Keystone logo
Aston University Online

Aston University Online

Aston University Online

Įvadas

Kodėl Aston?

Pramonės influenceriai studijuoja „Aston“.

„Aston“ suteikia visapusišką studentų patirtį.

Nuo 1947 m. Astono universitetas išugdė absolventus, kurie padarė didelę įtaką savo verslo sektoriuje. „Aston“ orientuojasi į studentų patirtį. 2016 m. Nacionalinis studentų tyrimas parodė, kad 89 procentai studentų buvo patenkinti „Aston“. „Sunday Times Good University Guide“ priskiria Astoną į 30 geriausių iš 120 JK universitetų pagal studentų patirtį. Aston klasės yra skirtos leisti studentams prisijungti prie įvairios, tarptautinės dabartinių studentų ir absolventų bendruomenės. Tuo pačiu metu „Aston“ internetinė patirtis pritaiko rezultatus ir tobulėjimą pagal jūsų profesinius poreikius.

Aston absolventai yra pageidaujami darbdaviams.

Aston absolventai turi 82 procentų įsidarbinimo reitingą (Times/Sunday Times University Guide 2017) ir patenka į 20 geriausių pasaulyje nuotolinių internetinių MBA studijų (QS University Rankings 2018). Absolventai prisijungia prie gerus ryšius turinčios bendruomenės, nes 78,8 procentai Aston absolventų susiranda darbą arba toliau studijuoja per šešis mėnesius nuo studijų baigimo (2017 m. universiteto vadovas). Remiantis apklausa Destinations of Leavers from Higher Education, „Aston“ yra 10 geriausių JK universitetų, skirtų absolventams, siekiantiems profesinį darbą. QS Employability reitingai įtraukė Aston į 20 geriausių JK pagal absolventų įsidarbinimo galimybes.

Aston mokymosi bendruomenė yra įvairi.

„Aston“ patenka į 10 geriausių JK ir 30 geriausių „International Outlook“. Aston University Online įdarbina daugybę profesionalių besimokančiųjų visame pasaulyje. Be to, „ Aston University Online Academics“ išsiskiria savo srityse su penkiomis QS žvaigždutėmis ir yra antroje vietoje JK pagal mokymo kokybę (THE, Teaching Excellence Framework).

Žinote studijų „Aston“ privalumus; dabar ženkite kitą žingsnį sužinodami daugiau apie mūsų verslo mokyklą. Aston University Online siūlo įvairias magistrantūros studijų programas, įskaitant internetinį MBA iš trigubai akredituotos verslo mokyklos.

Reitingai

Rytojaus lyderių kūrimas šiandien

Aston University Online yra skirta profesionalams ir asmenims, kurie įsitvirtino savo srityse ir nori dirbti link kito žingsnio savo karjeroje. Daugiau nei 60 metų „Aston“ pelnė pagarbą ir buvo pripažinta už savo meistriškumą, įskaitant:

 • Metų globėjo universitetas 2020
 • QS penkių žvaigždučių reitingas už meistriškumą
 • Šešios antrosios pakopos studijų programos patenka į 50 geriausių Europoje – „Eduniversal Best Masters 2016“
 • Išskirtinėse 1 proc. trigubai akredituotų verslo mokyklų
 • Verslo ir vadybos studijų programa 100 geriausių – QS pasaulio reitingas pagal studijas
 • 100 procentų, skirtų mokslinių tyrimų poveikiui – mokslinių tyrimų ir kompetencijos sistemai
 • Viena iš trijų JK verslo mokyklų, pelniusių Auksinio lygio smulkaus verslo chartijos apdovanojimą

Verslo mokykla sukuria karjerai pasiruošusius absolventus, kurie įgyja reikiamus įgūdžius šiandieninėje konkurencingoje rinkoje. Pabrėžiami įgūdžiai:

 • Derybos
 • Bendravimas
 • Vadovavimas
 • Komandinis darbas
 • Inovatyvus mąstymas

Turėdamas platų modulių asortimentą ir įvairų studentų skaičių, „Aston“ siūlo studentams internetinę mokymosi bendruomenę. Studentai gali kurti savo tinklą su bendraamžiais ir instruktoriais, mėgaudamiesi internetinio laipsnio patogumu. Sukurta dirbantiems profesionalams ir užsiėmusiems suaugusiems besimokantiems, studentai gali lankyti pamokas 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, o kai kuriuos laipsnius baigti vos per dvejus metus.

Astono universiteto internetinis laipsnis turi tą pačią akademinio meistriškumo ir pasirengimo karjerai reputaciją, kurios trokšta darbdaviai.

Akreditacijos

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

 • Aston University, B4 7ET, Birmingham

Klausimai