Oficialus aprašymas

Webmastera - Patvirtinantys Web dizainas kursas skirtas mokiniams, turintiems ikimokyklinio turimas žinias apie HTML ir CSS, ir yra ideali tolesnio maitinimo programa tiems, užpildant Webmaster HTML & CSS modulio pradedantiesiems, šis kursas moko jus viską, ką reikia žinoti apie reaguoja web dizainas (RWD), ir suteikia jums su know-how sukurti apsvaiginimo, atvirų svetaines naudojant pačią naujausią HTML5 ir css3 technologiją.

Kylantis vartotojų skaičius, kuris turi prieigą prie interneto per išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių reiškia, kad šiuolaikiniai interneto dizaineriai turi kurti puslapius, kurie reaguoja į ekrano dydį, automatiškai reguliuoti turinį, kad atitiktų vartotojo įrenginį. Patvirtinantys web dizainas yra metodika, kuria siekiama suteikti optimalią žiūrėjimo patirtį - lengvas skaitymas ir navigacija su dydį, panning, ir nemirksi minimumo - įvairiose prietaisų, iš kompiuterių monitorių, per nešiojamuosius ir planšetinius kompiuterius, smartphonach. Reaguoja svetainė automatiškai prisitaiko išdėstymą į žiūrėjimo aplinką naudojant skystį, proporcingai pagrindu tinklus, lanksčius vaizdus ir CSS3 žiniasklaidos užklausas.

Kursų metu, taip pat mokymosi svarbius reaguoja web dizainas metodus, jums bus supažindinti su visų svarbių naujų HTML5 elementų ir per su CSS3 magija, jums bus taikyti specialiųjų efektų, įskaitant perėjimai transformacijų asortimentą ir animacija. Jūs puikūs naujas HTML5 API, kuri leidžia, pavyzdžiui, įtraukti puikus drag & drop ir geografinės vietovės žemėlapį įrenginius į savo svetainę, taip pat universalus drobė API, kuri leidžia jums sukurti dviejų ir trijų dimensijų grafika musė, teisę ten jūsų puslapiuose.

Kursas susideda iš šių pamokų:

  • 1 pamoka - Įvadas
  • 2 pamoka - Patvirtinantys Web dizainas
  • 3 pamoka - HTML5 Semantinis elementai
  • 4 pamoka - Įvadas į CSS3
  • 5 pamoka: Styling turinys & Layout su CSS3
  • Pamoka 6 - Styling sąrašus ir lenteles su CSS3
  • 7 pamoka - Stilingas HTML5 formos
  • Pamoka 8 - Naudojant css3 Sukurti specialieji efektai
  • Pamoka 9 - Optimizuoti & Organizuoti savo css3 kodą
  • Pamoka 10 - galingas HTML5 API

Būtinos sąlygos

Studentai reikalauja gerai išmanyti HTML programavimą. Šis kursas prisiima Jūs baigėte Webmaster - HTML & CSS kursą arba studijavo HTML lygiavertį.

Rekomenduojame šis kursas yra baigtas ant PC su Windows operacine sistema arba Apple Mac. Kadangi tai yra internetinis Žinoma, tai gali būti atvertas bet interneto Ready kompiuterio.

Kurso trukmė ir palaikymas

Studentai gali registruotis bet kuriuo metu ir turėti visus metus baigti studijas. Jūs taip pat turite prieigą prie asmens globėjas paštu arba paštu už 12 mėnesių laikotarpį. Kurso plėtiniai gali būti perkamos, jei jūs neturite užpildykite šį kursą per 12 mėnesių laikotarpį. Kaip žinoma, yra savarankiškas galite užpildyti taip mažai arba tol, kol yra laiko, kaip jūs pageidaujate.

Įvertinimas

Jums bus vertinama remiantis kursinių, kuri išsamiau nurodyta kurso medžiagos. Kursinių, jums reikia sukurti ir pateikti tinklalapius kaip savo užduotis. Jūsų darbas gali būti siunčiami į jūsų kurso kuratorius paštu arba paštu.

Programa mokoma:
Anglų
Distance Learning Centre

Peržiūrėti 24 daugiau kursų Distance Learning Centre »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Atvira registracija
Duration
140 valandos
Ištęstinės
Price
225 GBP
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas

Atvira registracija

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date