Keystone logo
AILIT

AILIT

AILIT

Įvadas

Įgalinkite rytojaus lyderius šiandien!

Paspartinkite savo karjerą naudodamiesi AILIT internetinių pažymėjimų programomis.

Jei norite įgyti aukštesnes pozicijas savo įmonėje arba pradėti savo verslą, mūsų akredituotos internetinio verslo liudijimo programos yra čia, kad padėtų jums siekti sėkmės.

Amerikos lyderystės, inovacijų ir technologijų institutas ( AILIT ) bendradarbiaudamas su daugeliu pasaulyje pirmaujančių verslo ir IT ekspertų įvairiose srityse teikia jums internetinių mokymo išteklių, skirtingai nei bet kuris kitas.

Mes nuolat atnaujiname savo kursus ir bendradarbiaujame su šios srities profesionalais, kad galėtume jus palaikyti ir leisti jums naudotis viskuo, ko reikia jūsų karjerai paspartinti.

Akredituotos sertifikavimo programos internete

Mes užtikrinsime, kad jūs greitai pažengtumėte ir išmoktumėte naujų įgūdžių efektyviau nei bet kada anksčiau, netrukdydami jūsų darbo dienai.

Internetiniai pažymėjimų kursai, skirti atnaujinti jūsų C lygio įgūdžius

Vykdykite vadovų mokymo programas ir internetinius pažymėjimų kursus, kurie užtikrins, kad esate svarbesniu žingsniu priekyje savo bendraamžių.

Lankstus požiūris į internetines sertifikavimo klases

Prisijunkite prie mūsų internetinių sertifikavimo kursų bet kur ir bet kada. Mes prisitaikysime prie jūsų poreikių ir užtikrinsime, kad visada būtumėte žingsnis priekyje.

Paspartinkite savo karjerą naudodamiesi akredituotais internetiniais mokymais

Pirmas žingsnis į sėkmę yra tvirta valia, o antras - gero mokytojo radimas. Sužinokite, kas jus skatina, o likusius palikite mūsų profesoriams.

El. Pažymėjimai naujos kartos lyderiams

Dalyvaudami mūsų internetinėse pažymėjimų klasėse, galėsite įgyti patikrintų lyderystės metodų, kaip pakelti savo verslą į kitą lygį.

Kas daro AILIT internetinius sertifikatus unikalius

Nesvarbu, ar tai būtų komandos dinamikos tobulinimas, sudėtingos derybos ar jūsų pačių karjeros tobulinimas, mūsų akredituoti internetiniai sertifikatų kursai leis jums pasiekti savo tikslus per trumpą laiką.

Mūsų misija

Amerikos lyderystės, inovacijų ir technologijų instituto ( AILIT ) misija yra suteikti lyderiams daugiau galimybių naudotis žiniomis, naujovėmis ir akademine kompetencija.

Mes plėtojame ir bendradarbiaujame su pagrindinėmis institucijomis, kad galėtume toliau tobulinti studentų ir mūsų bendruomenės edukacinę patirtį.

Mūsų vizija

Mūsų vizija yra pasiūlyti greitus, išsamius internetinius mokymus, kurie verslo specialistams, lyderiams ir vadovams leidžia išmokti naujų įgūdžių iš bet kurios pasaulio vietos.

Pateikdami labai prieinamą ekspertų turinį, mes suteikiame jums galimybę kontroliuoti savo mokymą ir profesinį tobulėjimą kaip niekad anksčiau.

Mūsų vertybės

Sąžiningumas: Mūsų dėstytojai sukūrė internetinę mokymo programą, siekdami užtikrinti, kad viskas, ką mes pristatome, būtų aukščiausios kokybės ir kad būtų laikomasi naujausių standartų.

Prieinamumas: Mūsų internetiniai mokymo šaltiniai yra atviri visiems, norintiems išplėsti savo profesinius įgūdžius ir nedelsiant pasiekti sėkmės.

„ AILIT Online Advantage“

  • Mes pritaikėme savo požiūrį į internetinius mokymus, kad galėtume naudotis viskuo, ko reikia norint pagerinti savo karjerą. Jūsų profesinis tobulėjimas yra pagrindinis mūsų prioritetas.
  • Per mūsų internetinę mokymo programą galite išmokti naujų įgūdžių nenutraukdami esamo tvarkaraščio ir nepaisydami savo asmeninių poreikių.
  • Greitam gyvenimui šiuolaikinėje visuomenėje reikalingas lankstus ir lengvai pritaikomas požiūris į mokymąsi ir būtent tai mes esame pasirengę jums pasiūlyti.

Mūsų fakultetas

AILIT tapo realybe mūsų ištikimų profesionalių dėstytojų dėka, taip pat verslo vadovų ir ekspertų dėka, kurie nusprendė dalyvauti mūsų vizijoje ir leido sukurti vieną iš geriausių internetinių mokymo programų, kurios šiuo metu egzistuoja.

Vietos

  • 333 Southeast 2nd ave suite 2000, 33131, Miami

Klausimai