Viena sveikata (magistrantūros studijų programa, magistro studijų programa, internetinis mokymasis)

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Programos aprašymas

Vienas sveikata sėdi žmogaus, gyvūnų ir ekosistemų sveikatos sąsajoje. Taigi, tai sparčiai besikeičianti tema, kuri puikiai tinka rengti specialistus, norinčius spręsti įvairias neišspręstų ir labai sudėtingų 21-ojo amžiaus sveikatos problemų. Ši programa tinka daugeliui specialistų, kurių disciplinos pagrindai gali būti sveikatos, biologijos, aplinkosaugos ir socialiniai mokslai. Ši programa yra visiškai prieinama internete, kad būtų galima kuo geriau išnaudoti universiteto novatorišką, apdovanojimų pelniusią internetinę mokymosi aplinką.

Edinburgo universitetas buvo pirmasis JK universitetas, skirtas spręsti "One Health" profesinio mokymo poreikį, teikdamas specialią magistrantūros programą. Ši magistrantūros programa, pradėta 2014 m., Pasinaudoja daugybe Edinburgo universiteto stiprių dalių įvairiausiomis disciplinomis, siekiant pristatyti pasaulinio lygio mokymą "One Health" ir teikti pagrindinius mokymus ir įgūdžius, reikalingus sėkmingai karjerai šioje naujoje srityje. Nacionaliniame antrosios pakopos studijų pakopos studijų (2018 m.) Tyrime mes gavome 92% studentų pasitenkinimo įvertinimą, atspindintį sunkų darbą, kurį komanda atlieka kuriant ir remiant mokymosi bendruomenę, kuri sujungs mokytis ir mokytis šioje programoje.

"One Health" programa yra Pasaulinės sveikatos akademijos dalis, o akademijoje mes dalijamės daugybe pasirenkamųjų kursų su kitomis programomis. Tai suteikia daug lankstumo, leidžiančio pritaikyti savo studijas, kad atitiktų jūsų profesinius interesus ir karjeros siekius. Be mokymosi iš mūsų ekspertų dėstytojų, jūs prisijungsite su studentais iš viso pasaulio į keletą skirtingų magistro programų dalintis patirtimi ir žiniomis.

Ši programa yra susijusi su universiteto Global Health Academy.

Mokymasis internete

Kaip internetinė programa, lanksti ir ne visą darbo dieną formatas leidžia dalyviams pasiekti pasaulinio lygio apdovanojimą, išlaikant aktyvius profesinius ir asmeninius įsipareigojimus. Mūsų internetinę mokymosi technologiją remia mūsų investicijos į mūsų skaitmeninio švietimo skyrių, turintys didelę pedagogikos patirtį šiandienos skaitmeninio ryšio srityje. Jie glaudžiai bendradarbiauja su mokytojais, kad pateiktų visiškai interaktyvų, apdovanojimų pelniusį patirtį, leidžiančią bendrauti su mūsų aukštos kvalifikacijos dėstytojais patogioje savo namuose ar darbo vietoje.

Mūsų internetiniai moksleiviai ne tik turi prieigą prie Edinburgo universiteto puikių išteklių, bet taip pat tampa palaikančios internetinės bendruomenės dalimi, susiburianti studentus ir dėstytojai iš viso pasaulio.

Mokymas suteikia teorinio ir praktinio ugdymo derinį, kuris suteikia pagrindą karjerai "One Health". Naudojami įvairūs naujoviški mokymo metodai ir metodai, įskaitant internetines paskaitas, atvejų tyrimus, diskusijų forumus ir asmenines ar grupines užduotis. Dalyviai turės unikalią galimybę mokytis iš tarptautiniu mastu pripažintų specialistų tiek Edinburgo universitete, tiek vietos ir tarptautinėse organizacijose.

Programos struktūra

"MSc One Health" programą ne visą darbo dieną teikia mokymasis internetu (OL) ne ilgiau kaip šešerius metus.

Programa prasideda rugsėjį ir yra sudaryta taip, kad leistų progresuoti per pažymėjimą, diplomą ir magistro laipsnį; tačiau taip pat galima baigti pažymėjimo ar diplomo lygmeniu.

Sertifikatas paprastai mokosi 1-2 metus, diplomas - 2-4 metai, o visi magistrantūros studijos gali užtrukti nuo 3-6 metų, priklausomai nuo to, kiek laiko jūs turite skirti mokytis vienais akademiniais metais.

Programos lankstumas yra labai vertinamas studentų, kurie taip pat gali pasirinkti laiką užimtumo ar šeimos priežasčių.

Sertifikatas susideda iš keturių privalomų kursų. Kiekvienas 20 kreditų kursas yra mokomas per dešimt savaičių, o 10 kreditų kursai mokomi per penkių savaičių laikotarpį.

Dėl diplomo, kursų pasirinkimas turi būti sudarytas iš 60 kreditų. Kiekvienas 20 kreditų kursas yra mokomas per dešimt savaičių, o 10 kreditų kursai mokomi per penkių savaičių laikotarpį.

Magistrantūros disertacija gali būti trumpo tyrimo projekto ar literatūros apžvalga. Šio programos elemento priežiūrą teiks dabartiniai tyrimo darbuotojai ir dalyko ekspertai, šiuo metu Edinburgo universiteto darbuotojai. Kandidatai taip pat gali būti skatinami prireikus glaudžiai bendradarbiauti su vadovais savo namų institucijose ar kitais tinkamai kvalifikuotais patvirtintus ekspertais.

Antrosios pakopos išsilavinimas

Magistrantūros profesinio tobulinimo (PPD) tikslas yra dirbti specialistus, kurie nori išplėsti savo žinias per magistrantūros studijų kursą (-us), be laiko ar finansinių įsipareigojimų, visiškai magistrantūros, magistro diplomą ar antrosios pakopos studijų pažymėjimą.

Per mūsų PPD schemą galite daryti ne daugiau kaip 50 kreditų kursų per dvejus metus. Tai paskatina Edinburgo universiteto magistrantūros akademinių kreditų suteikimą. Arba, po vienerių metų kursų, galite pasirinkti pervesti savo kreditus ir toliau studijuoti aukštesnei magistro, magistrantūros ar magistrantūros pažymėjimų kategorijai. Nors PPD kursai turi skirtingas pradžios datas per metus, jūs galite pradėti tik magistro, magistro diplomą ar antrosios pakopos studijų programą rugsėjo mėn. Bet koks laikas, praleistas studijuoti PPD, bus atimamas iš kiek laiko jūs turėsite baigti magistro, magistrantūros ar magistrantūros pažymėjimo programą.

Karjeros galimybės

"One Health" magistrantūros tikslas - suteikti suinteresuotiems specialistams žinias, įgūdžius ir supratimą, reikalingus dirbti pagal "One Health" sistemą, kurioje pripažįstama tarpdisciplininio darbo svarba ir žmonių, gyvūnų ir aplinkos sveikatos tarpusavio ryšys.

Programos absolventai gali tikėtis sustiprinti savo perspektyvas akademinės bendruomenės, mokslinių tyrimų, vyriausybės departamentų, nevyriausybinių organizacijų, tarptautinės plėtros ir privataus sektoriaus. Nepaisant to, kad "Viena" sveikatos būklė yra gana nauja sritis ir iš tiesų yra tendencija, ji greitai įgyja visuotinį pripažinimą, o mūsų studentai jau pranešė apie karjeros plėtrą, studijuodami programą. Absolventai galės geriau valdyti naujos karjeros Pathways nes ši sritis toliau vystosi, reaguojant į sunkumus, su kuriais susiduriame, sunkumus.

Ši įdomi programa suteikia absolventams plačią mokslinę kvalifikaciją ir galimybę "One Health" praeiti iki teorinio lygio iki praktinio lygio ir už jos ribų, todėl labai reikalingas dėmesys skiriamas socialiniams, politiniams ir veiklos aspektams, kurie galiausiai bus pagrindiniai sėkmės veiksniai. Pasibaigus šiam magistrantūros studijoms, absolventai greičiausiai įgijo gebėjimą teikti patarimus dėl politikos formavimo ir įgyvendinimo, kurio svarbą ir reikšmę vyriausybės ir nevyriausybinės organizacijos vis labiau pripažįsta.

Patekimo reikalavimai

JK 2: 1 diplomas arba jo tarptautinis ekvivalentas veterinarijoje, medicinoje, gyvybės / biologijos mokslų, biomedicinos mokslo, ekosistemų sveikatos, aplinkosaugos, socialinių mokslų ar ekonomikos srityse.

Anglų kalbos reikalavimai

Visi pareiškėjai privalo turėti vieną iš šių kvalifikacijų kaip įrodymą apie jų anglų kalbos gebėjimus:

  • bakalauro arba magistro laipsnį, kuris buvo mokomas ir vertinamas anglų kalba daugumoje kalbančių šalių, kaip apibrėžta JK vizose ir imigracijos
  • IELTS akademinė: iš viso 6,5 (ne mažiau kaip 6,0 kiekviename modulyje)
  • TOEFL-iBT: iš viso 92 (bent 20 kiekviename modulyje)
  • PTE (A): iš viso 61 (kiekvienoje iš "Komunikacinių gebėjimų" skiltyje yra ne mažiau kaip 56 dalys; skirsniai "Įgaliojantys gebėjimai" nelaikomi)
  • CAE ir CPE: iš viso 176 (bent 169 kiekviename modulyje)
  • Trejybė ISE: ISE II, skirianti visus keturis komponentus

Studijų programos pradžioje anglų kalbos mokoma ir vertinama ne daugiau kaip trejus metus. Studijų programos pradžioje kalbos testai turi būti ne daugiau kaip dveji metai.

Stipendijos ir finansavimas

Edinburgo universitetas siūlo nedidelę stipendiją neįvykdytoms kandidatėms. Tai labai konkurencinga.

JK vyriausybės antrosios pakopos kreditai

Jungtinės Karalystės piliečiai, asmenys, turintys nuolatinį statusą, ir kai kurie ES piliečiai, kurie nėra Jungtinės Karalystės rezidentai, gali gauti antrosios pakopos studijų kreditą už mokesčius, o kai kuriais atvejais ir gyvenimo išlaidas.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Together we form a unique grouping in the UK where vets, medics and biomedical scientists work together and study the common causes of disease that affect our populations.

Together we form a unique grouping in the UK where vets, medics and biomedical scientists work together and study the common causes of disease that affect our populations. Skaityti mažiau