Keystone logo

11 Internetinės Bakalauras Programos į Turizmas ir svetingumas Turizmas Turizmo vadyba 2024

Filtrai

Filtrai

  • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
  • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
  • Bakalauras
  • Verslo administracijos bakalauro studijos
  • Turizmas ir svetingumas
  • Turizmas
  • Turizmo vadyba
Studijų sritys
  • Turizmas ir svetingumas (11)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Internetinės Bakalauras Programos į Turizmas ir svetingumas Turizmas Turizmo vadyba

Asmenims, kurie nori sutaupyti laiko ir pinigų, o tolimesnio mokslus gali rasti puikiai tinka internetinėje bakalauro studijų programą. Nors Dauguma kursų yra siūlomi internete su tokiais formatais, ten gali būti on-campus komponentai ir reikalavimai.

Taigi, ką yra internetinė bakalauro turizmo valdymą? Šis laipsnis dėmesys yra skirtas nurodyti mokslininkai apie tai, kaip būtų sėkmingas, nusimanantys ir veiksmingos lyderiai turizmo pramonei. Be rinkodaros, kursai gali būti nukreiptos į studentų mokymo, kaip veikti operacijose. Mokymo programas gali būti sutelkta moko studentus koncentruotos srityse, pavyzdžiui, aptarnaujančių susitikimai, turistinio plėtros ir žaidimų procedūras.

Su bakalauro laipsnį turizmo valdymo, programos absolventai dažnai turi galimybę paspartinti savo karjerą ir, atitinkanti viršutinę lygio pramonės pozicijas naudą.Pelningiausi didesnį atlyginimą ir yra daugiau nusimano apie pokyčius, technologijų ir turizmo sektoriaus tendencijas yra papildomų privalumų užsidirbti internetu laipsnį.

Suinteresuoti asmenys bus gerai išvardinti turizmo mokyklas ir programas, kad juos sudominti ir kontaktinis reikiamų priėmimo biurus. Atstovai gali suteikti konkrečią informaciją, susijusią su programos medžiaga, knygų ir mokesčių sąnaudų, ir jie gali leisti potencialūs studentai žinoti, jei jie gauti finansinę pagalbą.

Valdymas yra dažnai į profesinės šlovės reikalavimas tiems, turintiems bakalauro laipsnį turizmo valdymą. Pavyzdžiai pozicijas, dėl kurių gali būti sudarytas iš kambarių, operacijų, objekto, pokylių ir maitinimo valdymą. Nori išplėsti savo galimybių šiek tiek už jos ribų normos? Jūsų bakalauro laipsnį taip pat gali būti jums už žmogiškųjų išteklių darbo. Kruizinių kompanijų, oro ir kazino yra tik keli iš labiausiai paplitusių darbdaviams turizmo vadybos specialistams.

Pamatyti, kaip gerai internetinis turizmo vadybos bakalauro programa atitinka jūsų dabartinius poreikius ir mokymosi stilių. Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.