Filter
Vienerių metų EMBA studijos
Tempas: Visi

Palyginti internetines {onlinestudies-mba-1-year-emba:plural}

MBA arba verslo administravimo magistras yra magistro laipsnis. Jame daugiausia dėmesio skiriama konkretiems verslo aspektams, kad studentai gautų aukštesnį išsilavinimą už bakalauro laipsnį.

Kas yra vienerių metų EMBA MBA? EMBA yra verslo administravimo magistras, baigiantis vieneriems metams. Jis skirtas studentams, kurie nori dirbti vadovaujančiose pareigose savo pasirinktoje srityje. Šis bendras laipsnis gali pasiūlyti specializacijas, tokias kaip finansai ar operacijos. Programa yra gilesnė už bakalauro studijų programą, mokydama pažangius įgūdžius, reikalingus verslo operacijoms vykdyti ir kitiems. Kursai programoje gali apimti strateginį valdymą, verslo kultūrą, žmogiškųjų išteklių valdymą, finansų ir verslo planavimą.

EMBA programoje studentai turėtų pasinaudoti, nes jie įgijo patobulintus valdymo įgūdžius, pavyzdžiui, vadovavimą ir projektų valdymą. Be to, programos gali leisti studentams tobulinti savo įgūdžius sprendžiant problemas ir verslo konsultacijas.

EMBA laipsnio kaina priklauso nuo daugelio veiksnių, įskaitant tai, kur studentas lanko mokyklą ir kiek laiko jis turi įgyti. Geriausia informacija apie išlaidas pateikiama kiekvienos mokyklos finansinės pagalbos tarnyboje.

Studentai, kurie baigia verslo administravimo magistro studijas, paprastai yra pasirengę užimti aukšto lygio pareigas įvairiose įmonėse. Jie gali pasirinkti dirbti privačiose ar viešosiose bendrovėse, ne pelno organizacijose ar vyriausybinėse organizacijose. Studentai taip pat gali įgyti įgūdžių, kurie padėtų jiems dirbti tarptautinėse kompanijose. Pareigybių pavadinimai, kuriuos studentai gali turėti po baigimo, yra direktorius, vyresnysis vadybininkas, finansų vadybininkas ar operacijų vadovas.

1 met³ EMBA MBA programos gali būti priimami vietos kolegijose, kurios yra privačios ar viešos. Ši programa taip pat gali būti imama internete. Tai atveria duris daugeliui studentų, kuriems gali kilti sunkumų patekti į fizinę buvimo vietą kursuose. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Kategorijos

Rezultatai

EMAS Eurasian Management & Administration School

Mokykis angliškai! (1) Internete, (2) Mišrus arba (3) Visas laikas universiteto miestelyje Rusijoje! Top 14 geriausių magistrų Centrinėje ... [+]

Studijuokite anglų kalba!

Išplėstinė premija 1 metai intensyvi ( 1) 100% Online, (2) Mišrus mokymasis arba (3) Visą laiką universitetuose Rusijoje įgyvendinant švietimo programą tiems, kuriems reikia įgyti brandžių šiuolaikinių valdymo įgūdžių dirbti vadovaujančiose pareigose ir kurie nėra patenkintas pagrindinėmis žiniomis, kurias teikia dauguma akademinių verslo mokyklų.

Yra įvairių specializacijų!

2 prestižiniai laipsniai: MBA EMAS ( Rusija) MBA diplomas GFKM ( Europos Sąjunga, Lenkija) garantija.

Sužinokite daugiau ir kreipkitės į šią programą.

Nr. 1 internetinis MBA Rusijoje Nr. 1 sumaišytas MBA Rusijoje Nr. 2 universiteto miesteliu MBA TOP-14 MBA CE Europoje „TOP-20 Executive MBA“ Europos Europoje TOP-200 MBA Ką gausite?Bent 31 verslo valdymo įgūdžiai .Praktiniai konkrečių problemų sprendimo būdai dėl konsultavimo mokymosi formos, greito pajamų augimo ir karjeros plėtros visame pasaulyje.Pardavimų ir pelno maržos padidėjimas, verslo procesai ir konkurencingos galios atnaujinimas.Profesinis tobulėjimas ir asmeninio efektyvumo didinimas.Mokymosi formos100% internete.Mišrusis mokymasis.Visu etatu mieste.... [-]
Rusija Maskva Nižnij Novgorodas Rusija internete Ukraina Kijeve Baltarusija Minskas Kazachija Almata  + 6 Daugiau
Registracija galima
Rusijos,Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 metai
Universiteto miestelis
Internetinės
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba