Vykdomosios bakalauro verslo teisės ir viešųjų ryšių

OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Vykdomosios bakalauro verslo teisės ir viešųjų ryšių

OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland

ABMS yra sertifikuota EFMD EOCCS, Šveicarijos nacionalinė švietimo kokybė (EduQua) ir ASIC UK. WSB yra Europos valstybės pripažintas universitetas, o KNU yra Europos viešasis universitetas, įkurtas prieš 200 metų ir įskaitantis į 500 geriausių pasaulio universitetų. Jūs pereiti kiek jūsų protas bus jums kaip bakalauro studentas AMT.

Ši vykdomoji bakalauras (Ebba) verslo teisės ir ryšių su visuomene studijų programos yra pagamintas studentams, kurie tiesiogiai dirbo po vidurinės mokyklos mažiausiai 3 metus užimant vadovaujamas pareigas toje pačioje srityje ar pan, bent bakalauro pabaigos Verslo teisė ir valstybės Ryšiai studijų programos absolventai bus sujungti teoriją su praktika ir parodyti tvirtą žinių apie verslo teisės ir viešųjų ryšių. Studentai pasirengę su svarbiausių "know-how įrankiai patekti į darbo rinką ir efektyviau ir veiksmingiau prisidėti prie organizacijų šioje srityje.

Ši bakalauro programa padės mokiniams suprasti daugiau apie Šveicarijos verslo teisės ir turizmo įstatymą ir turi būti veiksmingos viešųjų ryšių direktorius, šis tyrimas padarė suprasti daugiau įstatymą vis labiau globalizuotame pasaulyje. Mūsų verslo teisės ir viešųjų ryšių studijų programa parengs jums už šiandienos uždavinius būti geresniu vadybininku ir gebėti spręsti problemas jums teks susidurti su bet kuriuo teisiniu verslo srityje, mūsų absolventai bus pagerinti jų gebėjimus suprasti ir efektyviau bendrauti su savo darbuotojais ir kolega, savarankiškai mąstyti ir dirbti komandoje klestėti darbinėse situacijose.

Trukmė : 12000 žodžių (studentams leidžiama turėti 10% daugiau ar mažiau.) Trukmė: 4-8 mėnesiai (vidutiniškai 6 mėnesiai) Mokestis: 2900 eurų (tik ABMS studentams, baigusiems bakalauro programą).

Kokie privalumai? Turėdami vykdomąjį bakalaurą su pagyrimu, jūsų galimybės gauti magistro laipsnį paprastai yra didesnės, ir tai padės jums rasti geresnį darbą. If you dont norite padaryti disertaciją, jums bus apdovanotas ne pagyrimu vykdomasis bakalauro.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Pradžia
Registracija galima
Duration
Trukmė
1 metai
Ištęstinės
Dieninės
Price
Kaina
4,950 EUR
Locations
Šveicarija - Zürich, Zurich
Pradžia : Registracija galima
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Registracija galima
Šveicarija - Zürich, Zurich
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Vaizdo įrašai

ABMS Accreditation, Quality Assurance and Awards