Keystone logo
Alef Trust

Alef Trust

Alef Trust

Įvadas

Prisijungęs. Niekada toli.

Mes mokome per unikalų internetinį metodą, teikdami 1–1 virtualias mokyklas ir nurodymus. Mes sutelkiame dėmesį į transpersoninio psichologijos, sąmoningumo studijų, dvasingumo ir transpersoninių principų taikymą akademiniame, profesiniame ir asmeniniame tobulėjime. Bendradarbiaujame su Tarptautine transpersonalinė asociacija ir Mokslo ir medicinos tinklu, kad pateiktume visapusišką ir integruotą mokymosi patirtį kuo platesnei auditorijai.

Mūsų 100% internetinė magistrantūros studijų programa, kuri prasideda kasmet rugsėjį, suburia žmones iš viso pasaulio, dirbančius įvairiose profesinėse srityse. Mūsų tarptautinėje mokymosi bendruomenėje yra trenerių, terapeutų ir konsultantų, taip pat sveikatos ir švietimo specialistų bei daugelio kitų profesijų žmonių.

„ Alef Trust

116797_LLatBBNov182.jpeg

Alef Trust yra ne pelno siekianti organizacija, kurią įkūrė profesorius (Brianas) Lesas Lankasteris ir daktarė Jessica Bockler. Profesorius Lancaster yra Transpersonalinės psichologijos profesorius emeritas Liverpulio John Moores universitete (LJMU) JK; Kalifornijos integraliųjų studijų instituto integralios ir transpersonalinės psichologijos asocijuotasis profesorius; ir Mančesterio universiteto Žydų studijų centro garbės mokslinis bendradarbis. Šiuo metu jis yra Transpersonalinės psichologijos asociacijos valdybos narys ir anksčiau buvo Britanijos psichologų draugijos Transpersonalinės psichologijos skyriaus pirmininkas ir Tarptautinės transpersonalinės asociacijos prezidentas. Be daugybės straipsnių ir skyrių kolegų knygose, profesoriaus Lankasterio publikuoti darbai apima: Mind, Brain and Human Potential, Mokslo ir medicinos tinklo geriausios knygos apdovanojimo laureatą; Kabalos esmė; ir Požiūriai į sąmonę: mokslo ir mistikos santuoka.

116720_JessicaBockler.jpeg

Dr.Jessica Bockler yra taikomojo teatro praktikas ir transpersoninis psichologas. Ji turi psichologijos daktaro laipsnį iš Liverpulio Johno Mooreso universiteto. Savo tyrime ji tyrinėjo „Teatrą kaip transformacinę praktiką“, nagrinėjant aktoriaus amatus kaip asmeninio augimo ir vystymosi priemonę. Dr. Bockleras taip pat yra Sezamo praktikas, mokantis naudoti istoriją, dramą ir judesį kaip transporto priemonę dirbti su siela. Ji yra kūrybinių alternatyvų direktorė, meno ir psichikos sveikatos tarnyba, veikianti Merseyside mieste, JK, ir jos mokslinių tyrimų interesai yra proto-kūno dinamika ir somatikos psichologija, kūrybinių konfliktų sprendimas, Jungų psichologija ir ritualo psichologija.

„Les“ ir „Jessica“ glaudžiai bendradarbiauja su visais Alef Trust mokymo ir mokymosi aspektais. Jie kiekvienas moko magistrantūros programos elementus ir jie asmeniškai renka išskirtinius fakulteto narius, kad galėtų vadovauti konkretiems moduliams.

Mes turime tikrai pasaulinę studentų, dėstytojų ir absolventų bendruomenę. Studentai savo mokymąsi taiko visose gyvenimo srityse, įskaitant terapinį, aplinkos, socialinį, verslo ir asmeninį tobulėjimą. Mes taip pat teikiame atviro mokymosi galimybes žmonėms visame pasaulyje, kurie nori mokytis vien dėl asmeninio praturtėjimo. Mūsų atviri besimokantieji turi prieigą prie tų pačių aukštos kokybės išteklių, kaip ir mūsų magistrantai, ir jie yra neatsiejama mūsų mokymosi bendruomenės dalis. Mes nuoširdžiai kviečiame prisijungti prie mūsų besimokančiųjų pertvarkos bendruomenės. Nickas Theo, mūsų programų vadovas ir registratorius, mielai kalbėtų su jumis apie jūsų galimybes įstoti į magistrantūros programą.

Reikalavimai vizoms

Kadangi Alef Trust sąmonės, dvasingumo ir transpersonalinės psichologijos magistrantūros studijos yra visiškai internete, kelionėms nėra taikomi jokie reikalavimai, todėl viza nebūtina. Be to, Alef Trust negali pasiūlyti vizų nė vienam mūsų studentui.

Studentų atsiliepimai

Vietos

  • Metropolitan Borough of Wirral

    Somersby, Dibbinsdale Road, Bromborough, CH63 0HJ, Metropolitan Borough of Wirral

Klausimai