Viešojo administravimo magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apie mus

Seton Hall, įkurta 1856 m., Yra vienas iš šalies pirmaujančių katalikų universitetų. Turtinga istorija, "Seton Hall" taip pat yra auganti institucija. Mūsų mokslinių tyrimų stipendijos išaugo 75 proc., O 11 dėstytojų gavo "Fulbright" apdovanojimus.

Per internetines programas, tokias kaip mūsų viešojo administravimo magistras ne pelno organizacijose, mes siūlome intelektualiai sudėtingą aplinką, realaus pasaulio patirtį ir optimizmo kultūrą, kuri skatina puikius protus. Mes ugdomi lyderiai, kurie suderina asmenines ambicijas su giliu įsipareigojimu pilietiškam gėriui.


Akreditacija

Visos "Seton Hall" universiteto programos yra regioninės akredituotos vidurinių mokyklų kolegijų ir mokyklų asociacijų asociacija. Viešojo administravimo magistras ne pelno organizacijoje (MPA) taip pat yra akredituota Viešosios politikos, reikalų ir administravimo mokyklų tinklo (NASPAA) tinkle ir priskiriamas nekomercinių akademinių centrų tarybos (NACC) mokymo programoms. Tai užtikrina, kad absolventai gauna viešojo sektoriaus švietimo paslaugas, atitinkančias pramonės standartus ir poreikius.


Reitingai ir apdovanojimai

"Seton Hall" universitetas ir jo MPA programa yra pripažįstami nacionaliniu lygiu dėl jų akademinės kompetencijos ir edukacinės vertės. Mūsų naujausi reitingai apima:

 • # 17 ne pelno valdymui - JAV naujienos
 • # 124 nacionalinės universitetai - JAV naujienos
 • Vienas iš Amerikos Top kolegijų - " Forbes"
 • Vienas iš labiausiai moterų tautos koledžų - geriausių Amerikos koledžų
 • Vienas geriausių tautos kolegijų už tavo pinigus - CNNMoney
 • Vienas iš Amerikos "Best-Bang-for-the-Buck" kolegijų - " Washington Monthly"


Programos aprašymas

Online MPA Neekologinčje valdyme iš Setono salės universiteto yra pagrindas, į kurį teoriją reikia paversti ne pelno siekiančių ar vyriausybinių organizacijų lyderiu ar vadovu.

Jūs sukursite esminius socialinio verslumo, vadovavimo ir valdymo įgūdžius, valdybos darbuotojų santykius, lėšų rinkimą, savanorių valdymą ir gebėjimus. Be to, jūs parengsite praktinius vadovavimo įgūdžius per "Capstone practicum" projektą arba mokslinių tyrimų seminarą, o absolventas pasiruošęs atlikti teigiamus pokyčius ir pagerinti bendruomenes.


Karjeros perspektyva

Online MPA ne pelno organizacijoje rengia jums valdymo įgūdžius ir supratimą apie viešojo administravimo jums reikia lyderio vaidmenų ne pelno valdymo, vyriausybės, socialinių tarnybų, aukštojo mokslo ar sveikatos priežiūros.

Baigsite pasiruošti vaidmenims, įskaitant:

 • Ne pelno organizacijos vykdomasis direktorius
 • NVO programos direktorius
 • Vietos savivaldybės verslo vadovas
 • Išrinkto pareigūno personalo viršininkas
 • Miesto vadovas
 • Biudžeto analitikas
 • Socialinis ir bendruomenės paslaugų vadovas
Paskutinį kartą atnaujinta Spalis 2018

Apie mokyklą

Founded in 1856, Seton Hall is one of the country’s leading Catholic universities. Rich in history, Seton Hall is also an institution on the rise. U.S. News ranks us among the top universities, and we ... Skaityti daugiau

Founded in 1856, Seton Hall is one of the country’s leading Catholic universities. Rich in history, Seton Hall is also an institution on the rise. U.S. News ranks us among the top universities, and we have moved up 13 places in just five years. Skaityti mažiau