Keystone logo
Malaizija

Geriausi universitetai Internetinės Programos į Malaizija 2024

Įstaigų skaičius: 118
  • Petaling Jaya, Malaizija

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Kuala Lumpur, Malaizija

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Kuala Lumpur, Malaizija

  Nuo pat įkūrimo 1983 m. Methodist College Kuala Lumpur (MCKL) įkūrė Metodistų švietimo taryba. Mūsų miestelis yra strategiškai įsikūręs Kvala Lumpūro centre.

  • Petaling Jaya, Malaizija

  Sveiki atvykę į Sunway universitetą, vieną iš pirmaujančių Malaizijos privačių universitetų, kuris yra griežtai nesiekiantis pelno ir skirtas kokybiškam švietimui, remti įmones ir atlikti mokslinius tyrimus, orientuotus į pagrindines pasaulines problemas. Universitetą Malaizijos vyriausybė įvertino 5 žvaigždutėmis „puikiai“ (paskutinėje Setara vertinimo pratyboje) ir yra vienas iš vienuolikos universitetų Malaizijoje, kuriam suteiktas specialus „Premier Digital Technology University“ statusas. Mes plėtojome glaudų bendradarbiavimą su daugeliu pirmaujančių tarptautinių universitetų, įskaitant Harvardo universitetą ir Oksfordo bei Kembridžo universitetus. Kai kurie profesoriai iš pastarųjų rengia išskirtinius apsilankymus, retkarčiais skaitydami paskaitas mūsų universitetui ir platesnei Sunway City bendruomenei per mūsų Jeffrey Cheah išskirtinių pranešėjų viešų paskaitų ciklą. Jie pavadinti Sunway City ir universiteto įkūrėjo Tan Sri Jeffrey Cheah vardu, kuris taip pat yra Sunway Group, vieno iš pirmaujančių Malaizijos pramonės konglomeratų ir Sunway City kūrėjų, pirmininkas. Mes palaikome labai glaudžius ryšius su Lankasterio universitetu JK, todėl daugelio programų studentai taip pat gali gauti Lankasterio laipsnius.

  • Sharjah, Jungtiniai Arabų Emyratai
  • Oman Online, Omanas
  • + 7 Daugiau

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Shah Alam, Malaizija

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Nilai, Malaizija

  PJ Sveikatos priežiūros universiteto koledžas (KPJUC) (anksčiau žinomas kaip PNC tarptautinis slaugos ir sveikatos mokslų koledžas) yra pagrindinio privačių sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo KPJ Healthcare Berhad dukterinė įmonė. Įkurta 1991 m. Balandžio 1 d., KPJUC nuo pat pradžių buvo teisinga - progresyvi ir versli aukštojo mokslo institucija, turinti tarptautinę viziją, kurdama studentus visa ko širdimi.

  • Petaling Jaya, Malaizija

  Mūsų kelionė kaip Kolej Swasta Bandar Utama (KSBU) prasidėjo 1990 m. 6 vienetuose 4 aukštų parduotuvių vienetuose Damansara Uptown, Damansara Utama, Petaling Jaya, laukiant, kol baigsis mūsų specialiai sukurtas nuolatinis miestelis Bandar Utama, naujas ir sėkmingas mišrios plėtros miestelis Petaling Džaja. Persikėlęs į mūsų nuolatinį miestelį, KBU pakeitė pavadinimą į KBU Tarptautinis koledžas. 2015 m. Buvome pakeltas į universitetinį koledžą ir pervadintas į Pirmojo miesto universiteto koledžą („First City UC“).

  • Ipoh, Malaizija

  Mes tikime, kad asmenys turi gabumų, taip pat gabumų, ir jei jie bus ugdomi, mokomi ir mokomi atvirai perduodant žinias iš bet kurios pasaulio kultūros ar civilizacijos, galės atlikti savo vaidmenį kuriant save, visuomenę ir tautą. Remdamiesi šia filosofija, mes siekiame sukurti profesionalius ir pusiau profesionalius absolventus, turinčius akademinės kompetencijos, aukštas etines ir moralines vertybes.

  • Alor Gajah, Malaizija

  Kolej Universiti Agrosains (UCAM) logotipą įkvėpė trys (3) lapai, kurie simbolizuoja brandą. Trijų (3) spalvų diapazonas paprastai yra laipsniškas kūrimo proceso pokytis.

  • Kampung Kuala Muda, Malaizija

  „MERITUS“, būdamas nišine kolegija, unikalus požiūris į švietimą yra praktiškas, efektyvus tradicinio, modernaus ir patirtinio mokymosi derinys, siekiant užtikrinti sėkmę. Skirtingai nuo kitų kolegijų, kuriose daugiausia dėmesio skiriama tik akademikams, MERITUS yra pasiryžęs kurti gerai suapvalintus absolventus, galinčius patenkinti šiandienos darbdavių poreikius, įskiepytus sėkmės dorybių ir kurių baigus studijas ieškojo aukščiausios organizacijos.

  • Puchong, Malaizija

  Aukštojo mokslo ministerijos (MOHE) įvertintas kaip 5 žvaigždučių (puikus) universitetas, MALAJIJOS binarinis universitetas yra vienas labiausiai įsitvirtinusių ir gerbiamų Azijoje vadybos, IT ir verslumo ugdymo universitetų. Universitetas siūlo aukštesnes doktorantūros, magistro ir bakalauro programas, kurias tarptautiniu mastu pripažįsta Sandraugos universitetų asociacija (ACU, JK), Tarptautinė universitetų asociacija (IAU, Prancūzija), NARIC (Didžioji Britanija) ir Malaizijos kvalifikacijos tarnyba (MQA). .

  • Petaling Jaya, Malaizija

  Dovanojimo dvasia visada buvo mūsų sienose. Suprantame, kaip svarbu perduoti žinias ateities kartoms - kaip ir tai, kaip mūsų įkūrėjai prieš daugiau nei 40 metų pirmą kartą perdavė savo kepimo žinias vietos bendruomenei, dabar darome tą patį, o iš tikrųjų ir daugiau, paremtą kaupimu. dešimtmečių patirtis.

  • Ipoh, Malaizija

  Quest International University Perak“ (QIU) (DU021 (A)) yra privatus ir išsamus mokslinių tyrimų vadovaujamas universitetas, įsteigtas Malaizijos Perako valstijoje pagal Aukštųjų mokyklų įstatymą 555. QIU pradėjo veikti 2011 m. Ir priklauso „Global Integrated Training Associates“. Sdn Bhd (anksčiau žinoma kaip „Blair Education Services Sdn Bhd“).

  • Kuantan, Malaizija

  2016 m. Liepos mėn. „Widad Business Group“ įsigijo Šahputros universiteto koledžą, o universitetas dabar vadinamas „ Widad University College (DKU015 (C)). Widad reiškia meilę, rūpestį ir draugystę. Šis pavadinimas turi noro lyderystėje ir nepriklausomybės ypatybes.