Keystone logo
Alvernia University Online

Alvernia University Online

Alvernia University Online

Įvadas

„Alvernia“ universitete mes esame įsipareigoję suteikti savo studentams prieinamą ir aukštos kokybės internetinį švietimą, kuriam skiriamas individualus mažo, privataus universiteto dėmesys.

Mūsų internetinės programos suteikia jums lankstumo mokytis savo tempu jums patogioje vietoje. Mūsų išskirtinis dėstytojas įgyja realaus gyvenimo patirtį internetinėje klasėje, o tai reiškia, kad jūs gausite atitinkamą išsilavinimą, iškart pritaikomą jūsų karjerai.

Per „Alvernia“ internetines studijų programas gausite aukštos kokybės patogaus formato išsilavinimą. Su pasiryžusiais profesoriais, kurie internetinėje klasėje suteikia realios patirties, būsite pasirengę sėkmei. Mes įtraukiame etiką, principus ir socialinį teisingumą į savo mokymo programas, kad galėtume jums pasireikšti kaip nepaprastas specialistas.

Mūsų dėstytojai yra atsidavę jūsų sėkmei, ir jie turi didelę realaus pasaulio patirtį atitinkamose srityse. Taip pat turėsite galimybę mokytis savo tempu jums patogioje vietoje.

Kaip „Alvernia“ internetinis studentas turėsite prieigą prie daugybės išteklių. Pirkite savo vadovėlius, klasės medžiagą ir net „Alvernia“ drabužius per mūsų internetinį knygyną. Galite pasinaudoti mūsų internetinės bibliotekos pranašumais, kur galite pasiekti el. Knygas, elektroninius žurnalų pavadinimus ir tyrimų vadovus. Taip pat galėsite naudotis Karjeros plėtros biuru, kurį galite atsiųsti el. Paštu, jei norite gauti pagalbos atnaujinant ir lydraščius, planuojant karjerą ir ieškant darbo.

„Alvernijoje“ nepasiklysite kaip internetinis studentas. Jūs tapsite bendruomenės, kuri kartu dirba, kad pasaulis taptų geresniu, dalimi.

Vietos

  • Saint Bernardine Street,400, 19607, Reading

Klausimai