Read the Official Description

Apklausa

Administracinėje srityje viešbutyje jis daro didžiulį skirtumą, ar vienas dirba ar nekvalifikuoti, arba turi profesinę kvalifikaciją!

Norėdami įjungti kvalifikacijos ir nekvalifikuotų darbo jėgos profesinę kvalifikaciją pramonės ir prekybos AS Viešbutis vadybininkas / Varžybų IHK, viešbučio Fernschule Poppe & Neumann siūlo unikalią Vokietijoje galimybę pasivyti tai visu etatu nuotolinio mokymosi kursą ir neprarandant darbo užmokesčio.

perspektyvos

Su nuotolinio mokymosi kursą viešbutis Fernschule Poppe & Neumann ir profesinė kvalifikacija kaip viešbutis vadybininkas / Varžybų BKI pasiūlyti plataus masto galimybes darbo rinkoje:

 • Profesija laipsnį (BKI sertifikatas)
 • Daugiau pripažinimas darbe
 • Socialinė pažanga - geriau uždirbti potencialas
 • Plėtros ir karjeros galimybes viešbučio valdymo

Padėjėjų testas Hotel Kaufmann / moteris BKI yra karjeros keitikliai dažnai yra pirmas žingsnis link tolesnių mokymo tikslai: Vėliau modernizavimas mokymai / verslo administratoriaus / svetingumo industrijos gali būti šalia stotelė kelyje karjeros laiptais, net su jumis. Pasinaudokite šia galimybe!

Kursas yra skirtas karjeros keitikliai, kvalifikuotų ir nekvalifikuotų darbuotojų / viduje ir šeimos darbuotojams bent 34 mėnesių darbo patirtį viešbučių valdymo (biuro).

Žinoma turinys

Valstybinė sertifikuota ir patvirtinta kursas / iki Viešbutyje / -frau BKI pasižymi brandus, remiantis profesinės praktikos studijų dokumentuose. Kaip ir visi Poppe & Neumann-nuotolinis mokymasis taip pat yra Lehrgangshotel / -frau BKI skirta užimtumui ir mokymui gali būti optimaliai suderinti.

tarpdisciplininė dalis

 • Darbas su svečiais, konsultavimas ir pardavimas
 • Įranga, mašinos, plataus vartojimo prekės, darbo metodai ir higiena
 • virtuvės plotas
 • paslaugų srityje
 • Atsargų valdymas, biuro organizavimas ir komunikacija
 • Reklama, pardavimo skatinimas ir verslo paslaugų

Sulenkite specialioji dalis

 • Žmogiškieji ištekliai
 • Komercinės valdymo ir kontrolės
 • Pirkimas, pardavimas ir biuro valdymo

Zulassungssvoraussetzungen

Jie turi bandymų bent 4 ½ metų atitinkamą darbo patirtį laiką, tai reiškia, kad jūs jau galite pradėti su 34 mėnesių darbo patirtį su nuotolinio mokymosi, kaip jūs ir toliau dirbti, o mokytis ir tokiu būdu turėti testavimo reikiamą profesinę patirtį laiką.

Studijų trukmė ir kaina

Laiko organizavimas

Nuotolinis mokymasis (20 mėnesių)

Šiuo savo nuotolinio mokymosi kurso etapo gausite mėnesio pamoką. Kursas medžiaga rengia jums už nagrinėti / Viešbučių Kaufmann / moteris IHK.

Bandymas (IHK)

Po sėkmingo nuotolinio mokymosi kursų nagrinėjimo metu IHK vyksta.

pradinis

Jūs visada galite užsiregistruoti - Žinoma prasideda kiekvieną mėnesį 1 ar 15

Mokestis už mokslą

Mokestis už mokslą yra 85.00 € per mėnesį (viso išlaidų € 1,700.00)

Normalus laikotarpis

Normalus laikotarpis žinoma yra 20 mėnesių.

Žinoma, jūs galite - jokių papildomų išlaidų - ar sutrumpinti savo nuotolinį mokymąsi individualiai ir ruožas. Tik priklauso nuo to, kiek laiko turite mokytis ir, žinoma, tai, kad jūs patenkinti priėmimo reikalavimus esant bandymo metu.

Finansavimas ir rėmimas

mėnesinė įmoka

Tuo Poppe & Neumann mokėti savo mokesčius už mokslą per mėnesinių kursų normos komfortą.

išsaugoti mokesčius

Jūs galite padaryti iki 4,000.00 € per metus už savo mokymo Poppe & Neumann mokesčio, kaip susijusių išlaidų. Norėdami, kad jūs gausite ne iš kalendorinių metų pabaigos sertifikatą darbo užmokesčio fondo mokesčio metus kompensaciją.

Bildungsscheck

Kovoti su artėjančią trūkumas kvalifikuotų darbuotojų, daugelis narės pradėjo savo finansavimą iš Europos socialinio fondo. Kaip pripažintos mokymo įstaigos, galite pasinaudoti šiuo specialiu dotaciją mokymo išlaidas.

Program taught in:
Vokiečių

See 11 more programs offered by Hotelfernschule Poppe+Neumann »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Spal 2019
Duration
20 mėnesių
Dieninės
Price
1,700 EUR
By locations
By date
Start Date
Spal 2019
Application deadline

Spal 2019

Location
Application deadline
End Date