Keystone logo
Bayes Business School (formely Cass business school)

Bayes Business School (formely Cass business school)

Bayes Business School (formely Cass business school)

Įvadas

Studijuokite trigubos karūnos akredituotoje verslo mokykloje

„Bayes“ verslo mokykla suteikia prieigą prie Londono verslo ir yra vartai į asmeninę ir profesinę transformaciją.

Verslo mokykla, turinti aukso standarto „trigubos karūnos“ akreditaciją iš didžiausių ir įtakingiausių pasaulio verslo mokyklų akreditavimo organizacijų, „Bayes“ ir jos pasaulinio lygio programos nuolat yra tarp geriausių pasaulyje.

Turėdami 50 metų verslo reputacijos ir švietimo kompetencijos reputaciją, į savo klestinčią pasaulinę bendruomenę pritraukiame puikių akademikų, studentų ir įmonių visame pasaulyje.

Mūsų lankstūs internetiniai kursai

Nesvarbu, ar norite tobulinti savo finansines žinias iki aukščiausio lygio, turėdami pasaulinių finansų magistro laipsnį, ar atskleisti savo lyderystės potencialą turėdami pasaulinę MBA, mūsų lankstūs internetiniai kursai suteiks jums gyvybiškai svarbių žinių ir įgūdžių, kurių reikia norint maksimaliai išnaudoti savo potencialą ir padidinti savo pasaulinės karjeros galimybes.

Pasaulinių finansų magistrantūra

Šiandieninis pasaulinis finansų pasaulis siūlo daugybę karjeros galimybių, nuolat reikalaujant ryškių, judrių ir prisitaikančių darbuotojų.

Mūsų internetinė pasaulinių finansų magistrantūra suteiks jums išsamių žinių ir analitinių įgūdžių, kurių jums reikia norint padidinti savo pasaulinės karjeros galimybes ir užtikrintai pasisekti šiandien sparčiai besikeičiančiame pasaulio finansų pasaulyje.

Global MBA

Ne tik plaukite savo organizacijoje - sklandykite.

Mūsų pasaulinė MBA pozicionuos jūsų karjerą aukštesnėje plokštumoje, kai įgysite pažangių verslo žinių, tarpasmeninių ir analitinių įgūdžių, kurių jums reikia norint derėtis, priimti drąsius verslo sprendimus ir paskatinti jūsų organizaciją sėkmingai dirbti.

Kursas suteiks jums gyvybiškai svarbių žinių ir įgūdžių, kurių jums reikia norint tapti drąsiu ir vizionierišku lyderiu, pasirengusiu įveikti pasaulinio verslo iššūkius.

Kodėl verta mokytis „Bayes“ verslo mokykloje

  • Įgykite magistro laipsnį pasaulyje pirmaujančioje verslo mokykloje
  • Mokykitės iš pasaulyje žinomų ekspertų ir pramonės lyderių
  • Įgykite specialių žinių ir praktinių įgūdžių, kuriuos galite nedelsdami pritaikyti savo karjeroje
  • Išplėskite savo pasaulinį tinklą ir karjeros galimybes
  • Studijuokite ir mokykitės su profesionalais iš viso pasaulio
  • Lanksčiai mokytis internete
  • Gaukite visapusišką akademinę ir praktinę pagalbą
  • Pasiekite tą patį griežtų akademinių standartų lygį ir įgykite tą pačią kvalifikaciją kaip ir universiteto miestelio lygiavertė magistro programa
  • Prisijunkite prie mūsų klestinčios pasaulinės bendruomenės, kurioje yra daugiau nei 45 000 profesionalų iš 163 pasaulio šalių, įsitvirtinusių kiekviename sektoriuje

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

  • 106 Bunhill Row, EC1Y 8TZ, London

Klausimai