Keystone logo
College For Adult Learning

College For Adult Learning

College For Adult Learning

Įvadas

College For Adult Learning ( CAL ), suformuota kaip registruota mokymo organizacija (RTO), per pastaruosius 10 metų iš tikrųjų pakeitė tūkstančius žmonių. Mūsų vizija College For Adult Learning yra orientuota į realių studentų rezultatų kūrimą. Esame pasiryžę padėti studentams pasiekti tikslus pritaikydami mokymosi keliones, įtraukdami ir su pramone susijusį kursų turinį, papildomus studijų išteklius ir įrankius.

Mes turime tris pagrindinius principus, kurie formuoja tai, kaip mes teikiame individualius internetinius kursus College For Adult Learning studentams. Studijos pas mus viršija tik popieriaus lapą. Kursas „ College For Adult Learning gali būti įkvėptas formuoti savo pasaulį - gauti neprilygstamą paramą, realiame gyvenime taikomus įgūdžius ir žinias bei mėgautis lanksčiu mokymusi.

Mes koncentruojamės į unikalios studentų patirties suteikimą, remdamiesi palaikančia internetine mokymosi aplinka, 24 valandų per parą 7 dienų prieiga prie kurso turinio, kad galėtumėte eiti savo tempu, ir neribotomis galimybėmis susisiekti su patyrusiais pramonės specialistais, kad gautumėte patarimą ir paramą.

Vietos

  • Mitcham

    Mitcham Road,630, 3132, Mitcham

    Klausimai