Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite daugkartinis Internetinės PhDs  (Doktorantūra) Programos į Taikomosios informatikos studijos į Jungtinė Karalystė 2024

1 Internetinės Doktorantūra Programos į Taikomosios informatikos studijos į Jungtinė Karalystė 2024

Apžvalga

Taikomosios kompiuterijos studijas pasirinkę studentai ne tik išsamiai nagrinėja įvairiausias kompiuterijos bei IT teorijas, bet ir mokosi studijų metu įgytas žinias pritaikyti realiose gyvenimiškose situacijose, ir taip pagerinti individų bei bendruomenių kasdienybę. Tad būtent šios studijos yra tinkamiausios tiems studentams, kurie domisi praktiniu technologijų pritaikymu ir jų panaudojimu kasdieniame gyvenime.

UK, Jungtinė Karalystė yra daugiau nei 300 metų ir susideda iš keturių sudedamųjų tautas: Anglija, Škotija, Velsas ir Šiaurės Airija. Jungtinė Karalystė buvo mokymosi per pastaruosius 1000 metų centras ir turi daug senovės ir atskirti universitetus. Užsienio studentai sudaro didelę dalį studentų organizacijos ne JK universitetuose.

Doktorantūros studijų programas viso pasaulio studentams gali pasiūlyti daugybė įvairiausių tipų aukštojo mokslo įstaigų. Būtent šio tipo studijų programas dažniausiai pasirenka jau magistro laipsnį įgiję žmonės, siekiatys akademinės karjeros aukštumų. Doktorantūros laipsnis, kurį gali užtrukti įgyti net iki dešimties akademinių metų, yra vienas aukščiausių akademinių laipsnių.

Skaityti daugiau

Filtrai

  • Doktorantūra
  • Jungtinė Karalystė
  • Technologijų studijos
  • Kompiuterijos mokslai
  • Taikomosios informatikos studijos
Studijų sritys
  • Technologijų studijos (1)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Susijusios studijų sritys