Keystone logo

Filtrai

 • Diplomas
 • Teisės studijos
 • Baudžiamosios teisės procesų studijos
 • Kriminalistikos studijos
Studijų sritys
 • Teisės studijos (2)
 • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

2 Internetinės Diplomas Programos į Kriminalistikos studijos 2024

  Internetinės Diplomas Programos į Kriminalistikos studijos

  Per dvejus metus dauguma diplomo programų gali būti baigtos, potencialiai padidinsiančios darbo perspektyvas, karjeros pokyčius ar darbo skatinimą. Aukštojo mokslo institucijos siūlo diplomus įvairiausioms specifinėms temoms, dauguma jų nereikalauja išankstinių akademinių reikalavimų.

  Kas yra teismo medicinos mokslo diplomas? Kursinis darbas gali apimti pluoštų, plaukų ir audinių tyrimą, toksikologiją, narkotikų identifikavimą, stiklo įrodymus, įrankių ženklus, DNR profilių sudarymą, nusikalstamos veiklos schemos tyrimą, įrodymų rinkimą ir bandymą, rankraščių analizę, klastojimą ir padirbinėjimą, dirvožemio tyrimą ir teismo antropologiją. . Kriminologija taip pat gali būti mokoma, įskaitant žinias apie penologiją, narkotikų vartojimą, lytį ir nusikalstamumą, kriminologijos teorijas ir baltarusių nusikaltimus.

  Vertimo, analitinės ir kantrybės įgūdžiai paprastai mokomi ir taikomi šiuose kursuose, kurie gali padėti ateityje karjeros vaidmenis. Šie įgūdžiai gali padėti siekti tolesnio išsilavinimo ir karjeros tikslų, taip pat padėti žmonėms vaidinti vaidmenis bendruomenėje, jų šeimoje ir plačiojoje visuomenėje.

  Išlaidų, susijusių su dalyvavimu konkrečioje diplomo programoje, ieškojimas prasideda nuo institucijos interneto svetainės. Išlaidos skiriasi dėl įvairių priežasčių, tokių kaip registracijos būsena ir vieta. Kiek tris mėnesius diplomas gali būti išduotas tam tikrose institucijose.

  Studentai, turintys teismo medicinos mokslo diplomą, gali dirbti kaip moksliniai laboratorijos specialistai, kriminalistikos kompiuteriniai analitikai, analitiniai chemikalai, toksikologai, detektyvai, biomedicinos mokslininkai, laboratorijos technikai ir teismo ekspertai. Susiję karjeros galimybės apima tapti mokslo rašytoju, vidurinės mokyklos mokytoju, paralegalu, tolesnio ugdymo pedagogo, advokato, policijos pareigūno ir aukštojo mokslo dėstytoju. Verslininkams privataus tyrėjo darbas gali būti geras karjeros pasirinkimas. Vyriausybės departamentai, tokie kaip policija, teismo ekspertizės laboratorijos ir žvalgybos tarnybos, ieškos ekspertų teismo medicinos srityje.

  Programos, suteikiančios diplomus, yra vietos, tarptautiniu mastu ir internetu. Norėdami pradėti, ieškokite savo programos žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.