Oficialus aprašymas

Visa diena, penkias dienas per savaitę. Kasdieninis mokymasis apie gyvenimą, internetas iš bet kur, kas jums tinka.

Pertrauka į interneto plėtrą per 13 savaičių

Mūsų griežta ir interaktyvi virtualioji klasė padės jums tobulinti įgūdžius, kuriuos turėsite įgyti visateise interneto kūrėją.

Patirkite GA Campus, praktiškai

Sužinokite tą pačią laiko išbandytą mokymo programą, kurią baigė daugiau kaip 3000 universiteto absolventų, pritaikytą mokytis internetu.

Gaukite kvalifikaciją

"Master tech" daugiausia reikalaujamų įgūdžių, pvz., "JavaScript", "Git" ir "Rails", sukūrę profesionalų realių svetainių ir duomenų valdomų programų portfelį.

Pasidirbk

Pradėkite savo naują karjerą su savo karjeros treneriu pagalba, kuri bus ten, kur jums padės kiekvienas žingsnis į priekį.

Mūsų pavyzdinis kursas atvyksta pas jus

Naudodamiesi mūsų pirmaujančia interneto mokymosi platforma, jūs gausite visą įkyrimo klasėje patirtį - pritaikytą tiesioginiam, nuotoliniam mokymuisi - iš bet kurios jūsų pasirinktos vietos.

Engage

Mikro paskaitos, interaktyvus grupės darbas ir 6: 1 mokytojo ir studento santykis yra skirti išlaikyti jūsų dėmesį ir padėti jums likti ant mokymo programos.

Tiesioginis bendravimas

Klauskite klausimų, gaunate atsiliepimų ir bendrauokite su savo klasioku draugais ir TL - viskas realiuoju laiku. Įjunkite įvairius būdus, įskaitant tiesioginį pokalbį, balsą ir vaizdo įrašą, kad galėtumėte dirbti su supratimu, sprendimais ir projektais.

Darbo vietos modeliavimas

Tavo konkrečioje darbo erdvėje jūs išmoksite, ką norėtumėte dirbti ir bendradarbiauti kaip kūrėjas interaktyvioje, realaus pasaulio kodavimo aplinkoje.

Karjeros palaikymas

Bakstelėkite į mūsų pasaulinį darbdavių tinklą, kuriame dirba daugiau kaip 2000 samdomų partnerių, ir dirbkite su savo specialiuoju karjeros vadovu, siekdami sukurti darbo paieškos strategiją, kuri padės jums pasamdyti.

Absolventų perks: WeWork

WDIR grads gaus tris mėnesius nemokamai Mes Narystė iš WeWork. Mėgaukitės vietiniais renginiais, susisiekite su pasauline profesionalų bendruomene ir paslaugomis bei užsisakykite darbo vietą visoje 100 vietų visame pasaulyje.

Ką sužinosite

Mes mokome įgūdžių, kurių jums reikia, kad pradėtumėte savo karjerą kaip kūrėją ir besimokantį visą gyvenimą. Nuo programavimo pagrindų iki visiško steko žiniatinklio programų paleidimo jūs išmokysite išspręsti kodo problemas, pritaikydami geriausią pramonės praktiką bendradarbiaujančioje aplinkoje.

Programavimo pagrindai

Supraskite, kaip sukonfigūruoti savo kūrimo aplinką, dirbti efektyviai kaip kūrėją ir sėkmingai įgyvendinti savo projektus. Sužinokite programavimo pagrindus kartu su kompiuterių, tinklų ir duomenų struktūrų pagrindais.

Produktų vystymo pagrindai

Nurodykite, ką vartotojas gali turėti savo programoje, tinkamai modeliuokite savo duomenis, kurkite paprastus karkaso elementus ir sužinokite, kaip stebėti bendrus kūrimo procesus, naudojant versijų valdymą.

Front-end Web Development

Prieš pradėdami dirbti su pažangiausiomis bibliotekomis ir sistemomis, sužinokite, kaip rašyti aukštos kokybės JavaScript kodą. Sužinokite, kaip kurti dinamišką internetinę taikomąją programą, naudojant šiuolaikišką "JavaScript" biblioteką, ir naudokite CSS, kad suplanuotumėte ir suplanuotumėte programą.

Grįžtamoji interneto plėtra

Sukurkite žiniatinklio taikomąsias programas iš "Ruby on Rails", modernios žiniatinklio kalbos ir MVC sistemos. Sukurkite kokybės API, naudodami Node.js, ir integruokite duomenis iš kitų programų (pvz., "Twitter" ar "Yelp") į savo projektą.

Darbas su komandomis

Sužinokite bendradarbiauti su kitais, kad galėtumėte gaminti kokybišką programinę įrangą dirbdami su komanda, kurdami, palaikydami, keisdami ir saugodami programą.

Studentų gyvenimas

Gaukite visą klasę ir bendruomenės patirtį per pristatymų, interaktyvių laboratorijų ir bendradarbiavimo projektus. Ne dvi dienos atrodo vienodai, bet čia yra pavyzdys, kokia gali atrodyti jūsų diena.

Sukurkite savo portfelį

Jūs atliksite keletą projektų, įskaitant pirminį portfelio projektą, kuris padės jums pradėti pasitikrinti savo darbą.

Karjeros vadovas

Mes teikiame kiekvienam iš mūsų besimokančių absolventų galimybę dalyvauti pasirengimo darbui mokymo, galimybių įgyti naujų įgūdžių ir ryšius su darbdaviais.

Karjeros instruktavimas

Optimizuokite savo gyvenimo aprašymą naudodamiesi internetinės karjeros treneriu.

Dirbk vienas su vienu, kad galėtumėte kurti pritaikytą darbo paieškos strategiją.

Darbo paieškos prep

Sužinokite būdų ir strategijų, kurios padės pasiruošti interviu.

Sukurkite savo darbo paieškos priemonių rinkinį internetinių seminarų serijoje.

Tinklo galimybės

Prisijunkite prie mūsų darbdavių tinklo per "GA" išskirtinę darbo tarybą.

Susisiekite su daugiau nei 25 000 absolventų mūsų augančių absolventų tinkle.

Fonduokite savo ateitį

Reikia mokėjimo pagalbos? Mūsų finansavimo galimybės leidžia sutelkti dėmesį į jūsų tikslus, o ne į kliūtis, kurios trukdo jums pasiekti.

Pakilti

Pateikite paraišką dėl 3 metų, fiksuoto dydžio, nuopelnais pagrįstos paskolos Nr. Už mokslą ir pragyvenimo išlaidas. Dabartinės pajamos nėra įtrauktos į studentų, turinčių įtakos, finansavimą.

¹ turi būti JAV pilietis arba nuolatinis gyventojas; patvirtinimo laukiama rezidento būsena.
Finansavimo galimybės skiriasi kiekvienoje rinkoje ir yra prieinamos tik studentams, kurie yra priimami į mūsų programas.
Jei reikia daugiau informacijos, kreipkitės į vietos priėmimo pareigūną.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 5 daugiau kursų General Assembly »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Gegužė 2019
Duration
13 savaites
Dieninės
Price
13,950 USD
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Gegužė 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Gegužė 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date