Keystone logo

Filtrai

 • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
 • Administravimo studijos
 • Žmogiškieji Ištekliai
Studijų sritys
 • Administravimo studijos (8)
 • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

8 Internetinės Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos Programos į Žmogiškieji Ištekliai 2024

  Internetinės Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos Programos į Žmogiškieji Ištekliai

  Studentai, kurie nori siekti internete bakalauro laipsnį yra tikri, kad pamatyti daug privalumų. Šis laipsnis natūra teikia visapusiškas išsilavinimas abiejų pagrindinių klasių ir bendrųjų kursų, siekiant pagerinti bendrą žinių, siekiant užtikrinti įvairų ir gerai suapvalinti išsilavinimą.

  Jei turite žmogiškųjų išteklių nuosavybės, turite greičiausiai paklausė, kas yra internetinė bakalauras žmogiškųjų išteklių? Ši programa gali sutelkti dėmesį į įvairių dalykų, siekiant padėti užtikrinti, studentai turi tvirtą žmogiškųjų išteklių pagrindą kartu su kieto pagrindo bendrojo lavinimo temomis, pavyzdžiui, matematikos, mokslo, istorijos ir socialinių mokslų. Kalbant apie žmogiškuosius išteklius, studentai gali sužinoti apie personalo, personalo teisinių problemų, organizacinės plėtros, veiklos valdymo, vadovavimo, išmokų ir kompensacijų, ir darbuotojų lavinimas ir mokymas.

  Pirmieji savo bakalauro laipsnį šioje srityje taip pat gali suteikti jums su kitų įgūdžių, kurie gali padėti jums gauti gyvybingą užimtumą.Jūs galite pagerinti savo tarpasmeninius bendravimo gebėjimus ir plėtoti savo vadovavimo įgūdžius ir savarankiškai motyvuoti darbo etika.

  Vidutiniškai studentai gali baigti šį Online Laipsnis natūra maždaug trejų iki penkerių metų, priklausomai nuo to, kiek klasių jie imasi per semestrą. Mokyklos visame pasaulyje siūlome laipsnį šioje srityje, bet kiekvienas turi unikalų rinkinį finansinius įsipareigojimus. Dėl šios priežasties, tai yra gera idėja susisiekti kiekvieną mokyklą papildomos informacijos.

  Pelningiausi bakalauro laipsnį žmogiškųjų išteklių gali atverti karjeros variantų tokiose srityse, kaip sveikatos, verslo ir finansų, švietimo ir konsultavimo. Kiekvienas verslas, samdo darbuotojus gali turėti kažkas su žmogiškųjų išteklių fone poreikį. Yra įvairių pozicijų, dėl kurių tiems, kurie turi šį laipsnį tipas galinčių gauti, pavyzdžiui, analitikas žmogiškųjų išteklių, žmogiškųjų išteklių asistentu, žmogiškųjų išteklių generalist ir žmogiškųjų išteklių koordinatorius.

  Yra mokyklų visame pasaulyje numeris jums ištirti. Ne visą darbo dieną ar visu etatu variantas gali dirbti geriausia su savo grafiką. Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.