnesį Bar Ekspertai Valstybinės Bar Kalifornijos komitetas atlieka pilną vietoje esantys patikrinimą Kalifornijos teisės mokyklos, įskaitant tai verslo biurus, studentų ir verslo dokumentus, švietimo technologijos ir dėstytojams. Bar Ekspertai komitetas patvirtino Kalifornijos mokyklos teisės, kaip nuotolinio mokymosi Law School registraciją.

Absolventai Kalifornijos teisės mokyklos gauna Juris Doctor laipsnį, sukurti daug darbo galimybes, kaip ir advokatas, teisės profesorius, verslo asmuo, ir dar daugiau.

Absolventai Kalifornijos teisės mokyklos turi teisę sėdėti už Kalifornijos valstijos advokatūros egzaminą ir yra būdų dirbti kaip kiekvienoje šalyje advokatu.

Amerikos advokatų asociacija

Iki šiol, Amerikos advokatų asociacijos (ABA) nebuvo akredituota bet internete teisės mokyklą. Taigi, California teisės mokykla nėra akredituota Amerikos advokatų asociacijos.

Vietos

  • Santa Barbara

    California School of Law 5276 Hollister Ave, Suite 262 , CA 93111, Santa Barbara

Programos

    Įstaiga taip pat siūlo:

    Klausimai