Oficialus aprašymas

Pirkti Nuotolinių studijų centras geriausiai parduodamu administratorius - HTML ir CSS kursai, administratorius - Patvirtinantys Web dizainas kursai ir administratorius - Javaskriptą Žinoma tik £ 475,00.

Web dizainas Professional Rinkinys susideda iš šių: WebMaster - HTML ir CSS kursą nuotolinio mokymosi centro administratorius - HTML ir CSS kursas trunka žingsnis po žingsnio per aukštos kokybės tinklalapių statybos, o moko svetainės dizaino pagrindus, naudojant HTML programavimas ir CSS (CSS).

Kursų metu, jums patiks kūrybinę patirtį kuriant daugialypės terpės interneto puslapius ir išmoks naudoti specializuotus produktus, tokius kaip "Adobe Flash, Dreamweaver ir Photoshop ir ShopFactory Pro, palaipsniui, remiantis patirtimi ir galiausiai projektuojant ir kuriant aukštos kokybės profesionalus jų pačių.

Webmaster - JavaScript Žinoma nuotolinio mokymosi centro administratorius - Javaskriptą Išplėstinė Website Design kursai yra pilnai palaikoma, savarankiškai tempa mokymo programa tiems, kurie nori imtis naują karjerą kaip web programuotojas arba tiems, kurie tiesiog nori, kad būtų galima sukurti pažangią komercin kokybės interneto svetainėse. Webmastera - Javaskriptą mokymo programa buvo sukurta siekiant supažindinti jus su JavaScript (objektas pagrindu, įvykiu pagrįsti Web programavimas kalbos), kuris sandariai sujungia su HTML pagrindų, ir duos jums svarbų suvokimą JavaScript, jQuery ir AJAX ,

Per Žinoma, jūs sukursite interaktyvią JavaScript žaidimus. Webmaster - reaguoja WEB DIZAINAS žinoma administratorius - Patvirtinantys Web dizainas kursas skirtas mokiniams, turintiems ikimokyklinio turimas žinias apie HTML ir CSS, ir yra ideali tolesnio maitinimo programa tiems, užpildant Webmaster HTML & CSS modulio pradedantiesiems, šis kursas moko Jums viskas, ko jums reikia žinoti apie reaguoja web dizainas (RWD), ir suteikia jums su know-how sukurti apsvaiginimo, atvirų svetaines naudojant pačią naujausią HTML5 ir css3 technologiją. Sėkmingai užbaigus kursus, studentai gaus po atviros Apdovanojimai Certificate Apdovanojimai:

  • Atviras Apdovanojimai administratorius - HTML ir CSS 3 lygis pažymėjimo išdavimo (8 Open Apdovanojimai kreditai).
  • Atviri Apdovanojimai administratorius - Javaskriptą 4 lygis sertifikatas apdovanojimas (9 Open Apdovanojimai Kreditai).
  • Atviras Apdovanojimai administratorius - Patvirtinantys Web dizainas Lygis 4 sertifikatas apdovanojimas (9 Open Apdovanojimai Kreditai).
Programa mokoma:
Anglų
Distance Learning Centre

Peržiūrėti 24 daugiau kursų Distance Learning Centre »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Rgp 2019
Duration
480 valandos
Ištęstinės
Price
475 GBP
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgp 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgp 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date