Derinkite savo norą ir užmojus su akademine kompetencija ir įžvalgomis, kurias teikia Bath universiteto verslumo vadybos ir inovacijų magistrantūra. Suteiktas EQUIS akredituotos „Bath School of Management“, šis internetinis antrosios pakopos studijų kursas suteikia naujų įdomių perspektyvų tradicinėms verslo disciplinoms, pradedant visą gyvenimą trunkančios įmonės kelionę. Nesvarbu, ar plečiate šeimos verslą, kuriate naują įmonę, ar norite padaryti teigiamą poveikį savo korporacijai, mūsų pasaulyje pirmaujanti mokykla padės jus ten nuvežti.


Atrakinkite visiškai naują mąstymo būdą

Puoselėdami tiek savo novatorišką dvasią, tiek praktinę verslo prasmę, šis kursas įgalins jus sutrikdyti status quo ir būti verslininko lyderiu, kurio siekiate būti. Turėdami erdvės eksperimentuoti ir bendradarbiauti su studentais iš viso pasaulio, mūsų verslumo vadybos ir inovacijų magistrantūra lavins jūsų įgūdžius, padėdami išplėsti šeimos verslą, pradėti naują įmonę ar paskatinti pokyčius iš dabartinės jūsų įmonės.

Vadybos mokyklai vadovauja aistringa akademikų komanda, kuri yra naujausių verslo tendencijų priešakyje ir siūlo patirtį, sukauptą per daugelio metų praktinę patirtį; Remdamiesi jomis galėsite patobulinti savo naujoves ir išmokti įgyvendinti pačias nepaprastiausias idėjas.

Kaip ir „The Guardian University Guide 2020“, „Bath“ universiteto # 6 bakalauro reitingas, vadybos mokykla taip pat yra EQUIS akredituota ir užima 2 vietą iš JK vykdomų ekonomistų magistrantūros studijų kursų. Vadybos magistrai 2019. Tai suteikia jums pasitikėjimo, kad laikas, praleistas kartu su Batos universitetu, praleidžiamas gerai.

Internetiniame kurse yra viskas, ko reikia norint įgyvendinti savo idėjas ir įmonės vadovo iniciatyvas ar net įkurti savo įmonę. Sužinosite pagrindinius principus ir idėjas, veikiančias versle, ir kaip efektyviai jas pritaikyti realiame pasaulyje.

Sužinoti daugiau

Svajotojus paversti vykdytojais

Dėl virtualių klasių technologijos kursai yra tokie pat patrauklūs kaip ir kursai vietoje, ir tai suteikia papildomo pranašumo, nes jie gali pritaikyti savo kvalifikaciją profesiniame ir asmeniniame gyvenime. Taigi, kad ir kur pasirinktumėte studijas, visada būsite įsitraukę.

Darbas su įvairių kultūrų ir verslo sluoksnių studentais užginčys jūsų mąstymą, padės patobulinti naujoves. Pradėkite kursą su begaliniu smalsumu ir aistra pokyčiams, o jūs paliksite įgūdžių ir pasitikėjimo savimi, kad jūsų novatoriškos idėjos taptų realybe.

Sužinoti daugiau

Praleiskite savo inovacijas į Bath universitetą

Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite

Programa mokoma:
  • Anglų
University of Bath Online

Peržiūrėti 2 daugiau kursų University of Bath Online »

Paskutinį kartą atnaujinta Rugsėjis 22, 2019
Šis kursas yra Internetinės
Duration
27 mėnesių
Ištęstinės
Pagal vietas
Pagal datą