Keystone logo
Advenio eAcademy

Advenio eAcademy

Advenio eAcademy

Įvadas

Įkurta 2013 m., „ Advenio eAcademy yra Maltoje įsikūrusi aukštojo mokslo įstaiga (aukštojo mokslo institucija) (MFHEA licencijos numeris: 2013-FHI-0006), kuriai priklauso tarptautiniai klientai, turintys išrankių švietimo paslaugų teikėjų ir besimokančiųjų.

Advenio eAcademy yra Maltoje įsikūrusi aukštojo mokslo institucija (AII) (MFHEA licencijos numeris: 2013-FHI-0006), kuriai priklauso tarptautiniai klientai, turintys išrankių švietimo paslaugų teikėjų ir besimokančiųjų. Tai suteikia galimybę dalyvaujančioms švietimo įstaigoms ir mokymo organizacijoms peržengti fizinių patalpų apribojimus. Tai leidžia jiems įsisavinti virtualų miestelį, kuris leidžia kurti ir diegti pažangiausias švietimo ir mokymo programas, kurios iš tikrųjų suteikia studentams naudos.

Advenio eAcademy yra pirmoji Maltos aukštojo mokslo įstaiga (AII), licencijuota Maltos tolesnio ir aukštojo mokslo tarnybos (MFHEA), teikianti sertifikuotus internetinius kursus. Naudojama el. Mokymosi platforma yra apdovanojimų pelnęs „EBLearn“ sprendimas, kurį sukūrė ir prižiūri „E-Business Systems“, „AllSecure Ltd.“ žiniatinklio sprendimų padalinys. „EBLearn“ teikia išteklių bibliotekas, garso ir vaizdo bei vaizdo pristatymus, forumo ir wiki galimybes bei integruoja vaizdo įrašus. konferencijų priemonės, leidžiančios rengti „vienas su vienu“ arba „vienas su daugeliu“ koučingo ar pamokų užsiėmimus.

„EBLearn“ platforma suteikia virtualų miestelį, leidžiantį kurti ir diegti pažangiausias švietimo ir mokymo programas, kurios iš tikrųjų suteikia pridėtinės vertės studentams ir suinteresuotosioms šalims. „ Advenio eAcademy sėkmę lemia į studentą orientuotas požiūris, taikomas visose jos veiklose. Ją skatina specialistų komanda, pasiryžusi panaudoti technologijas ir partnerių tinklus, kad jie galėtų efektyviai ir laiku kurti ir teikti aukščiausios kokybės programas, užtikrindami studentams pridėtinę vertę. Nuo pat įkūrimo „ Advenio eAcademy turi tarptautinio bendradarbiavimo patirtį ieškant geriausios el. Mokymosi praktikos.

Per pastaruosius porą metų „ Advenio eAcademy “ užmezgė strateginį bendradarbiavimą ir partnerystę su pagrindinėmis suinteresuotosiomis šalimis, tokiomis kaip Maltos ryšių tarnyba, Maltos profesionalių fotografų institutas, „SOS Malta“ ir „TradeMalta“, kuriant ir teikiant aukštos kokybės internetinį švietimą. Advenio eAcademy ir toliau siekia vietos ir tarptautinės partnerystės bendradarbiaudama su aukštojo mokslo institucijomis ir komerciniais partneriais, kurie siekia išnaudoti ir panaudoti el. Mokymosi galią, kad pridėtinė vertė būtų įvairioms suaugusiųjų studentų grupėms.

Akreditavimas ir sertifikavimas

„Advenio eAcadeny“ siūlomus kursus Maltos tolesnio ir aukštojo mokslo tarnyba Maltoje laiko lygiaverčiais Maltos kvalifikacijų sąrangai pagal Europos kvalifikacijų sąrangą. Maltos kvalifikacijų sąranga (MQF) padeda Maltos kvalifikacijų sistemą lengviau suprasti ir peržiūrėti bei skaidresnę nacionaliniu ir tarptautiniu lygiu. Tai taip pat yra nuorodų priemonė, padedanti apibūdinti ir palyginti tiek nacionalines, tiek užsienio kvalifikacijas, kad būtų skatinama visų tipų kvalifikacijų kokybė, skaidrumas ir mobilumas.

Tai daugiausia remiasi Europos kvalifikacijų sąranga (EKS) ir kitomis ne Europos kvalifikacijų sąrangomis. Pagal atskaitos lygius lengviau suprasti, ką žino, supranta ir sugeba mokinys, turintis kvalifikaciją, susijusią su Maltos kvalifikacijų sąranga.

Advenio eAcademy “ kursai taip pat yra ES pripažįstami per ECTS kreditus, skiriamus kiekvienam kursui. Kursų akreditacija suteikia kokybės užtikrinimą ir kursų pripažinimą ES.

MFHEA veikia kaip tarpininkas tarp vyriausybės ir atitinkamų aukštųjų mokyklų ir sėkmingai užmezgė struktūrinį dialogą, reguliariai konsultuodamasis su visomis suinteresuotosiomis šalimis, kad galėtų priimti pasiūlymus, rekomendacijas ir išspręsti sektoriaus problemas. Tai būtų indėlis kuriant nacionalines strategijas.

ECTS kreditai veikia kaip kokybės užtikrinimo politika, nustatanti pripažinimo ir vertinimo atskaitos tašką. Kreditų pripažinimas leidžia besimokantiesiems gauti pakartotinio vertinimo poreikį pripažinti įvairiose šalyse pasiektus mokymosi rezultatus.

ECTS yra kreditų sistema, pagrįsta mokymosi pasiekimais ir kurso krūviu. Studentai gali perkelti savo ECTS kreditus iš vieno universiteto į kitą, kad jie būtų sudedami, kad prisidėtų prie asmens studijų programos ar mokymo. Todėl, pateikę akredituotą pažymėjimą, darbdaviai turės aiškesnį vaizdą apie studento pasiekimus nacionalinėje ir Europos kvalifikacijų sistemoje.

E. mokymosi platforma - „eB-Learn“

Nuo 2003 m. El. Verslo sistemos Maltoje dirba kurdami ir tobulindami savo el. Mokymosi platformą „EBLearn“. Ši platforma suteikia labai patogų požiūrį į mišrų mokymąsi. Tai leidžia sklandžiai integruoti tradicinę klasės aplinką su modernesnėmis internetinėmis variacijomis. Sistema suteikia visišką lankstumą priimant studentus, o tai ypač patrauklu vidinėms mokymosi aplinkoms. Tokiu būdu studentai gali registruotis kiekvienoje programoje, kurią sudarytų daugybė kursų su kiekvienu moduliu. Arba jie gali pasirinkti užsiregistruoti į atskirus programos kursus, arba jie taip pat gali pasirinkti užsiregistruoti į konkrečius modulius atskiruose programos kursuose. „EBLearn“ laimėjo 2011 m. Maltos ryšių tarnybos nacionalinį „e-Biz“ apdovanojimą už geriausią technologijų naudojimą švietime ir mokyme. „EBLearn“ skiriasi nuo daugelio rinkoje esančių el. Mokymosi programų, nes yra labai pritaikoma ir apima daugybę savarankiško mokymosi ar grupinio mokymosi galimybių sistemoje, kurios gali būti nustatytos taip, kad geriausiai atitiktų konkrečios įstaigos mokymosi stilių ir mokymosi metodiką. . „EBLearn“ yra raktų sprendimas organizacijoms, kurios ieško pažangiausių sprendimų, kad pagerintų savo dalyvių mokymosi patirtį. „EBLearn“ siūlomas remiantis programine įranga kaip sprendimu (SaaS), o tai reiškia, kad klientai neprivalo investuoti į aparatinę įrangą ar į techninės pagalbos komandas, kad valdytų sistemą. Tai užtikrina griežtesnę išlaidų kontrolę ir ekonomiškesnį išteklių naudojimą. Naujovės ir pasiūlymo pranašumai Naujoviškus aspektus galima apibendrinti taip:

• Visiškas lankstumas kuriant ir kuriant turinio medžiagą tradiciniams klasių kursams, mišriems mokymosi kursams (įskaitant interaktyvių arba iš anksto įrašytų internetinių garso įrašų ir tradicinių klasių derinių derinį) arba internetiniams kursams (kurie apima tik dokumentas ir garso ir vaizdo medžiaga, prieinama internetu).

• Visiškas sistemos veikimo lankstumas, nes ji teikiama remiantis „SaaS“ principu, leidžianti greitai keisti mastelį, tvirtą verslo tęstinumą ir atsargines avarijų atkūrimo sprendimus.

• Visiškas programų valdymo lankstumas naudojant administratoriams prieinamas galingas kurso valdymo priemones, leidžiančias jiems naudoti „EBLearn“ sistemos duomenis, kad jie galėtų aktyviai veikti, kad pagerintų bendrą studentų dalyvavimo kursuose ir jų baigimo rodiklius. „EBLearn“ palaiko mokymąsi bendradarbiaujant, internetinį mokymą / konsultavimą, virtualią pagalbą, internetinį vertinimą ir protingą dokumentų tvarkymą. EBLearn platforma skiriasi nuo daugelio el. Mokymosi programų rinkoje, nes ji yra labai pritaikoma ir joje yra daug galimybių savarankiškai mokytis arba mokytis grupėje. Jie gali būti nustatyti taip, kad geriausiai atitiktų konkrečios įstaigos mokymosi stilių ir mokymosi metodiką.

Naujoviškus aspektus galima apibendrinti taip:

• Visiškas lankstumas kuriant ir tobulinant turinį;

• Visiškas sistemos veikimo lankstumas, nes ji teikiama remiantis „SaaS“ principu, leidžianti greitai keisti mastelį, tvirtą verslo tęstinumą ir atsarginius atkūrimo po nelaimių atvejus;

• Visiškas programų valdymo lankstumas naudojant administratoriams prieinamas galingas kurso valdymo priemones, leidžiančias jiems naudoti sistemos duomenis, kad jie galėtų aktyviai veikti, kad pagerintų bendrą studentų kursą.

Vietos

  • 33/4 Abate Rigord Street, Ta Xbiex,, XBX 1128, Malta Online

Klausimai