$close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Palyginti internetines {onlinestudies-mba-1-year-emba:plural}

MBA arba verslo administravimo magistras yra magistro laipsnis. Jame daugiausia dėmesio skiriama konkretiems verslo aspektams, kad studentai gautų aukštesnį išsilavinimą už bakalauro laipsnį. Kas yra vienerių metų EMBA MBA? EMBA yra verslo administravimo magistras, baigiantis vieneriems metams. Jis skirtas studentams, kurie nori dirbti vadovaujančiose pareigose savo pasirinktoje srity… Skaityti daugiau

MBA arba verslo administravimo magistras yra magistro laipsnis. Jame daugiausia dėmesio skiriama konkretiems verslo aspektams, kad studentai gautų aukštesnį išsilavinimą už bakalauro laipsnį.

Kas yra vienerių metų EMBA MBA? EMBA yra verslo administravimo magistras, baigiantis vieneriems metams. Jis skirtas studentams, kurie nori dirbti vadovaujančiose pareigose savo pasirinktoje srityje. Šis bendras laipsnis gali pasiūlyti specializacijas, tokias kaip finansai ar operacijos. Programa yra gilesnė už bakalauro studijų programą, mokydama pažangius įgūdžius, reikalingus verslo operacijoms vykdyti ir kitiems. Kursai programoje gali apimti strateginį valdymą, verslo kultūrą, žmogiškųjų išteklių valdymą, finansų ir verslo planavimą.

EMBA programoje studentai turėtų pasinaudoti, nes jie įgijo patobulintus valdymo įgūdžius, pavyzdžiui, vadovavimą ir projektų valdymą. Be to, programos gali leisti studentams tobulinti savo įgūdžius sprendžiant problemas ir verslo konsultacijas.

EMBA laipsnio kaina priklauso nuo daugelio veiksnių, įskaitant tai, kur studentas lanko mokyklą ir kiek laiko jis turi įgyti. Geriausia informacija apie išlaidas pateikiama kiekvienos mokyklos finansinės pagalbos tarnyboje.

Studentai, kurie baigia verslo administravimo magistro studijas, paprastai yra pasirengę užimti aukšto lygio pareigas įvairiose įmonėse. Jie gali pasirinkti dirbti privačiose ar viešosiose bendrovėse, ne pelno organizacijose ar vyriausybinėse organizacijose. Studentai taip pat gali įgyti įgūdžių, kurie padėtų jiems dirbti tarptautinėse kompanijose. Pareigybių pavadinimai, kuriuos studentai gali turėti po baigimo, yra direktorius, vyresnysis vadybininkas, finansų vadybininkas ar operacijų vadovas.

1 met³ EMBA MBA programos gali būti priimami vietos kolegijose, kurios yra privačios ar viešos. Ši programa taip pat gali būti imama internete. Tai atveria duris daugeliui studentų, kuriems gali kilti sunkumų patekti į fizinę buvimo vietą kursuose. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
$format_list_bulleted Filtrai
Rūšiuoti pagal:
Rekomenduojama Naujausios Pareigos
Ducere Global Business School
Royal Docks, Jungtinė Karalystė +1 Daugiau

Mokymosi kelionė, kurianti verslo tikslą su strategija, finansais ir su žmonėmis susijusiais aspektais, siekiant sukurti pagrindinį žinių, gebėjimų, įgūdžių ir profesinių įran ... +

Mokymosi kelionė, kurianti verslo tikslą su strategija, finansais ir su žmonėmis susijusiais aspektais, siekiant sukurti pagrindinį žinių, gebėjimų, įgūdžių ir profesinių įrankių rinkinį. Ši programa leis suprasti klasikinius verslo principus ir jų svarbą šiandienos kontekste. Tai suteiks jums galimybę rasti iššūkių ir galimybių, kurios atsirado labai globalizuotoje, suskaitmenintoje ir įvairioje verslo aplinkoje, sprendimus. -
Vienerių metų EMBA studijos
Dieninės
Anglų
Internetinės