Web dizainas profesionalus paketas

Distance Learning Centre

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Web dizainas profesionalus paketas

Distance Learning Centre

Pirkti Nuotolinių studijų centras geriausiai parduodamu administratorius - HTML ir CSS kursai, administratorius - Patvirtinantys Web dizainas kursai ir administratorius - Javaskriptą Žinoma tik £ 475,00.

Web dizainas Professional Rinkinys susideda iš šių: WebMaster - HTML ir CSS kursą nuotolinio mokymosi centro administratorius - HTML ir CSS kursas trunka žingsnis po žingsnio per aukštos kokybės tinklalapių statybos, o moko svetainės dizaino pagrindus, naudojant HTML programavimas ir CSS (CSS).

Kursų metu, jums patiks kūrybinę patirtį kuriant daugialypės terpės interneto puslapius ir išmoks naudoti specializuotus produktus, tokius kaip "Adobe Flash, Dreamweaver ir Photoshop ir ShopFactory Pro, palaipsniui, remiantis patirtimi ir galiausiai projektuojant ir kuriant aukštos kokybės profesionalus jų pačių.

Webmaster - JavaScript Žinoma nuotolinio mokymosi centro administratorius - Javaskriptą Išplėstinė Website Design kursai yra pilnai palaikoma, savarankiškai tempa mokymo programa tiems, kurie nori imtis naują karjerą kaip web programuotojas arba tiems, kurie tiesiog nori, kad būtų galima sukurti pažangią komercin kokybės interneto svetainėse. Webmastera - Javaskriptą mokymo programa buvo sukurta siekiant supažindinti jus su JavaScript (objektas pagrindu, įvykiu pagrįsti Web programavimas kalbos), kuris sandariai sujungia su HTML pagrindų, ir duos jums svarbų suvokimą JavaScript, jQuery ir AJAX ,

Per Žinoma, jūs sukursite interaktyvią JavaScript žaidimus. Webmaster - reaguoja WEB DIZAINAS žinoma administratorius - Patvirtinantys Web dizainas kursas skirtas mokiniams, turintiems ikimokyklinio turimas žinias apie HTML ir CSS, ir yra ideali tolesnio maitinimo programa tiems, užpildant Webmaster HTML & CSS modulio pradedantiesiems, šis kursas moko Jums viskas, ko jums reikia žinoti apie reaguoja web dizainas (RWD), ir suteikia jums su know-how sukurti apsvaiginimo, atvirų svetaines naudojant pačią naujausią HTML5 ir css3 technologiją. Sėkmingai užbaigus kursus, studentai gaus po atviros Apdovanojimai Certificate Apdovanojimai:

  • Atviras Apdovanojimai administratorius - HTML ir CSS 3 lygis pažymėjimo išdavimo (8 Open Apdovanojimai kreditai).
  • Atviri Apdovanojimai administratorius - Javaskriptą 4 lygis sertifikatas apdovanojimas (9 Open Apdovanojimai Kreditai).
  • Atviras Apdovanojimai administratorius - Patvirtinantys Web dizainas Lygis 4 sertifikatas apdovanojimas (9 Open Apdovanojimai Kreditai).
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Distance Learning Centre
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Pradžia
Rgp 2019
Duration
Trukmė
480 valandos
Ištęstinės
Price
Kaina
475 GBP
Locations
Jungtinė Karalystė - UK Online
Pradžia : Rgp 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rgp 2019
Jungtinė Karalystė - UK Online
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla