Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite daugkartinis Internetinės Nuotolinis mokymasis BScs  (Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos) Programos į Nusikaltėlių pataisos proceso studijos į Ričmondas, Jungtinės Amerikos Valstijos 2023

1 Internetinės Nuotolinis mokymasis Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos Programos į Nusikaltėlių pataisos proceso studijos į Ričmondas, Jungtinės Amerikos Valstijos 2023

overview

Ričmondas miestas, išdėstytos išilgai kritimo linija Džeimsas yra sostinė Virginia, JAV valstybės. Keletas aukštojo mokymo įstaigose tarnauti miestą. Miestas garsėja gerai Žinomas technikos kolegijų.

Korekcijos laipsnis gali būti sėkmingos karjeros baudžiamosios justicijos srityje kelias ir gali apimti tokias klases kaip sociologija, teismo ekspertizė, psichologija ir bendrojo išsilavinimo reikalavimai. Kai kurios pareigos, kurioms studentas gali būti kvalifikuotas, yra prižiūrėtojas, kalėjimo sargybinis ar kitas teisėsaugos agentas.

JAV išlieka populiariausia tarptautinių studentų vieta pasaulyje. JAV universitetai dominuoja pasaulio reitinguose, o šalis taip pat siūlo daugybę įdomių studijų vietų. Valstybinių universitetų sistemas iš dalies subsidijuoja valstijų vyriausybės, jose gali būti daug miestelių, kuriuose yra šimtai tūkstančių studentų.

Bakalauro studijos yra kuriamos tiems studentams, kurie nori artimiau susipažinti su juos labiausiai dominančia mokslo sritimi ir įgyti akademinį laipsnį. Šių studijų metu įgytos žinios ir įgūdžiai studentams suteikia konkurencinio pranašumo, kuris jiems stipriai padeda gauti norimą darbą ar tęsti akademinę karjerą ir įstoti į tolimesnes magistro studijas.

Internetinis arba nuotolinis mokymasis reiškia elektroninės žiniasklaidos ir informacinių bei ryšių technologijų (IRT) naudojimą švietime. Mokydamiesi internetu, galite gauti išsilavinimą bet kuriuo metu ir iš bet kurios vietos, kur yra interneto ryšys.

read_more

filters

  • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
  • Jungtinės Amerikos Valstijos
  • Teisės studijos
  • Kriminalinio teisingumo studijos
  • Nusikaltėlių pataisos proceso studijos
  • Nuotolinis mokymasis
fields_of_study
  • Teisės studijos (1)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format