Read the Official Description

Jei jus domina tapti Web dizaineris arba tiesiog norite sukurti savo svetainę, o gal interneto svetainę jūsų bendrovė arba organizacija, tada administratorius HTML ir CSS kursai pradedantysis s yra tik žinoma už jus.

Su šio kurso, gausite išsamų įvadą į HTML ir CSS kūrimo platformų, taip pat supažindinama su JavaScript, kurie kartu sudaro Trejybės web dizainas. Jūs išmoksite kaip sukurti apsvaiginimo namų puslapiu su Foto galerija, novatoriškas kontaktinę formą leidžia jums lankytojai gali susisiekti su jumis ir savo internetinę parduotuvę, naudojant patrauklius animacija, perėjimą ir transformacijos technika, norint sukurti išskirtinį interneto turinį.

Kursas apima šias temas: (i) Darbo su HTML ir CSS; (Ii) išsamiai HTML gruntas pradedantiesiems; (Iii) didelę CSS gruntas tiems, nauja CSS; (IV) kodas patvirtinimo ir derinimo metodai; (V) Įvadas į pagrindinius principus web dizainas; (VI) įtraukiant daugialypės terpės elementus į tinklalapius; (VII), įskaitant specialiųjų efektų, pavyzdžiui, teksto šešėliai, ir sensacinga išskleidžiamajame meniu; (Viii) Įvadas į JavaScript skriptų kalba; (IX) įvadas į galingų HTML5 API; ir (x) yra internetinė parduotuvė kūrimą.

Žinoma, yra modernus, daugialypės terpės, elektroniniu formatu, ir bus nuolat atnaujinama, taip interneto technologija vystosi, todėl visada up-to-date su naujausius įvykius. Be to, ant sėkmingai baigus studijas, studentas gaus šalies mastu pripažintos atviros Awards 3 lygis pažymėjimą su 8 Atidarykite Apdovanojimai kreditų.

Kursas susideda iš šių pamokų:

  • 1 pamoka - Darbo pradžia
  • 2 pamoka - HTML Gruntas pradedantiesiems
  • 3 pamoka - CSS Gruntas pradedantiesiems
  • 4 pamoka - Patikros kodas ir derinimas
  • 5 pamoka - Įvadas į Web dizainas
  • Pamoka 6 - Kurių sudėtyje Multimedia
  • 7 pamoka - Pristatome specialieji efektai
  • Pamoka 8 - Įvadas į "JavaScript"
  • Pamoka 9 - Įvadas į HTML5 API
  • Pamoka 10 - kūrimas internetinė parduotuvė

Reikalavimai programinei įrangai

Webmastera - HTML ir CSS kursai gali būti baigtas ant PC su Windows operacine sistema arba Apple Mac kompiuterio. Kursas apima nuorodas į įvairias programinės įrangos paketus, nors tik programinė įranga, reikalinga, kad iš tikrųjų baigti šį kursą yra Notepad ++ (arba lygiavertis teksto redaktoriumi) ir HTML5 reikalavimų naršyklėje. Rekomenduojame "Google Chrome" kaip tinkamiausią naršyklėje baigti kursą, bet studentai taip pat turėtų išbandyti savo tinklalapius kitas naršykles, pvz Firefox "," Internet Explorer ", EDGE, Safari ir Opera.

Būtinos sąlygos

Nėra konkrečios stojimo reikalavimai, nors rekomenduojama, kad studentai turi gerą supratimą apie naudojant kompiuterius, turėti praktinių žinių apie naudojant tekstinius redaktorius, patirtį atsisiųsdami ir įdiegdami programinės įrangos paketus, pagrindinių žinių apie failą zipping programinę įrangą ir patirtį, naudojant interneto naršykles ir pašto programinę įrangą.

Kurso trukmė ir palaikymas

Studentai gali registruotis bet kuriuo metu visiškai remiamą vienerių metų mokymo licenciją ir turės nuolatinę prieigą prie asmens globėjas elektroniniu paštu. Kaip žinoma, yra savarankiškas, galite užpildyti taip mažai arba tol, kol yra laiko, kaip jums labiau patinka per vienerių metų licencijos galiojimo laikotarpį.

Įvertinimas

Jums bus vertinama remiantis baigtų užduočių esančių mokymo programą. Kursinių sudaryta iš atskirų tinklalapių. Jūsų darbas gali būti išsiųstas į jūsų kurso kuratorius paštu arba paštu užbaigus savo mokymą.

Program taught in:
Anglų
Distance Learning Centre

See 24 more programs offered by Distance Learning Centre »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Open Enrollment
Duration
120 valandos
Ištęstinės
Price
225 GBP
By locations
By date
Start Date
Open Enrollment
Application deadline

Open Enrollment