Keystone logo
ACADGILD

ACADGILD

ACADGILD

Įvadas

AcadGild yra technologija, švietimo paleidimo, įkurta IT pramonės specialistų iš IIT / IIM. Mes siekiame sukurti už įgūdžių tobulinimas, kur žmonės gali pasimokyti iš mentorių ir vienas nuo kito ekosistemą.

Mūsų tikėjimas

Mes tikime, kad programinės įrangos kūrimas reikalauja labai specializuotų įgūdžių, geriausia išmokti vadovaujant patyrusiems specialistams. Dabar vaizdo ar klasėje formatai prastos pakaitalai pastato realius projektus su specialiu mentoriaus pagalba.

Mūsų vizija

Mokyti praktinės, darbo paruoštas programavimo žinių, visame pasaulyje, mažomis partijomis nuo 3 iki 5 mokinių, naudojančių pramonės ekspertai.

Mūsų misija

Mūsų misija yra suteikti prieinamas, įperkamas, patrauklus, ir labai veiksmingą kokybišką išsilavinimą pasaulyje. Mes tikime, kad aukštasis mokslas yra pagrindinė žmogaus teisė, ir mes siekiame suteikti mūsų studentams iš anksto savo išsilavinimą ir karjerą.

Kaip tai veikia

  • 24x7 techninė pagalba
  • NUOLATINIS konsultavimo ir REKOMENDACIJOS

GET STUDIJAS

Įtraukiant į jūsų pasirinktą kursą yra tikrai paprasta. Tiesiog įveskite savo pagrindinę informaciją, pasirinkti mokėjimo planą, atlikti mokėjimą, ir jūs visi nustatyti pradėti.

Pradėkite savo sesijas

Kiekvienas kursas turi fiksuotą skaičių valandų ir iš anksto nustatytą skaičių mentoriaus susitikimus kiekvieną savaitę.

BEGIN dirbti savo projektus

Šiuo metu jums pasinerti į praktinius aspektus, ką mokotės ir gauti praktinės patirties per darbo projektus.

Gauti premiją savaitę paruošimu darbui

Dabar jūs turite įgūdžių, bet jums reikia įtikinti potencialius darbdavius, kad esate puikus kandidatas.

VARTOJANT pelnytą apdovanojimų

Tai yra, kai pamatysite savo darbo vaisius. Padarei daug sunkaus darbo, kad užbaigtumėte kursą, ir jūs netgi turite projektą portfelį parodyti.

Vietos

  • Walnut

    340 S Lemon Ave #9212, 91789, Walnut

Klausimai