Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite daugkartinis Internetinės Ištęstinės BScs (Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos) Programos į Jūrų inžinerijos studijos 2024

Internetinės Ištęstinės Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos Programos į Jūrų inžinerijos studijos 2024

Apžvalga

Jei jus domina jūrinės technologijos ir turite inžinerijos įgūdžių, jūrų inžinieriaus laipsnis gali būti jūsų pašaukimas.

Jūrų inžinerija gilinasi į įvairių jūrų sistemų projektavimą, konstravimą, eksploatavimą ir priežiūrą. Tai apima varomąsias, elektrines ir mechanines sistemas laivuose, povandeniniuose laivuose, atviroje jūroje esančiose konstrukcijose ir kitose jūrų transporto priemonėse.

Studijų programos metu tyrinėsite dalykus, kurie kloja tvirtą inžinerijos principų pagrindą, kartu siūlydami specializuotas jūrų technologijų žinias. Kai kurie kursai, kurių galite tikėtis, yra karinio jūrų laivyno architektūra, jūrų varymo sistemos, skysčių mechanika ir hidraulika bei jūrų aplinkos inžinerija. Taip pat įgysite esminių matematikos, fizikos, kompiuterinio projektavimo (CAD) ir projektų valdymo įgūdžių.

Šio laipsnio absolventai turi keletą skirtingų karjeros galimybių. Galite dirbti jūrų inžinieriumi, naudodami savo žinias kurdami, kurdami ir prižiūrėdami jūrų sistemas. Arba galbūt matote save kaip karinio jūrų laivyno architektą, kuris išlaisvina savo kūrybiškumą kurdamas ir optimizuodamas jūrų laivus. Galbūt ofšorinio inžinieriaus vaidmuo jus jaudina, kai prisidedate prie atviroje jūroje esančių platformų projektavimo, statybos ir priežiūros.

Jei jus žavi jūrų technologijų pasaulis ir turite inžinerijos gabumų, jūrų inžinerijos laipsnis gali būti puikus pasirinkimas.

Bakalauro studijos yra kuriamos tiems studentams, kurie nori artimiau susipažinti su juos labiausiai dominančia mokslo sritimi ir įgyti akademinį laipsnį. Šių studijų metu įgytos žinios ir įgūdžiai studentams suteikia konkurencinio pranašumo, kuris jiems stipriai padeda gauti norimą darbą ar tęsti akademinę karjerą ir įstoti į tolimesnes magistro studijas.

Mokymasis neakivaizdiniu būdu leidžia įgyti laipsnį ar kvalifikaciją, net jei negali lankyti mokyklos visu etatu. Mokytis galima savo tempu, palaipsniui kaupiant kreditus, kurie įskaičiuojami į galutinę kvalifikaciją.

Skaityti daugiau

Filtrai

 • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
 • Inžinerijos studijos
 • Mechaninė inžinerija
 • Ištęstinės
Studijų sritys
 • Inžinerijos studijos (0)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
  Vietos
  Raskite daugiau vietų
  Laipsnio tipas
  Trukmė
  Studijų tempas
  Kalbos
  Kalbos
  Studijų formatas