Keystone logo
Belhaven University Online

Belhaven University Online

Belhaven University Online

Įvadas

Belhaveno universiteto internetinė studijų programa yra viena iš geriausių Amerikos internetinių krikščioniškų kolegijų ir universitetų. Užimtiems dirbantiems suaugusiems žmonėms, norintiems greitai ir nebrangiai baigti asocijuotą, bakalauro, magistro ar daktaro laipsnį, Belhaveno universitetas siūlo kokybišką krikščioniškos internetinės programos programą. Belhavenas, turėdamas daugiau nei 30 studijų sričių, turi jums internetinį išsilavinimą.

Visus užsiėmimus krikščioniškos pasaulėžiūros požiūriu dėsto patyrę dėstytojai, kurie yra lyderiai savo studijų srityje. Mūsų rūpestingi dėstytojai ir darbuotojai yra atsidavę jūsų sėkmei ir siūlo asmeninę paramą visiems mūsų studentams.

Darbdaviai ieško išsilavinusių darbuotojų. Iki 2020 m. 65 proc. Visų darbo vietų reikės vidurinio išsilavinimo. Belhaven University Online laipsnis padės pasiekti jūsų švietimo ir profesinius tikslus, kurių reikia šiandieninėje darbovietėje. Kreipkitės šiandien, kad taptumėte sėkmingu Belhaveno absolventu su priemonėmis, reikalingomis sėkmei šiandieninėje pasaulio ekonomikoje.

Vietos

  • Jackson

    Peachtree Street,1500, 39202, Jackson

    Klausimai