Web dizainas Žinoma paketas

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Naudokite kvito kodas ngtu295 mokėti tik £ 295 už bet žinoma ryšulio tuo SuperSkilz kasos!

Kada laikoma projektuojant svetainių? Visada maniau, kad gali būti šiek tiek per techninę? Tai pluoštas yra kursą viena plačiausiai naudojamų interneto dizaino programinės įrangos, skirtos ne techninių žmonių ... Adobe Muse. "Adobe" Muse "leidžia jums sukurti gražus svetainę be jokių kodavimo patirties. Viskas ko jums reikia yra laukinių vaizduotę. Programa rūpinasi visa kita.

Paketas taip pat yra pamatai kursą projektuojant ir talpinimas svetainėje. Sužinosite keletą pagrindų, pavyzdžiui, pagrindinių standartų web hosting.

Dėl daugiau prieskoniais kūrėjai, paketas taip pat yra įvadinis kursas HTML5 ir CSS3. Norime tik rekomenduojame jums imtis šio Žinoma, jei turite patirties interneto svetainių kūrimas ar norite sužinoti apie interneto svetainių kūrimas. Priešingu atveju, prilimpa prie web dizainas dalių ryšulio.

Tarp Web dizaineris ir Web Developer skirtumas yra tas, kad Web dizaineris paprastai ir tik įsitraukia į vizualiai pusėje svetainės, pavyzdžiui, stulbinančius atvaizdus ir maketai dauguma žmonių; kadangi Web Developer įsitraukia su juo mechanika. Adobe Muse grožis tačiau tai, kad jums nereikia nerimauti apie savo svetainės mechanika, tai bus pasirūpinta programoje.

Taigi, kaip matote, tai paketas sutalpinti gana plačiai auditorijai ... nuo tų, kurie tiesiog nori kurti svetaines nesirūpindami visų techninio stuff fone, tiems, kurie mėgsta technines bitai ir Bobs ir nori pasinerti galvos pirmasis į tai.

Kas yra pluoštas?

Tai pluoštas yra 5 atskiros sertifikavimo kursus.

  1. "Adobe" Muse "
  2. Svetainių kūrimas
  3. Web Development pagrindai
  4. Web 2.0 pagrindai
  5. Įvadas į HTML5 ir CSS3

Kaip kiekvienas kursas moko?

Visi kursai yra internete ir savarankiškai tempa, reiškia, kad jūs padaryti savo namuose, savo laiką, savo tempu. Kiekviena pamoka yra iš anksto įrašyta leidžia pristabdyti, pirmyn, praleiskite skyrius, arba grįžti į kitą pamoką, jei jums reikia. Pamokos yra daugialypės terpės pagrindu, o tai reiškia, vaizdo ir garso yra naudojamas mokyti pamokas. Dauguma pamokos taip pat interaktyvi, paskatino besimokančiajam dalyvauti. Tai gali būti atsakyti ekrane klausimus, dalyvauja užduotis ir naudojant simuliatoriai kaip jei buvo naudojant realią programinę įrangą.

Kiek laiko užtruks man baigti kiekvieno kurso?

Kaip jau buvo minėta, mūsų kursai yra savarankiškai tempa. Kai kurie žmonės baigti savo kursą greičiau nei kiti. Jei nuspręsite padaryti tik vieną sertifikavimo kursai nuo šio ryšulio, tada jis bus jums mažiau laiko nei jei jūs du ar tris ar juos visus. Nesvarbu, ką nors, jums visada bus 12 mėnesių baigti savo kursą.

Ką man reikia?

Viskas ko jums reikia, yra interneto ryšys ir kompiuteris. Nors dauguma pamokų dirbti MOK, mes rekomenduojame jums naudoti už geriausią kompiuterį. Kai dalys, negali rodyti tinkamai vyresnio amžiaus MOK. Kai jūs prisijungęs prie savo kurso, Jums gali būti pasiūlyta, nustatantis tam tikras laisvųjų įskiepių, pavyzdžiui, Java. Tiesiog sekite ekrane instrukcijas.

Paskutinį kartą atnaujinta Sau. 2015

Apie mokyklą

We create superheroes by providing ordinary people with extraordinary skills that empower them. We see these skills as superpowers that can change the lives for not only the people that have them, but ... Skaityti daugiau

We create superheroes by providing ordinary people with extraordinary skills that empower them. We see these skills as superpowers that can change the lives for not only the people that have them, but for those around them. Skaityti mažiau
JK internete , Londonas + 1 Daugiau Mažiau