Nors mes darome viską, ką galime, kad gautume teisingą ekspoziciją, kompoziciją ir temą mūsų nuotraukose, kartais mes turime sugriežtinti savo vaizdus per vaizdo redagavimą. Nesvarbu, ar tai dėl asmeninių ar profesinių priežasčių, šio kurso metu išmokti įgūdžių, kuriuos turėsite naudoti "Adobe Lightroom". "Lightroom" yra galinga redagavimo programa, kuri leis jums įgyvendinti savo kūrybinę viziją ir atverti visiškai naują pasaulį galimybių savo darbe. Sukurta fotografų fotografų "Lightroom" siūlo daugybę funkcijų, skirtų jūsų nuotraukoms tvarkyti ir sklandaus darbo eigai sukurti. Šiame kurse yra viskas, ko reikia, norint fotografuoti vaizdus iš fotoaparato į galutinį produktą, todėl dabar užsiregistruokite ir pradėkite mokytis./>

Kurso informacija

1 pamoka - organizavimas

Failų valdymas gali būti varginantis ir varginantis uždavinys fotografams, tačiau "Adobe Lightroom" iš to išlieka skausmas ir daro įdomus. Šioje pirmojoje pamokoje mes pažvelgsime į tai, kaip importuoti nuotraukas į kompiuterį per "Lightroom" ir kaip lengvai juos tvarkyti ir valdyti per bibliotekos modulį.

2 pamoka - redagavimas kūryboje

Plėtros modulis siūlo daugybę jūsų vaizdų redagavimo galimybių. 2 pamoka nagrinėja pagrindinius koregavimo įrankius ir puikiai supranta, kada ir kur juos naudoti. Pagrindinių skydo funkcijos leis jums valdyti, kad žymiai pagerintų jūsų nuotraukas ir padėtų įgyvendinti kūrybinę viziją.

3 pamoka. Tikslumo tobulinimas

Toliau pažvelgus į plėtros modulį, galime nukreipti į fotografavimo vietas, kurias mes norime patobulinti ar tobulinti naudojant lokalizuotus reguliavimo įrankius. Įrankiai, tokie kaip graduotas filtras ir reguliavimo šepelis, leidžia labai tiksliai sustiprinti konkrečią jūsų nuotraukos sritį, nekeičiant viso vaizdo. Jūs sužinosite, kaip naudotis šiomis priemonėmis norint sukurti dinamiškus vaizdus.

4 pamoka - pažvelkite į spalvų ir juodųjų pasaulius

"Lightroom" siūlo išskirtinę nuotraukų, kurias mes atliekame, spalvų valdymą. Čia mes apžvelgiame HSL (atspalvio, prisotinimo ir šviesumo) parinktis ir tai, kaip mes galime jas naudoti, kad pagerintume ir manipuliuotume spalva. Taip pat šioje pamokoje mes naudojame HSL, kad sukurtų apsvaiginimo Black

Pamoka 5 - galinga objektyvo pataisa

Fotografuojant ryškumas nuotraukose dažnai gali būti didelė problema. Šioje pamokoje mes ieškome būdų, kaip pasiekti ryškesnes nuotraukas. Tai tinka kartu su triukšmo mažinimu, kad kiekvieną kartą būtų galima pagaminti aiškias ir švarias nuotraukas.

6 pamoka. Redaguoti su greičiu

Serijos apdorojimas yra viena iš galingiausių "Lightroom" funkcijų. Tai leidžia iš karto patobulinti ir pataisyti 100 vaizdų be individualaus paveikslėlio. "Lightroom" partijos apdorojimo funkcijų suvaldymas padės sutaupyti valandų redagavimo darbus ir leis jums praleisti daugiau laiko šaudyti.

7 pamoka. Pirmoji knyga

Viena iš "Lightroom" geriausių ir išskirtinių savybių - sukurti mėgstamiausių nuotraukų knygą. Knygos, kurią galite dalintis ir puoselėti, kūrimas negali būti lengvesnis. Šioje pamokoje sužinosite, kaip parengti knygą nuo pradžios iki pabaigos, nuo ekrano iki rankų.

8 pamoka - atskleiskite detales

"HDR Photography" gali pagaminti nuotraukas su neįtikėtinomis detalėmis ir toninėmis spalvomis. "Lightroom" puikiai tinka, kad šis procesas būtų paprastas. Taip pat apžvelgsime, kaip sukurti nuostabias panoramas naudojant nuotraukų sujungimo įrankį.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 8 daugiau kursų Shaw Academy »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Atvira registracija
Duration
4 savaites
Ištęstinės
Price
Free
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas

Atvira registracija

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date