Keystone logo

1 Internetinės Magistro studijų sertifikatas Programos į Verslas Verslas 2024

Filtrai

Filtrai

 • Magistro studijų sertifikatas
 • Verslas
 • Verslas
Studijų sritys
 • Verslas (1)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
  Vietos
  Raskite daugiau vietų
  Laipsnio tipas
  Trukmė
  Studijų tempas
  Kalbos
  Kalbos
  Studijų formatas

  Internetinės Magistro studijų sertifikatas Programos į Verslas Verslas

  Internetinė absolventas sertifikatas programa yra dažnai sudarytas iš kelių kursų sutelktas į vieną temą. Šie sertifikatai yra siūlomi pastangų teikti aukščiausiojo laipsnio išsilavinimas charakteristika tradicinių ekvivalentas tyrimų atokiose studentams.

  Kas yra internetinė absolventas sertifikatas verslo studijas? Tipiškas absolventas verslo studijos sertifikatas Žinoma Prisijungė susideda iš tų pačių klasių vienas gali susidurti per verslo studijos studijų programos: pažangių egzaminų temomis, pavyzdžiui, valdymo, rinkodaros, ekonomikos, finansų ir verslumo. Taip pat yra žinoma, kad pamatytumėte klases žinoma, kad sutelkti dėmesį į verslo problemų mokykloje 's regione, pavyzdžiui, tarptautinei laivybai Honkonge, maorių verslo Naujojoje Zelandijoje, ar akcijų rinkos analizės Niujorke. Išnagrinėti kiekviena institucija 's katalogą rasti šiuos specializuotus kursus.

  Gauti internete šiuo klausimu sertifikatas dažnai atlieka tą patį svorį kaip vieną įgytas studijuojant fizinio miesteliu. Gauti internete verslo studijų absolventų sertifikatai gali būti mažiau įsipareigojimų nei užsiima pažangių studijų programų, todėl leidžia specialistams padalinti dėmesio tarp karjeros ir švietimo sėkmingai.

  Verslo studijos sertifikatai dažnai turi tam tikrą apčiuopiamą vertę atsižvelgiant į individualų 's karjeros, ir jie atitinkamai kainuoja. Pasitarkite su kiekvienu būsimasis mokyklos tikslių skaičių ir atsižvelgiant į mokslą.

  Daugelis įstaigų, kurios siūlo šias sertifikatą kursai leis studentams perkelti kreditus link laipsnį, su sąlyga, kad ieškovai galėtų atitikti priėmimo reikalavimus norimą programą. Tai leidžia studentams siekti akademinės karjeros verslo tyrimų.Tai taip pat gali sukelti darbo ne konsultacinė firma, kur pareigos gali svyruoti nuo duomenų analizės įgyvendinant duomenų pagrindu pokyčių politikos ir strategijos.

  Nurodykite tinkamą sertifikatas programa dažnai suteikia geras derinys iššūkį ir atlygį. Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.