Keystone logo
American University Online Strateginės komunikacijos, skaitmeninės komunikacijos strategijos ir analitikos menų magistras
American University Online

Strateginės komunikacijos, skaitmeninės komunikacijos strategijos ir analitikos menų magistras

Washington, Jungtinės Amerikos Valstijos

20 Months

Anglų kalba

Ištęstinės

Sep 2024

Nuotolinis mokymasis

Įvadas

Planuokite strategines kampanijas, kurkite įtikinamus pranešimus ir veiksmingai nukreipkite į skirtingas auditorijas su Amerikos universiteto strateginės komunikacijos magistrantūra.

Išmokite panaudoti naujausius skaitmeninius ir socialinius įrankius, kad užtikrintumėte, jog jūsų pranešimai padarytų didžiausią poveikį, kai bendraujate su vietiniais ir tarptautiniais bendraamžiais per interaktyvias diskusijas ir veiklą. Norėdami pagilinti savo žinias, rinkitės iš dviejų koncentracijų:

  • Advokatas ir socialinis poveikis: Ištirkite komunikacijos ir socialinių mokslų teorijos taikymą ir baigkite taktiką, kad sukurtumėte pokyčius asmens, bendruomenės ir viešosios politikos lygmenimis.
  • Skaitmeninės komunikacijos strategijos ir analizė: išmokite kurti ir valdyti visiškai integruotas skaitmeninės komunikacijos kampanijas, kurios išnaudoja visą mokamų, uždirbtų, bendrinamų ir priklausančių (PESO) kanalų spektrą, kad pritrauktumėte dėmesį ir veiksmą internete.

Tvarkykite greitai kintančią aplinką turėdami tvirtą pasakojimo pagrindą ir aiškiai suprasdami apie šiandieninei žiniasklaidai prieinamas priemones ir platformas. Turite teisę užimti komunikacijos pareigas verslo, rinkodaros, politikos, viešųjų ryšių srityse ir bet kurioje organizacijoje, kuriai reikia stiprių, aiškių komunikatorių.

Mūsų internetinę magistro programą galite baigti per mažiau nei dvejus metus, studijuodami ten, kur ir kada jums geriausia.

Kodėl Amerikos universitetas?

  • 2019 m. buvo įtrauktas į geriausių viešųjų ryšių programos finalininkų penketuką ir „PRWeek“ garbingas paminėjimas
  • College Magazine užėmė 3 vietą kaip geriausia viešųjų ryšių mokykla
  • „US News & World Report“ įvertintas kaip geriausias 2019 m. nacionalinis universitetas

Akreditacija

Amerikos universitetas yra akredituotas Vidurio valstijų kolegijų ir vidurinių mokyklų asociacijos

Specializacija

Galimos koncentracijos: propagavimas ir socialinis poveikis, skaitmeninės komunikacijos strategijos ir analizė

Apie Mokyklą

Klausimai