Keystone logo
Aucal Business School

Aucal Business School

Aucal Business School

Įvadas

Kas mes esame

„Aucal“, internetinio mokymo specialistai

Kaip neginčijamą poreikį, prieš 18 metų Ispanijos rinkoje Manuelis Gonzálezas Folgado , ekspertas, dirbantis privataus saugumo srityje ir visuomet susijęs su švietimo pasauliu, nusprendė sukurti novatorišką ir verslumo ugdymo sistemą, kuri išspręstų prieigos prie visų jaunų žmonių ir darbuotojų, kurie dėl profesinių priežasčių, atstumo ar negalintys lankyti tiesioginius užsiėmimus, universitetai sužlugdė sėkmingo darbo ateityje galimybes.

Ši akademinio mokymo sistema būtų pagrįsta studijų nuotoliniu būdu, kiekvieno studento tempu, iš namų ir be nuolatinių kelionių metodika, sistema per savo internetinę platformą, kuri sujungtų pažangą ir bendravimą tarp pačių studentų ir specialistų. mokytojai, atsakingi už kiekvieną programą ir visiškai individualizuoti.

Taip gimė Aucalis.

„Aucal“ yra tarptautinė aukštojo mokslo verslo mokykla, gimusi 1999 m., Kaip viena iš internetinių mokymų pradininkų Ispanijoje. Ji įsipareigoja ir įsipareigoja tobulėti siekdama žmonių mokymo ir indėlio į kiekvieno profesinį tobulėjimą. studentas, šiuo metu tapęs jo pagrindine misija ir kovos dvasia.

Ne vienerius metus pripažinta akademinė kompetencija ir įvairių sričių specialistai, turintys didelę profesinę patirtį ir socialinę atsakomybę, „ Aucal Business School sutelkia visas savo jėgas į realių mokymosi ir profesinio tobulėjimo galimybių pasiūlymą visiems, norintiems tobulėti ir tobulėti šioje rinkoje. labai kompetentinga ir dažnai nesąžininga darbo jėga.

„Aucal“ konsolidacija atsispindi daugiau nei 35 000 studentų, kurie bėgant laikui rėmėsi jos programų metodika ir kokybe, o pasitenkinimo lygis buvo didesnis nei 98% visų tų, kurie baigė įvairius kursus ar magistrus ir kurie šiuo metu yra įtraukti į darbo pasaulį.

Įsikūręs Madrido ir Zamoros mieste, „ Aucal“ patvirtina, kad šioje rinkoje galima profesionaliai progresuoti nekeičiant dabartinio gyvenimo tempo, kuris jau yra sunkus ir labai paaukotas.

Aucal Business School - tikra alternatyva jūsų ateičiai.

misija

Mūsų misija yra mokyti ateities profesionalus , atsižvelgiant į rinkos poreikius bet kuriuo metu, atsižvelgiant į mokymo ar specializacijos poreikius, siekiant išplėsti specialistų techninį profilį ir jų darbo konkurencingumą.

vertės

Savo veiklą grindžiame naujovėmis , verslumo dvasios puoselėjimu. Mes ne tik perduodame žinias, bet norime savo studentams įgyti profesinių įgūdžių, kad jie, kaip ekspertai, galėtų išnaudoti visas savo galimybes.

Kokybė

Aucal“ tikime, kad svarbu mokyti sąvokų, bet dar svarbiau tai, kaip jos mokomos . Todėl mes siūlome kokybišką informaciją, pagrįstą jos praktiniu pritaikymu ir būnant kiek įmanoma dinamiškesne, kad tai būtų efektyvus ir linksmas mokymasis .

Mūsų metodika

Internetinis būdas leidžia lanksčiai atsiduoti ir mokytis atsižvelgiant į kiekvieno studento poreikius, taip pat suderinamas su kita veikla naudojant „24/7“ modelį, su kuriuo galite naudotis platforma 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. .

Aucal“ teikia didelę reikšmę praktiniam mokymui , todėl jūs turėsite ne tik teorinių žinių, bet ir dėstytojo pastabų, kaip ir tradicinėje klasėje, bet pritaikytą naujoms technologijoms su dabartiniais daugialypės terpės ištekliais, kad pagyvintumėte studiją: vaizdo įrašus, balso perdavimą , vaizdo konferencijos, forumai, be pratimų ir praktikų, kuriuos atliksite kurso metu, kad pritaikytumėte išmoktas žinias.

Jums visada padės kuratorius, kuris išspręs visus iškilusius techninius klausimus, taip pat stebės jūsų akademinę pažangą.

Mūsų mokytojai turi didelę mokymo ir profesinę patirtį , kad neatsiliktų nuo rinkos poreikių ir technologinės pažangos.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Mokymosi optimizavimas.
 • Pokalbių kanalai, forumai ir pranešimų siuntimo paslaugos.
 • Daugialypės terpės turinys interneto formatu.
 • Dėstytojai, turintys didelę profesinę ir mokymo patirtį.
 • Pritaikyta jūsų mokymosi laikui ir tempui.
 • Asmeninis patarimas.
 • 7x24 prieiga prie mūsų e-mokymosi platformos.
 • Mokytojo-dėstytojo ir dalyvio sąveika vienas su kitu.
 • Atnaujintas turinys.
 • Pridedama studijų medžiaga.

Vietos

 • C/ Emilia Pardo Bazán 1, 28903, , Getafe

 • C/ Postigo de Nuestra Señora 2, 49800, , Zamora

 • Toro, Ispanija

Klausimai