Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite daugkartinis Internetinės BScs (Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos) Programos į Industrinė inžinerija į Australija 2023

1 Internetinės Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos Programos į Industrinė inžinerija į Australija 2023

overview

Pramonės inžinerijos studentai mokosi apie sudėtingų sistemų, procesų ir organizacijų optimizavimą. Ši studijų sritis apima inžinerijos, mokslo ir matematikos sritis. Be to, studentai gali įgyti žinių apie dalykus, tokius kaip statistinė analizė, kokybės kontrolė ir operacijų valdymas.

Australija turi subsidijuojamas aukštąjį mokslą studentų, siekiančių bakalauro laipsnį. Jie taip pat paskolos ir dotacijos, skirtos magistrantūros studentams. Aukštoji prasideda bakalauro laipsnį lygiu daktaro laipsnį siūlomų bet kurios studijų srityje.

Bakalauro studijos yra kuriamos tiems studentams, kurie nori artimiau susipažinti su juos labiausiai dominančia mokslo sritimi ir įgyti akademinį laipsnį. Šių studijų metu įgytos žinios ir įgūdžiai studentams suteikia konkurencinio pranašumo, kuris jiems stipriai padeda gauti norimą darbą ar tęsti akademinę karjerą ir įstoti į tolimesnes magistro studijas.

read_more

filters

 • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
 • Australija
 • Inžinerijos studijos
 • Industrinė inžinerija
fields_of_study
 • Inžinerijos studijos (1)
  • back_to_main_category
  locations
  find_more_locations
  degree_type
  duration
  study_pace
  teaching_languages
  teaching_languages
  study_format

  related_fields_of_study