Keystone logo
American University Online

American University Online

American University Online

Įvadas

Amerikos universitete mūsų protingi, aistringi ir įsitraukę studentai ir dėstytojai sutelkia savo žinias, kad sukurtų prasmingus pokyčius. Mūsų stiprybės tarptautinėje tarnyboje ir viešuosiuose reikaluose įkvepia mūsų socialinės atsakomybės jausmą ir atsidavimą kultūrinei bei intelektinei įvairovei. Mus apibūdina pasaulinė perspektyva, praktinis idealizmas ir atsidavimas viešajai tarnybai.

Amerikos universitetas yra privatus, į kolegiją orientuotas mokslinių tyrimų universitetas, įsikūręs šalies sostinėje. 1893 m. Jungtinių Amerikos Valstijų Kongresas jį užsakė sukurti viešąją tarnybą, o dabar čia gyvena prestižinis fakultetas, kviestiniai pranešėjai ir atvykstantys pasaulio lyderiai, kurie yra įtakingi praktikai ir žinomi minčių lyderiai.

Prisijunkite prie mūsų kurdami sau naujų galimybių, o kartu padėsite kurti geresnį pasaulį. Tapkite Amerikos universiteto ambicingų pasiekimų, užjaučiančių lyderių ir socialiai sąmoningų piliečių tinklo dalimi.

Amerikos universitetas buvo pripažintas „Princeton Review“, geriausiomis 2022 m. kolegijomis, pavadinimu „College Gets High Marks“ ir įvertintas taip:

  • #79 geriausia nacionalinė mokykla – JAV naujienų ir pasaulio ataskaita, geriausi Amerikos koledžai 2022 m
  • #91 geriausia mokykla – JAV naujienų ir pasaulio ataskaita, geriausi Amerikos koledžai 2022 m

Internetinės programos


Internetinė studentų patirtis

American University Online programos pristatomos patogiu, lanksčiu ir nešiojamu formatu. Kaip ir universiteto miestelyje, studentai kalbasi apie savo kursinius darbus ir dabartines problemas su klasės draugais, užduoda dėstytojams klausimų ir pateikia užduotis, tačiau visa tai atliekama el. paštu, diskusijų lentomis, momentiniais pranešimais ir kt.

Internetiniai kursai Amerikos universitete yra tokie pat griežti ir sudėtingi, kaip ir kolegijos universitete, juos dėsto tie patys susiję fakulteto nariai, įtakingi kviestiniai pranešėjai ir žinomi dėstytojai. Sąveika ir bendravimas su dėstytojais ir kolegomis studentais yra esminiai programų ir akademinės sėkmės komponentai.

Internetiniai studentai turi prieigą prie daugybės paramos išteklių, įskaitant naują orientaciją į studentą, visą parą veikiančią techninių problemų pagalbos tarnybą, studentų paslaugų koordinatorių, finansinės pagalbos patarėjus ir kt.

Vietos

  • Washington

    4400 Massachusetts Avenue, 20016, Washington

    Klausimai