Viršutinė kursas prevencijos, valdymo ir konfliktų sprendimo

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Iš konflikto būdingą žmogaus gyvenimo elementas egzistavimas sukelia ją kurti ypatingu būdu darbo vietoje, dėl įtampos sukeliamų tiekimo grandinėje santykius, taip pat santykiai sukurtas hierarchiją. Požiūrio problemos iš iniciatyvus, numatyti konfliktus ir valdyti juos, kai generuojamas yra gyvybiškai svarbus sveiko gyvenimo įmonių elementas, projektavimas laiko ir pinigų, ir skatinti bendradarbiavimą santaupas kaip priemonė spręsti nesutarimus ,

Tikslai

  • Įgyti žinių, reikalingų suprasti, kad visas konfliktas
  • Suteikti reikiamą transformuoti konfliktą nuo įrankių ir metodikų tarpdisciplininius įrankiai.
  • Gebėjimas suteikti studentams su betono atsakas į daugelio konfliktų, vykstančių darbo vietoje.
  • požiūrį lyderystės ir dinamiškumo, kad siekiant užkirsti kelią konfliktams atsirasti skatinimas.

Kas turėtų dalyvauti

Visiems tiems, kurie yra dalis darbo grupių, ypač tiems, kurie dirbti. Taip pat rekomenduojama visiems verslo lyderiai, verslo savininkai arba bet kokį panašų darbo santykius, ryšius ir hierarchiniai ryšiai yra įsisteigę.

Kas jus

Ši ekspertų kurso tikslas suteikti studentams su technikos ir teorinio mokymo konfliktų srityje per darbo vietoje. Per daugiafunkciniam strategijas ir metodiką, studentai bus pasirengę atlikti aktyvius veiksmus, arba teigiamai nukreipti konfliktą arba neutralizuoja link bendrų erdvių.

Aprašymas metodologijos

Mūsų metodas tyrimo yra remiantis formavimosi veiksnių integracijos ir naujų technologijų naudojimo. Mūsų komanda užsibrėžė tikslą integruoti abiejose srityse tikslą, kad mūsų studentai bendrauja su virtualių centrų judrus ir lengvai naudoti. Platforma skirta palengvinti tyrimą, kur studentai gauna visą reikalingą paramą.

Mūsų metodika internete mokymąsi, visiškai orientuota praktika yra suprojektuota taip, kad studentai pažangą per mokymo vienetų skirtingų modulių ir atlikti užduotis (praktinė veikla, klausimynai, atvejų įrašus ir prielaidas refleksijos), kad jis bus siūlo palei mokymosi kelią.

Tuo jų mokymo veiklos pabaigoje, studentai galės transformuoti akademinių žinių profesinės žinios.

vertinimo sistema

INEAF mokymo veiksmai struktūra modulių, susidedanti iš mokymo vienetų, praktinės veiklos, seminarų, forumų ir konferencijų, among others.

Kiekvienas modulis bus vertinami atskirai pagal Privalomi ir neprivalomi tyrimai pasiūlymai ir vertinimai kuratorius rezultatus.

Įveikti įvairias modulius mokiniai turės pasiekti minimalų supratimą apie teorinius turinį ir įgyvendinti juos praktinėje veikloje ir mūsų "Supercaso".

Resursai (platforma Prisijungę 3,0, spausdinama medžiaga, ...)

Mūsų Quest prisitaikyti mokymosi filosofiją 3.0 ir paskatinti naujų technologinių išteklių naudojimą įmonėje, mes sukūrėme virtualią stovyklą (Online mokymo platforma 3.0) išskirtinis meno su funkciniu ir novatoriškas dizainas.

Tarp įrankių rasite: konsultavimo paslaugų, pokalbiai, pranešimų ir virtualių studijų įrankiai (pavyzdžiai, praktinės veiklos -of skaičiavimo, apmąstymams, plėtra, ir tt, vaizdo pavyzdžius ir vaizdo samouczków plius "supercasos", apimantis modulius užpildyti ir pasiūlyti studentams apžvalga konkrečiais klausimais).

Studentai turės neribotą prieigą prie turinio spausdintų vadovus be su teorinių turinio kiekvienam moduliui, kuris tarnauja kaip parama užbaigti savo mokymo.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

INEAF, Instituto Europeo de Asesoría Fiscal es una escuela de negocios especialista en Formación ONLINE jurídico-Tributaria, cuya actividad formativa está enfocada a la práctica Profesional .Nuestro a ... Skaityti daugiau

INEAF, Instituto Europeo de Asesoría Fiscal es una escuela de negocios especialista en Formación ONLINE jurídico-Tributaria, cuya actividad formativa está enfocada a la práctica Profesional .Nuestro amplío Catálogo Formativo se centra en las áreas Contable, Mercantil, Fiscal y Laboral y tiene como objetivo proporcionar a nuestros alumnos una formación práctica permitiéndoles , tanto si son estudiantes como... Skaityti mažiau