Keystone logo

3 Internetinės Programos į Duomenų apsaugos įstatymas 2024

Filtrai

Filtrai

  • Teisės studijos
  • Duomenų apsaugos įstatymas
Studijų sritys
  • Teisės studijos (3)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Internetinės Programos į Duomenų apsaugos įstatymas

Kas yra duomenų ir privatumo įstatymas?
Duomenų ir privatumo įstatymas reiškia nacionalinius ir tarptautinius įstatymus, reglamentuojančius asmens duomenų ir informacijos rinkimą, saugojimą, naudojimą ir atskleidimą. Šie įstatymai įvairiose šalyse skiriasi, tačiau paprastai reikalaujama, kad įmonės gautų asmenų sutikimą prieš rinkdamos arba naudodamos jų asmens duomenis. Kai kuriais atvejais iš įmonių taip pat gali būti reikalaujama suteikti asmenims prieigą prie savo duomenų ir imtis priemonių, kad apsaugotų juos nuo neteisėto naudojimo ar atskleidimo.

Kokios karjeros galimos duomenų ir privatumo įstatyme?
Duomenų ir privatumo įstatymų skėčiui priklauso kelios skirtingos karjeros. Tai apima duomenų privatumo teisininkus, kurie konsultuoja įmones dėl duomenų privatumo įstatymų laikymosi; duomenų apsaugos pareigūnai, kurie kuria ir įgyvendina asmens duomenų apsaugos politiką ir procedūras; ir informacijos saugos specialistai, kurie siekia apsaugoti skaitmenines sistemas ir užkirsti kelią neteisėtai prieigai prie jautrios informacijos. Profesionalai, turintys duomenų ir privatumo teisės laipsnius, gali dirbti didelėje įmonėje, kad įgyvendintų ir prižiūrėtų duomenų apsaugos politiką, arba įeitų į advokatų kontorą, ketinančią specializuotis duomenų ir privatumo įstatymų pažeidimų bylose.

Ką studijuosiu duomenų ir privatumo teisės studijų metu?
Asmenims, norintiems siekti karjeros duomenų ir privatumo teisės srityje, yra įvairių studijų programų ir kursinių darbų. Kai kurie galimi laipsniai apima informatikos bakalauro, informacinių sistemų saugos magistro arba teisės daktaro laipsnius. Kursiniai darbai gali apimti tokias temas kaip duomenų privatumo įstatymų reglamentai, informacijos saugumo valdymas ir duomenų gavyba bei analizė.