Keystone logo
Australian College of Skills & Education Pty Ltd

Australian College of Skills & Education Pty Ltd

Australian College of Skills & Education Pty Ltd

Įvadas

Kas mes esame

Profesinis rengimas vaidina svarbų vaidmenį kuriant stiprią ekonomiką, suteikiant žmonėms reikalingų įgūdžių. Per mūsų RTO (Registruotos mokymo organizacijos). ACSE siūlo parengtus kursus ir kvalifikaciją, padedančius kurti Australijos ekonomiką ir padėti absolventams pasiekti savo potencialą, suteikiant jiems įgūdžių ir gali daryti poziciją, kurią pageidauja darbdaviai. ACSE skatina žmones pasiekti savo potencialą ir sukurti teigiamus pokyčius individuose, o tai lemia geresnę visuomenę gyventi ir dirbti.

Mūsų misija

Gerinti žmonių gyvenimus ir bendruomenes bei visuomenes, kuriose mes gyvename. per įkvėptas, novatoriškas ir pasaulinio lygio kokybės švietimas ir mokymas.

Mūsų vertybės

Mūsų įtaka mokymui ir edukacijai, o taip pat, kaip ji pristatyta, yra mūsų pasiekimų lygis, verslo augimas ir, svarbiausia, esminiai veiksniai mūsų pačių tautai.

  • Pagarba - Evérуоnе іѕ uniуuее ir vertinami
  • Sąžiningumas - visada geriausias dalykas
  • Tikėjimas - mes galime padaryti daugybę

RPL procesas

RPL procesas gali būti galinga pažadinimo ir pasitikėjimo skatinimo patirtis tiems, kurie prisiima savo kompetenciją ir vykdo savo kasdienę veiklą, nesuvokdami savo veiksmų pagrindžiančių įgūdžių ir žinių vertės.

Pripažinimas yra procesas, kurio metu jūsų gyvenime įgytos žinios ir patirtis, neatsižvelgiant į tai, kaip jie buvo įgyti, yra pripažįstami nacionaliniu mastu pripažintos kvalifikacijos ar pasiekimo pareiškimo atžvilgiu.

Jei norite skaityti daugiau, spustelėkite čia .

Vietos

  • Granada Place,22, 2761, Oakhurst

Klausimai