Keystone logo
Olandija

Geriausi universitetai Internetinės Programos į Olandija 2023

Įstaigų skaičius: 111
  • Amsterdam, Olandija
  • Breukelen, Olandija

  Nyenrode verslo universitetas, vienintelis privatus mokslinių tyrimų (lygmens) universitetas Nyderlanduose, buvo įkurtas 1946 m. garsių tarptautinių korporacijų, tokių kaip Philips, AkZo Nobel ir Unilever, verslo lyderių. Remdamasi savo pagrindinėmis vertybėmis – lyderyste, verslumu ir valdymu, „Nyenrode“ ugdo lyderius, turinčius žinių ir įgūdžių, reikalingų sėkmingam ateities tarptautiniame verslo pasaulyje. „Nyenrode“ siūlo intensyvų akademinį išsilavinimą, taip pat trumpalaikes ir ilgalaikes verslo, vadybos, apskaitos, kontrolės ir mokesčių teisės programas dviejose miestelių vietose – Amsterdame ir Breukelene.

  • Breda, Olandija

  Bredos taikomųjų mokslų universitetas yra vidutinio dydžio, valstybės finansuojamas aukštojo mokslo institutas. Mūsų institute studijuoja daugiau nei 7000 olandų ir tarptautinių studentų iš maždaug 100 šalių. Siūlome profesinio ir akademinio lygio bakalauro ir magistro programas žaidimų, žiniasklaidos, viešbučių, patalpų, logistikos, pastatytos aplinkos, turizmo ir laisvalaikio bei renginių srityse.

  • Madrid, Ispanija
  • Amsterdam, Olandija
  • + 8 Daugiau

  IE universitetas skirtas studentams, kurie į mokymąsi žiūri kaip į gyvenimo būdą. Mes teikiame palankią bendruomenę, kurioje studentai ir dėstytojai bendrauja mokymosi procese. IE universitetas turi suasmenintą, į studentus orientuotą bendruomenę su daugybe asmenų, idėjų ir požiūrių. Kiekvienais metais jos miestelyje atstovaujama daugiau nei 130 tautybių, o daugiau nei 75% studentų atvyksta ne iš Ispanijos. IE universitetas yra pripažintas visame pasaulyje ir prestižiškiausių asociacijų dėl aukštos kokybės mokymo. Turėdamas novatorišką viziją, verslumo dvasią ir sutelkdamas dėmesį į humanitarinius mokslus ir akademinį griežtumą, IE universitetas yra įsipareigojęs ugdyti specialistus, kurie pakeis visuomenę. Mūsų praktika pagrįstas požiūris į mokymąsi prasideda klasėje ir tęsiasi visame pasaulyje, ruošiant mūsų studentus tapti tarptautiniais profesionalais. Jei norite įkvepiančio ir iššūkių keliančio išsilavinimo, kuris suformuos tai, kas jūs esate ir kuo tapsite, IE universitetas praplės jūsų akiratį, sujungs jus su pasauliu ir nukreips jus unikaliu keliu, reikalingu jūsų tikslams pasiekti.

  • Amsterdam, Olandija

  Amsterdamo verslo mokykla yra aukštą reitingą turinčio Amsterdamo universiteto dalis ir siūlo keletą verslo ir finansų vykdomųjų programų. Tarptautinių finansų vykdomasis magistras yra trigubai akredituotas ir 2021 m. FT reitinge #2. Įsikūręs pačiame Amsterdamo centre!

  • Haarlem, Olandija

  Bendradarbiaujant įkurta institucija Haarlem Campus siūlo studentams novatoriškas mokymo ir mokymosi koncepcijas, skatinančias profesinį ir asmeninį augimą. Haarlem Campus įkūrė du patyrę aukštojo mokslo advokatai. Pirmaujantis privačių universitetų tinklas Vokietijoje, SRH grupė ir taikomųjų mokslų universitetas, vadinamas Global School for Entrepreneurship, skatinantis judrią, motyvuojančią ir novatorišką mokymosi kultūrą. Dešimtmečių patirtis švietimo, tyrimų ir žinių perdavimo verslumo sąlygomis leido sukurti optimizuotas akademines programas, sukurtas taip, kad būtų galima geriausiai pasirengti norimai darbo sričiai.

  • Amsterdam, Olandija

  Skirdami tarpkultūriniam švietimui pasauliniu požiūriu, mes padedame būsimiems vadovams išnaudoti visą savo potencialą, kiekviename žingsnyje parinkdami tinkamą programą ir vadovaudamiesi.

  • Amsterdam, Olandija

  VU Žiemos mokykla 2022 m. sausio 10–14 dienomis siūlo savaitės internetinių kursų ciklą. Žiemos programa yra prieinama magistrantams, doktorantams ir profesionalams. Nesvarbu, ar esate siekiantis duomenų analitikas, aistringas skaičiuoti skaičius, besikuriantis rašytojas, ar filosofas mėgėjas, trokštantis spręsti didelius klausimus – mes turime kažką jums! Iš viso yra 19 kursų, kurių kiekvienas išsamiai apima vieną temą.

  • The Hague, Olandija
  • Amsterdam, Olandija

  „Horeca“ yra santrumpa, reiškianti viešbučio (Ho) restorano (Re) kavinę (Ca). „ Horeca Academy įkūrė olandų „Horeca Academie“. „Horeca Academie“ siūlo švietimą ir mokymą maitinimo specialistams. Olandijos „Horeca Academie“ buvo įkurta 2011 m. Ir specializuojasi virėjų bei maitinimo specialistų rengime. 2018 m. Olandijos „ Horeca Academy pirmoji Nyderlanduose pristatė virėjo mokymą anglų kalba. Šis mokymas ypač skirtas Olandijoje gyvenantiems žmonėms, kurie dar nepakankamai gerai moka olandų kalbą. Tokiu būdu kiekvienas gali įgyti gerą išsilavinimą ir išmokti europietiškos maisto gaminimo technikos.

  • Vlissingen, Olandija
  • Middelburg, Olandija

  HZ University of Applied Sciences yra Nyderlandų pietvakariuose. Turime apie 4800 nacionalinių ir tarptautinių studentų, todėl esame nedidelis universitetas su asmeniniu požiūriu. HZ siūlo aukštos kokybės studijų programas. Nuo 2011 m., taigi, pastaruosius vienuolika metų, HZ patenka į geriausių Nyderlandų daugiadisciplinių taikomųjų mokslų universitetų trejetuką.

  • Stockholm, Švedija
  • Helsinki, Suomija
  • + 4 Daugiau

  Mūsų dvigubo laipsnio programos sujungia puikų techninį išsilavinimą su naujovių ir verslumo mokymu, taip pat stažuotėmis įmonėse, pramonės partneriuose ir miestuose visoje Europoje.

  • The Hague, Olandija

  Jei ieškote bakalauro laipsnio programos, tuomet at?jote ? reikiam? viet? THUAS. Mes turime daugiau nei 65 bakalauro studij? programas, kuri? tipas ir trukm? skiriasi. Daugelis j? yra ketveri? met? programos, nors kai kurias galima sutrumpinti iki trej? met? studij?. Nemaža dalis mokoma angl? kalba. Jums tinkamiausias variantas priklauso nuo j?s? pageidavim? ir ankstesnio išsilavinimo. Kelion?s pabaigoje jums bus suteiktas taikom?j? moksl? universiteto diplomas.

  • 's Hertogenbosch, Olandija

  Magistro institutas yra dalis Šv. Joosto dailės ir dizaino mokyklos, esančios Nyderlandų pietuose, 's-Hertogenbosch mieste. Įsikūręs pačiame Europos ir Europos meno ir dizaino širdyje, institutas siūlo plačią teorijos ir praktikos perspektyvą ir suteikia galimybę gyvai mainytis. Mūsų modernios, visą parą veikiančios patalpos ir atviros studijos koncepcija sukuria derlingą aplinką, kurioje gali augti turtinga, daugiadisciplininė praktika.

  • Rotterdam, Olandija

  Rotterdam University of Applied Sciences yra daugiau nei 36 000 studentų ir daugiau nei 3500 darbuotojų. Visuose švietimo sektoriuose, išskyrus agrarinį sektorių, galima rinktis iš daugybės programų. Mūsų išsilavinimas yra glaudžiai susijęs su pokyčiais didmiesčio Roterdamo regione.

  • Rotterdam, Olandija
  • Ghent, Belgija
  • + 1 Daugiau

  IMARC yra vienintelė esama dvejų metų kriminalistikos programa, kurioje pagrindinis dėmesys skiriamas sienų kirtimui, saugumui ir socialiniam teisingumui. Bendrą programą siūlo trys skirtingi Europos universitetai.

  • Beugen, Olandija

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...