Vykdomosios bakalauro Lyderystė ir pokyčių valdymas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

3 TOP UNIVERSITETAI = 1 EUROPOS BAKALAURAS / STRUKTŪRA> Visi studentai turės ne tik ABMS Šveicarijos vykdomąjį bakalauravimą, bet ir bendrąjį vykdomąjį bakalauravimą su Dąbrowa Górnicza universitetu (WSB) ir Taroso Ševčenkos nacionaliniu universitetu (KNU). ABMS yra sertifikuota EFMD EOCCS, Šveicarijos nacionalinė švietimo kokybė (EduQua) ir ASIC UK. WSB yra Europos valstybės pripažintas universitetas, o KNU yra Europos viešasis universitetas, įkurtas prieš 200 metų ir įskaitantis į 500 geriausių pasaulio universitetų. 3 aukščiausių Europos universitetų = geriausios virtualios / internetinės programos = 1 aukščiausio lygio Europos vykdomojo bakalauro ŠVEICARIJA + ES + TOP RANKED 500 Išplėskite savo žinias apie ABMS. Prisijunkite su besimokančiaisiais ir lyderiais, kaip ir jūs, mūsų internetinėse bakalaurų programose. Jūs pereiti kiek jūsų protas bus jums kaip bakalauro studentas AMT.

Profesionalams "Executive Leadership and Change Management" ("eBBA") bakalauro laipsnis reiškia pirmąjį pasiekimų lygį bet kurioje akademinėje disciplinoje.

Ši vykdomoji bakalauras (Ebba) Lyderystė ir pokyčių valdymas kursas yra pagaminti studentams, kurie tiesiogiai dirbo po vidurinės mokyklos mažiausiai 3 metus užimant vadovaujamas pareigas, ši studijų programa padės studentams įgyti daugiau įgūdžių, taip pat gerbiami kvalifikaciją būti geresniu lyderiu ir priimti teisingą sprendimą daugelyje sudėtingais atvejais, įskaitant pokyčių valdymo.

Tuo Ebba studijų programos pabaigoje absolventai tikimasi derinti teoriją su praktika ir parodyti geresnių žinių apie jų valdymo pramonėje. Studentai pasirengę su svarbiausių lyderystės įrankių patekti į darbo rinką ir efektyviau ir veiksmingiau prisidėti prie organizacijos pagal savo pasirinktoje srityje.

Savo vykdomojo bakalauro programose jūs:

 • Plėtoti ir taikyti novatoriškus tyrimo metodus.
 • Užtikrinkite aukščiausią švietimo kokybę.
 • Pasinaudokite patirtimi, kad galėtumėte paskelbti peržiūrėtuose žurnaluose.
 • Tapkite sėkmingu mokslo darbuotojais ir profesionalais.
Bakalauro laipsnis taps jūsų lyderiu kitam lygmeniui. Mūsų bakalauro programose jūs:
 • Padėkite ateities pamatus studijoms ir profesiniams pasiekimams.
 • Studijuokite ir taikykite novatoriškus tyrimo metodus.
 • Sujungti taikomuosius tyrimus ir profesinę praktiką.
 • Pasiruoškite daryti įtaką politikai ir praktikai.
 • Sužinokite strategijas, kad palengvintumėte veiksmingesnes, prisitaikančias organizacijas ir sukurtumėte teigiamus pokyčius.
 • Tapkite naujoviškiausiu jūsų srities lyderiu.
Mes turime 4 įpročius per metus: sausio, balandžio, liepos ir spalio mėn. Studijų kalba: ši studijų programa mokoma tik anglų kalba.

Moduliai:

 • Vadovavimas ir pokyčių valdymas
 • Finansai ir apskaita
 • Pasaulinės rinkodaros strategijos
 • Strateginis verslo valdymas
 • Antrosios pakopos studijų įgūdžių tobulinimas
 • Svetainės kūrimas ir kūrimas
 • Sprendimų ir valdymo paramos sistemos

Priėmimo sąlygos:

Trukmė: 1 metai Diplomas: Executive BBA lyderystėje ir pokyčių valdymo amžiuje: minimalus amžius 20 metų Ankstesnis studijas: 3 metai Vadybos patirtis + aukštojo mokslo diplomas arba asocijuotas bakalauro arba lygiavertis anglų lygis: IELTS ar lygiavertis (tik studentams iš ne anglų kalbos Studijų metodas: internetinis mokestis: 12900 eurų Pastaba: studijų mokestis neapima mokesčio už paraišką ir rezervavimą (siekiant užtikrinti jums studijų vietą) nuo 240 eurų (vienkartinis mokėjimas ir negrąžinamas) .

Vykdomojo bakalauro laipsnis su pagyrimu (neprivaloma) Studentai, norintys turėti aukštąjį išsilavinimą turinčių bakalaurų, privalo atlikti tik baigiamąjį darbą, baigę savo EBBA studijų programą, ir jiems bus suteiktas vykdomojo bakalauro (BBA) apdovanojimas.

Trukmė : 12000 žodžių (studentams leidžiama turėti 10% daugiau ar mažiau.) Trukmė: 4-8 mėnesiai (vidutiniškai 6 mėnesiai) Mokestis: 1900 eurų (tik ABMS studentams, baigusiems bakalauro programą).

Kokie privalumai? Turėdami vykdomąjį bakalaurą su pagyrimu, jūsų galimybės gauti magistro laipsnį paprastai yra didesnės, ir tai padės jums rasti geresnį darbą. If you dont norite padaryti disertaciją, jums bus apdovanotas ne pagyrimu vykdomasis bakalauro.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgp. 2017

Apie mokyklą

We offer a range of online study programs starting from Associate Bachelor Degree up to Doctorate Degree, including Masters and Bachelors study programs, all our Studies can be done in ONE academic ye ... Skaityti daugiau

We offer a range of online study programs starting from Associate Bachelor Degree up to Doctorate Degree, including Masters and Bachelors study programs, all our Studies can be done in ONE academic year part time (Friday to Sunday). Skaityti mažiau