Išmokite įrodytą pagrindą naujoms įmonėms kurti ir finansuoti, padaryti savo verslumo svajones realybe ir kalbėti pradedamojo pasaulio kalba.

Verslumo pagrindai supažindina jus su verslo kelione, nuo idėjos suradimo, į traukos traukimą rinkoje, kapitalo pritraukimo į savo įmonę. Išsiaiškinsite visapusišką sistemą - „Žmonės, galimybė, kontekstas, susitarimas“, kad įvertintumėte galimybes, valdytumėte naujas įmones ir finansuokite įmones. Ši sistema buvo išmokyta tūkstančiams Harvardo verslo mokyklų MBA studentų per pastaruosius 30 metų.

Verslumo pagrindai paaiškina, kaip verslininkai vykdo struktūruotus eksperimentus, kad patvirtintų idėjas ir tobulintų verslo strategiją. Jūs gilinate į tai, kaip verslininkai ir jų investuotojai priima finansinius sprendimus, kad sukurtų vertę ir išplėtotų savo veiklą. Nesvarbu, ar esate dabartinis ar siekiantis verslininkas, ar žmogus, norintis suvokti, kaip įmonės yra pastatytos, jūs atsikratysite "Entrepreneurship Essentials", kad galėtumėte:

 • Nustatykite galimybę
 • Įvertink idėją ir įvertink rinką
 • Vertinti verslumo riziką ir naudą
 • Pasinaudokite eksperimentais, kad patvirtintumėte savo idėją ir tobulintumėte savo verslo strategiją
 • Atraskite pagrindinius finansinius sprendimus, kuriuos bet kuris verslininkas turi padaryti ankstyvose naujos įmonės veiklos etapuose
 • Suprasti kapitalo pritraukimo procesą ir kaip kalbėtis su investuotojais
 • Sužinokite iš sėkmingų verslininkų ir pirmaujančių rizikos kapitalistų, taip pat bendraamžių

Kurso struktūra

Verslumo pagrindai sudaro maždaug 20 valandų medžiagos, pristatytos per keturių savaičių laikotarpį su lanksčia programos struktūra. Nėra nustatyto laiko prisijungti. Baigę reguliarius terminus, baigsite kursinius darbus. Visa kursų medžiaga pristatoma per mūsų naujovišką internetinę platformą.

Mūsų mokymosi modelis susideda iš „Harvard Business School“ atvejo metodo, kuriame dalyvauja pokalbiai su verslo lyderiais ir įmonių vadovais iš viso pasaulio, kurie atvirai aptaria problemas, su kuriomis jie susidūrė, arba kliūtis, kurias jie įveikė. Mes prašome jus įsitraukti į savo batus ir bendradarbiauti su savo bendraamžiais, kad dirbtumėte per šiuos realaus pasaulio verslo scenarijus. „Entrepreneurship Essentials“ atvejai yra sėkmingi verslininkai iš įvairių pramonės šakų ir pirmaujančių rizikos kapitalo. Jūs sužinosite iš serijinio verslininko Johno Osherio, kuris sėkmingai pradėjo daug vartotojų produktų; Jennifer Hyman, „Rent the Runway“ generalinis direktorius, kuris nuomoja madingas sukneles ir aksesuarus; ir „Scott Cook“, „Intuit“ įkūrėjas, programinės įrangos paleidimas, kuris išaugo iki kelių milijardų dolerių įmonės.

Programoje aptariamos temos:

 • Įvadas į verslumą
 • Nustatyti ir įvertinti galimybę
 • Verslo kūrimas
 • Verslo finansavimas

Verslumo pagrindai dalyviai gali gauti „ Harvard Business School Online baigimo pažymėjimą. Norint gauti sertifikatą, turite sėkmingai užbaigti visus kursinius darbus pagal nustatytus terminus ir aktyviai prisidėti prie mūsų aktyvios mokymosi bendruomenės.

Kohortos datos

2019 m. Spalio mėn

 • Ilgis: 4 savaites
 • Programos datos: 19/01/19 - 11/27/19
 • Kaina: 1050 USD
 • Paraiškos pateikimo terminas: spalio 21 d

2020 m. Sausio mėn

 • Ilgis: 4 savaites
 • Programos datos: 20/22 - 20/19/2010
 • Kaina: 1050 USD
 • Paraiškų pateikimo terminas: sausio 13 d

Kas turėtų naudos?

Verslumo pagrindai yra skirti asmenims, kurie gali apsvarstyti galimybę pradėti savo verslą, pirmą kartą verslininkus, pradedant idėją (arba ankstyvuoju jų verslo etapu), arba asmenims, norintiems įsitraukti į steigimą, kurie nori suprasti naujo verslo kūrimo procesas. Šis kursas taip pat yra skirtas asmenims, besidomintiems investicijomis į naujoves, taip pat studentus, besidominčius verslumu.

Verslo finansavimo kursų modulis apima tokias finansines koncepcijas kaip dabartinės vertės ir pasirinkimo sandoriai. Dalyviams, neturintiems bendro supratimo apie finansus, pateikiamas neprivalomas fono turinys.

Priėmimas

Jis gali būti laisvai taikomas, o paraiškos peržiūrimos ir priimamos nuolat, todėl ankstyvas taikymas yra skatinamas. Visi pareiškėjai turi būti 18 metų amžiaus ir įrodyti anglų kalbos mokėjimą.

Programa mokoma:
 • Anglų
Harvard Business School Online

Peržiūrėti 11 daugiau kursų Harvard Business School Online »

Paskutinį kartą atnaujinta Rugpjūtis 18, 2019
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Spal. 31, 2019
Sau. 23, 2020
Duration
4 savaites
Ištęstinės
Price
950 USD
Deadline
Spal. 22, 2019
for October start
Sau. 14, 2020
for January start
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Spal. 31, 2019
End Date
Lapk. 28, 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Spal. 22, 2019
for October start
Start Date
Sau. 23, 2020
End Date
Vas. 20, 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Sau. 14, 2020
for January start

Spal. 31, 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Spal. 22, 2019
for October start
End Date
Lapk. 28, 2019

Sau. 23, 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Sau. 14, 2020
for January start
End Date
Vas. 20, 2020