Keystone logo
Arizona State University

Arizona State University

Arizona State University

Įvadas

Arizona State University sukūrė naują Amerikos mokslinių tyrimų universiteto modelį, sukurdamas instituciją, įsipareigojusią siekti kompetencijos, prieigos ir poveikio – Naująjį Amerikos universitetą. ASU chartija, priimta 2014 m., yra šios pertvarkos planas.

ASU yra visapusiškas viešasis mokslinių tyrimų universitetas, vertinamas ne pagal tai, ką jis išskiria, bet pagal tai, ką jis įtraukia ir kaip jiems sekasi; mokslinių tyrimų ir viešosios vertės atradimo skatinimas; ir prisiimant pagrindinę atsakomybę už bendruomenių, kurioms ji tarnauja, ekonominę, socialinę, kultūrinę ir bendrą sveikatą.

„Kad mūsų visuomenė pasiektų savo idealą, negali būti nevienodai paskirstytas jos svarbiausias turtas – išsilavinimas“.

– Michaelas M. Crow, prezidentas, Arizona State University

Mokymosi patirtis ASU yra panardinimas į gyvo mokymosi akademinę įmonę – į inovacijas ir verslumą orientuotą mąstyseną ir gilų įsipareigojimą tarnauti viešiesiems interesams sparčių ir sudėtingų visuomenės pokyčių metu. Nacionaliniu ir tarptautiniu mastu pripažintas ASU nuolat yra vienas geriausių pagal beveik kiekvieną kritinį studentų sėkmės, novatoriškų tyrimų rezultatų ir poveikio bendruomenėms, kurioms jis tarnauja, vertinimą.

Istorija

1886 m. vasario 8 d. – beveik 30 metų prieš Arizonai suteikiant valstybingumą – Teritorial Normal School, pirmoji Arizonos aukštoji mokykla, keturių klasių pastate Tempe atvėrė duris 33 studentams.

Nuo kuklios pradžios ir daugybės pavadinimo pakeitimų, dėl kurių 1958 m. žmonės balsavo ir 2 prieš 1 laimėjo Arizonos valstijos koledžą iki Arizona State University , ASU šimtmečio trajektorija lėmė, kad „US News & World Report“ jį pripažino „novatoriškiausiu“ universitetu šalyje – šešerius metus iš eilės.

Reitingai

Statistika

 • 2021 m. rudens semestrui į ASU kaip atvykstantys pirmakursiai pateikė daugiau nei 61 600 studentų.
 • Daugiau nei dviejų trečdalių pirmakursių, priimtų 2021 m. rudenį, nesvertinis GPA buvo 3,42 ir didesnis.
 • 89% ASU bakalauro studijų studentų 2020 m. rudenį gavo tam tikrą finansinę pagalbą.
 • 33% ASU bakalauro studentų gavo Pell Grants 2020 m. rudenį.

Priėmimas

2021 m. rudenį 80 % pirmakursių studentų, kurie yra Arizonos gyventojai, gavo vieną iš geriausių ASU akademinių stipendijų, bendrai vadinamų Naujųjų Amerikos universiteto stipendijomis.

Įvairiausia visų laikų klasė – 46 % į ASU atvykusių pirmakursių 2021 m. rudenį buvo kilę iš mažumų šeimų.

Atspindėdamas ASU įsipareigojimą siekti aukštojo mokslo prieinamumo, 30 % ASU studentų yra pirmosios kartos kolegijų studentai.

ASU užima 1 vietą tarp valstybinių valstybinių universitetų pagal 86,2% pirmakursių studentų išlaikymo rodiklį.

Studentų iš Barrett, The Honors College ASU vidutinis svertinis vidurinės mokyklos GPA yra 4,29. Septyniasdešimt trys procentai iš beveik 1100 nacionalinių mokslininkų, įstojusių į ASU, yra Barretto studentai, įskaitant 402 nacionalinius nuopelnus finalistus ir 392 kolegijos tarybos pripažinimo programos gavėjus, skirtus studentams, kurie yra afroamerikiečiai arba juodaodžiai, ispanai amerikiečiai ar lotynai, čiabuviai arba lankantys. mokykla kaime ar mažame miestelyje.

Akademikai

ASU siūlo daugiau nei 400 akademinių bakalauro studijų programų ir specialybių, kurioms vadovauja ekspertų fakultetai aukštą reitingą turinčiose kolegijose ir mokyklose.

Turėdami daugiau nei 450 magistrantūros studijų programų ir sertifikatų, ASU magistrantai ir doktorantai dirba tiesiogiai su geriausiais šalies mokslininkais.

„US News & World Report“ 86 ASU studijų programas įtraukė į 25 geriausių šalyje, įskaitant 39 programas, kurios patenka į geriausių šalies dešimtuką.

Pagal US News & World Report ASU yra 10 geriausių nacionalinių bakalauro studijų internete programų. Ji siūlo beveik 300 internetinių laipsnių ir sertifikatų programų, kurias moko apdovanojimus pelnę ASU fakultetai.

  English Language Requirements

  Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

  Vietos

  • 411 N Central Ave, Ste 750, 85281, Central City

  • 4701 W Thunderbird Rd, Glendale, AZ 85306, United States, 85123, Arizona City

  • University Center, 411 N Central Ave, Phoenix, AZ 85004, USA, 85004, Tempe

  Klausimai