Patobulinkite savo verslumo įgūdžius ir vadovaukitės savo verslo iniciatyvomis su Bath universiteto internetine magistrantūros verslumo vadyba ir inovacijomis. Išbandykite savo verslumo idėjas vadovaujant ekspertų dėstytojams ir įkvėpkite svečių kalbėtojus vadovauti savo verslo iniciatyvoms.


Interaktyvus internetinis mokymasis

Sėkmingas, pažangiausias magistrantūros verslumo valdymas ir inovacijos internete, virtualioji klasių technologija daro kursą kaip įmanomą vietą vietoje ir suteikia papildomos naudos, nes galėsite pritaikyti savo laipsnį savo darbui ir asmeniniam gyvenimui. Taigi, nesvarbu, kur norite mokytis, visada dirbsite su moksliniais tyrimais pagrįstu mokymu ir visapusiškai remiate pirmaujančius pasaulio dėstytojus.


Gauk savo verslumo dvasią

Šis verslumo kursas suteikia daug galimybių tobulinti savo mintis ir pagerinti savo rezultatus, o tai paskatins jus vystytis bendradarbiaujant, bendradarbiaujant su šiuolaikiniais tyrimais ir naujausiais pramonės mąstymais. Vadovavimo mokyklai vadovauja aistringa akademikų komanda, kuri yra naujausių verslo tendencijų lyderė ir siūlo ilgametę praktinę patirtį. tai yra per savo nurodymus, kad jūs pagyvinsite savo novatorišką dvasią ir sužinosite, kaip atnešti net ypatingiausias idėjas.

Be to, „The Guardian University Guide 2019“, o „Bath“ - „Bath“ universiteto 6-ojo laipsnio reitingas ir „TEF“ 2017 m. Tai suteikia jums pasitikėjimą, kad laikas, praleistas su Bath universitetu, yra laikas, praleistas gerai.

Interneto kursas siūlo viską, ko reikia, kad galėtumėte pritaikyti savo idėjas ir iniciatyvas, ar net pradėti savo verslą. Jūs išmoksite pagrindinius principus ir idėjas, kurie dirba dideliame versle ir kaip juos efektyviai pritaikyti realiame pasaulyje. Pasak "The Times" ir "Sunday Times", tai yra atsidavimas, kad jūsų idėjos galėtų vystytis ir pateikti rekomendacijas, kaip jas pritaikyti realiame pasaulyje, tai reiškia, kad 100 proc. Magistrantūros magistrantūros mokyklos absolventų buvo įdarbinti per šešis mėnesius.

Patekimo reikalavimai

  • Paprastai turėtumėte turėti pirmos ar antros klasės bakalauro diplomą ar tarptautinį ekvivalentą.
  • Tarptautiniai studentai: pareiškėjai turi turėti 7,0 IELTS balą, bet ne mažiau kaip 6,5.

Praleiskite savo inovacijas į Bath universitetą


Prašome susisiekti su mumis, norėdami gauti daugiau informacijos.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 2 daugiau kursų University of Bath Online »

Paskutinį kartą atnaujinta February 26, 2019
Šis kursas yra Internetinės
Duration
3 metų
Ištęstinės
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date