Keystone logo
AKAD University Pagrindinis pasaulinis valdymas ir komunikacija (MA)
AKAD University

Pagrindinis pasaulinis valdymas ir komunikacija (MA)

Germany Online, Vokietija

24 Months

Vokiečių kalba

Dieninės, Ištęstinės

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 12 960 *

Nuotolinis mokymasis

* Iš viso mokestis už mokslą

Įvadas

AKAD magistrantūros studijų programos „ Global Management and Communication“ (MA) sujungimo metodas labai atitinka aukštojo vadybos profesinių sričių reikalavimus. Pasaulinio valdymo ir tarptautinių ryšių temos yra glaudžiai susijusios. Programa apjungia modernią tarptautinę valdymo patirtį su tarpkultūrine kompetencija. Tai jums atveria naujas ir įdomias veiklos sritis: jūs esate optimaliai pasirengę būsimoms vadovaujančioms pareigoms tarptautiniu mastu veikiančiomis įmonėmis, organizacijomis ir institucijomis.

specializacija

 • Ekonominė zona Kinija CLK80
 • Ekonominė erdvė Hispanoamerica SPL80
 • Tarptautinė verslo teisė WIR86
 • Tarptautinė rinkodara ir pardavimai MKG84

Jos magistro laipsnį Akad: skaitmeninis, bet kur, bet kuriuo metu

Su skaitmenine Akad miesteliu efektyviausiai laivo kapitonui

Naudokite savo laiko išteklius optimaliai ir palaikyti savo mokymosi stilių pritaikytų studijų padalinių, lankstus audito planavimo ir teisinga mišinio savarankiškai vadovauja ir prižiūri mokytis!

Skaitmeninis Akad apgyvendinimu supaprastina visą laiką pirkti meistras universitetinį išsilavinimą: kaip centrinis koncentratorius šio virtualaus rinkoje tyrimas siūlo viską reikia sėkmingas studijas: Kada ir kaip jūs norite stovi Prisijungę tyrimo medžiagos parengtą audito planavimą daroma efektyviai ir lengvai palaikyti ryšį su savo studentais. Rascher, o garso išmanymas per Akad Campus padidinti savo motyvaciją ir rodo savo mokymosi sėkmę nedelsiant. Akad apgyvendinimu leidžia savo individualų kelią į Master:

 • Nuotolinis mokymas: praktinis, laiku ir aiškiai struktūruotos studijų raidės - suvokti mokymosi vienetų, kurie ateina lengvai į savo namus!
 • Atstumas e-mokymosi: efektyvi mokymosi per interneto pratimai, interneto instruktavimas ir žiniatinklio mokymo - patikimumo, kad turinys yra saugus!
 • Interaktyvus E-mokymasis: asmeniškai prižiūri kuratorių ir tiesiogiai keistis su kolegomis studentais - pridūrė žinios vertė ir tiesioginio prieinamumo turinį sustiprinti motyvaciją!
 • Seminarai (neprivaloma): Be to į virtualią mokymosi vietoje seminaruose - taikyti išmoktus metodus konkrečių klausimų iš karto!

Priėmimo sąlygos

Savo studijų pradžioje jūs jau sėkmingai baigėte aukštojo mokslo laipsnį arba lygiavertį mokymą pagal Landeshochschulgesetz ir galite parodyti anglų kalbos mokėjimą pagal Bendrą Europos kalbų orientavimo sistemą C1.

Jei pasirinksite specializacijos poziciją „Ekonominė erdvė Hispanoamerica“, jums taip pat reikės kalbų įgūdžių ispanų kalbomis Bendros Europos kalbų sistemos pagrindu B1.

Pareiškėjai, neturintys ekonominio universitetinio laipsnio, privalo sėkmingai baigti Propädeutikum pagal 1 priedą (studijų ir egzaminų planas). Propededutikas gali būti baigtas studijų metu, kol pasirinksite specializaciją.

Kas tiksliai laukia nuotolinio mokymosi Pasaulio vadyba ir komunikacija - menų magistras?

Magistrantūros studijų programos „Global Management and Communication“ studijų laiškas MA_Global_Management_and_Communication_ICM102 skirtas temai „Tarpkultūrinė kompetencija“. Dr Studijų laiške "Tarpkultūrinė sąveika - praktiniai laukai tarpkultūrinis valdymas ir mokymas" Christoph Vatter suteikia jums įžvalgų apie tarpkultūrinio mokymosi procesų sąlygas ir tarpkultūrinės kompetencijos mokymo metodus.

Tyrimo laiško ištraukoje yra šios temos:

 • Objektyvi tarpkultūrinė kompetencija
 • Tarpkultūrinis mokymasis kaip būdas įgyti tarpkultūrinę kompetenciją
 • Praktikos lauko tarpkultūrinis mokymas

Įsitikinkite: AKAD Campus su savo lanksčiu , individualiu ir efektyviu studijų modeliu leidžia jums lengvai pasiekti visą studijų laiškų turinį: Jūs išmoksite, kur ir kada norite, ir sujungti papildomą profesinį tyrimą su savo individualiais laiko ištekliais prireikus.

Mūsų pasiūlymas Jums: išbandykite savo bakalauro nuotolinį mokymą AKAD University 4 savaites nemokamai. Jei turite kokių nors klausimų dėl papildomo profesinio mokymo , kreipkitės į mūsų draugišką ir kvalifikuotą AKAD studentų konsultavimo tarnybą 0711 81495-400, laukiame jūsų!

Apie Mokyklą

Klausimai