Viršutinis apšvietimas, vaizdo fiksavimo ir apdorojimo

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Ciklo pranašesnis apšvietimas, vaizdo fiksavimo ir apdorojimo

Norite gauti oficialią kvalifikaciją, bet jūs negalite lankyti užsiėmimus? CPA Online turime geriausią kursą už jus. Ciklo laipsnis apšvietimo, surinkimo ir apdorojimo vaizdas leidžia derinti studijų savo karjerą. Būti prisijungus ciklas, jūs galite mokytis iš namų ir jūsų rimas.

Sužinokite, kaip padaryti pilną fotografijos projektus, surinkimo, įrašų, apdoroti vaizdus ir apšviesti vaizdingas vietoves garso ir vaizdo kūrinius, parodas ir renginius. Per Žinoma, jums bus dirbti kiekvienas su realiais projektais dalykų, nuo pradžios iki scenarijų posto pabaigoje. Tai aukštesnį lygį su praktiniu požiūriu ir pritaikyti darbo realybę.

Be to, viršutinė ciklas apšvietimo ir vaizdo apdorojimo apima dirbto dienų ir 370 valandų privalomojo stažuotės savaitę bendrovėms garantuojama FCT modulis (mokymas darbo vietoje), kuris leis jums įgyvendinti tai, ką jie išmoko ir Baigę kursą Jums bus pasirengusios kurti ir plėtoti apšvietimo visas garso ir vaizdo kūrinius kino, TV ir pasirodymuose.

Kai ciklas yra baigtas, jūs gausite aukščiausios apšvietimo technikas, surinkimo ir vaizdo apdorojimo, kuris leidžia jums tiesioginę prieigą prie universiteto laipsnį. Sužinokite dabar, kaip gauti oficialų sertifikatą!

"Įgaliotas Aragón eksperimentinės įgyvendinimui 2013/2014 metų Vyriausybės. Kol galutinį patvirtinimą. "

Paskutinį kartą atnaujinta Liep. 2014

Apie mokyklą

CPA Salduie nace fruto del acuerdo entre CPA (Centro de Formación Audiovisual) y la Fundación San Valero, una entidad con más de 60 años de experiencia docente.

CPA Salduie nace fruto del acuerdo entre CPA (Centro de Formación Audiovisual) y la Fundación San Valero, una entidad con más de 60 años de experiencia docente. Skaityti mažiau