Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite daugkartinis Internetinės BScs  (Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos) Programos į Jūrų inžinerijos studijos į Plimutas, Jungtinė Karalystė 2024

Internetinės Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos Programos į Jūrų inžinerijos studijos į Plimutas, Jungtinė Karalystė 2024

Apžvalga

Plymouth ar vietos urvai, turi būti tiksli, gyvena Upper paleolito indėlių ir kaulų ankstyvosios Homo sapiens. Yra penkios aukštojo mokslo institucijos, iš kurių vienas yra vienas iš didžiausių universitetų Jungtinėje Karalystėje.

Jei jus domina jūrinės technologijos ir turite inžinerijos įgūdžių, jūrų inžinieriaus laipsnis gali būti jūsų pašaukimas.

Jūrų inžinerija gilinasi į įvairių jūrų sistemų projektavimą, konstravimą, eksploatavimą ir priežiūrą. Tai apima varomąsias, elektrines ir mechanines sistemas laivuose, povandeniniuose laivuose, atviroje jūroje esančiose konstrukcijose ir kitose jūrų transporto priemonėse.

Studijų programos metu tyrinėsite dalykus, kurie kloja tvirtą inžinerijos principų pagrindą, kartu siūlydami specializuotas jūrų technologijų žinias. Kai kurie kursai, kurių galite tikėtis, yra karinio jūrų laivyno architektūra, jūrų varymo sistemos, skysčių mechanika ir hidraulika bei jūrų aplinkos inžinerija. Taip pat įgysite esminių matematikos, fizikos, kompiuterinio projektavimo (CAD) ir projektų valdymo įgūdžių.

Šio laipsnio absolventai turi keletą skirtingų karjeros galimybių. Galite dirbti jūrų inžinieriumi, naudodami savo žinias kurdami, kurdami ir prižiūrėdami jūrų sistemas. Arba galbūt matote save kaip karinio jūrų laivyno architektą, kuris išlaisvina savo kūrybiškumą kurdamas ir optimizuodamas jūrų laivus. Galbūt ofšorinio inžinieriaus vaidmuo jus jaudina, kai prisidedate prie atviroje jūroje esančių platformų projektavimo, statybos ir priežiūros.

Jei jus žavi jūrų technologijų pasaulis ir turite inžinerijos gabumų, jūrų inžinerijos laipsnis gali būti puikus pasirinkimas.

UK, Jungtinė Karalystė yra daugiau nei 300 metų ir susideda iš keturių sudedamųjų tautas: Anglija, Škotija, Velsas ir Šiaurės Airija. Jungtinė Karalystė buvo mokymosi per pastaruosius 1000 metų centras ir turi daug senovės ir atskirti universitetus. Užsienio studentai sudaro didelę dalį studentų organizacijos ne JK universitetuose.

Bakalauro studijos yra kuriamos tiems studentams, kurie nori artimiau susipažinti su juos labiausiai dominančia mokslo sritimi ir įgyti akademinį laipsnį. Šių studijų metu įgytos žinios ir įgūdžiai studentams suteikia konkurencinio pranašumo, kuris jiems stipriai padeda gauti norimą darbą ar tęsti akademinę karjerą ir įstoti į tolimesnes magistro studijas.

Skaityti daugiau

Filtrai

  • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
  • Jungtinė Karalystė
  • Inžinerijos studijos
Studijų sritys
    Administravimo studijos Aplinkos studijos Architektūros studijos Asmeninio tobulėjimo studijos Aviacija Bendrosios studijos Dizaino studijos Ekonomikos studijos Energetikos studijos Gamtos mokslai
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas